Hanc nábytek

Pokud budujete novou kancelář či si jen tu stávající plánujete vybavit novým nábytkem, doporučujeme využít sestav kancelářského nábytku. Sestavy obsahují ty nejdůležitější prvky a kromě toho, že vám usnadní výběr a zaručí jednotný vzhled kanceláře, ušetří vám také peníze. Sestava kancelářského nábytku Impress 4 je vhodná zejména do administrativních kanceláří a kanceláří zaměstnanců. Jedná se o cenově nejvýhodnější nábytkovou řadu. Co všechno sestava obsahuje? Nábytková sestava Impress 4 se skládá ze dvou ergonomicky tvarovaných kancelářských stolů, pro pravou i levou stranu a čtyř skříní. Sestava obsahuje dvě vysoké a dvě nízké skříně. Ke skříním v této sestavě dodáváme i dvoje dveře s výškou 74,2 cm a dvě niky. Ty využijete například k přehledému uspořádání, a především pak k organizaci dokumentů. Doplňkem této sestavy je zakončovací prvek s kovovými nohami, pomocí kterého si pohodlně rozšíříte vaše pracovní místo. Nábytkové prvky mají nastavitelné nožky, které umožňují změnit jejich výšku až o 10 mm. Díky tomu nábytek snadno přizpůsobíte vlastní výšce a poradíte si i s nerovnostmi podlahy. Desky z laminované dřevotřísky lemuje ABS hrana, která účinně chrání nábytek proti vlhkosti a oděrkám, čímž také prodlužuje jeho životnost. 2x Ergonomický stůl Rozměry 160 x 90 x 76 cm Síla desky 22 mm Pro pravou i levou stranu Více informací zde 2x Nízká skříň Rozměry 80,4 x 60 x 76 cm Síla desky 22 mm Více informací zde 2x Vysoká skříň Rozměry 74 x 37 x 190 cm Síla desky 22 mm 4 police Více informací zde 2x Skříňové dveře Rozměry 74 x 16 x 74,2 cm Síla desky 16 mm Kovové úchytky Více informací zde 2x Nika Rozměry 76,6 x 52,4 x 34 cm Síla desky 16 mm 9 poliček pro organizaci Více informací zde Zakončovací prvek Rozměry 120 x 60 x 76 cm Síla desky 22 mm Vybaven kovovými nohami Více informací zde Dezény: hruška, javor, tmavý ořech Světlý nebo tmavý dezén? Sestavy Impress nabízíme ve třech různých dezénech, které vám zaručí jednotný vzhled vaší kanceláře. Světlé dezény, jako například hruška či javor, navozují příjemnou pracovní atmosféru a kancelář se díky nim zdá prostornější. Tmavé dezény, kterým je tmavý ořech, naopak vyvolávají pocit stability a autority.

Ať žije pořádek! Už žádné poházené věci, které není kam dát! Více úložného prostoru, co ale nezabere celý pokoj! Poznáváte se v těch heslech? Supíte každý den potají pod vousy? Na vše existuje řešení a díky šikovným pomocníkům Compactor nepořádek hravě sklidíte.Textilní úložný box na 2 peřiny Compactor je vyroben z velmi odolného materiálu Peva. Díky jeho praktickým rozměrům ho uložíte do skříně, pod postel i kamkoliv jinam. Má víko, které se otevírá pomocí zipu a ucha pro snadnou manipulaci. Je uzavíratelný, chrání uložené věci před vnikem prachu, jiných nečistot i škůdců.

Čím si vás získá? Střední kancelářská skříň SimpleOffice s křídlovými dvířky je díky svému praktickému zpracování a příznivé ceně skvělým kandidátem na administrativní pracoviště. Skříň má 2 police, která při rovnoměrném zatížení unesou až 30 kg. Horní deska ve výšce 120 cm představuje skvělé místo k vystavení dekorativních předmětů. Samotný obsah skříně bude díky dveřím se zámkem v bezpečí. Konstrukce je z laminované dřevotřísky o síle 25 mm (police a horní deska) a 16 mm (ostatní desky) s ochrannou povrchovou úpravou a 2mm ABS hranou, takže skříň odolá běžnému opotřebení. Střední skříň SimpleOffice Perokresba Rozměry skříně Celkové rozměry skříně jsou 80 × 40 × 120 cm (šířka × hloubka × výška). První dva z nich jsou jednotné pro všechny skříně SimpleOffice. Prostor skříně je policemi rozdělený na 3 oddíly s vnitřními rozměry 76,2 × 35,4 × 36 cm (šířka × hloubka × výška). Záda skříně mají stejně jako boční desky sílu 16 mm, díky čemuž je skříň velmi pevná a stabilní. Horní deska i polička jsou silnější – 25 mm. Nerovnostem podlahy ji přizpůsobíte pomocí rektifikačních nožek s rozsahem nastavení 15 mm. Proč právě SimpleOffice? Nábytková řada SimpleOffice představuje chytré řešení pro běžnou kancelářskou práci s počítačem i klasické papírování. A proč utrácet víc, než je třeba? Díky příznivé ceně můžete tímto nábytkem vybavit rovnou celé oddělení, aniž byste udělali díru do rozpočtu. Kromě skříní nabízí řada SimpleOffice bohatý výběr kancelářských stolů a také zásuvkové kontejnery. Ty jsou menší než skříně, takže je doporučujeme k uložení osobních věcí, dokumentů nebo menší techniky – zkrátka všeho, co chcete mít u stolu vždy na dosah. Kancelářský nábytek SimpleOffice Jak vypadá montáž?

Ochranné pouzdro na šaty Compactor je vyrobeno z pevného materiálu (netkaný polypropylen), který je lehký a šetrný k vašemu oblečení. Oblečení dokonale chrání proti nepříznivým vnějším vlivům. Především proti vlhkosti, hmyzu a otěru oblečení – jednotlivé kusy oblečení od sebe bezpečně oddělí. Obal je pevně uzavíratelný na zip. V horní části je otvor, který je dostatečně velký pro prostrčení jednoho či více ramínek a zavěšení oblečení do skříně. Z přední strany je pak praktické okénko z průhledného plastu, kterým budete vždy vidět, jaký oblek či šaty tento obal právě obsahuje.Ochranné pouzdro na šaty není určeno jenom k ochraně šatů a obleků ve vaší skříni, ale samozřejmě také k transportu, třeba při cestě na dovolenou, obchodní jednání či třeba do čistírny. Pokud nechcete použít kufr, kde se vám šaty zmačkají, použijte toto ochranné pouzdro a vaše šaty či oblek budou vždy čisté a vyžehlené, přesně tak, jak jste jej do pouzdra vložili.

Čím si vás získá? Pojízdný kancelářský kontejner SimpleOffice se 4 zásuvkami je díky svému praktickému zpracování a příznivé ceně skvělým kandidátem na administrativní pracoviště. Každá zásuvka má vnitřní rozměr 31,2 × 37 × 12,8 cm (šířka × hloubka × výška), bez problému si sem tedy uložíte dokumenty ve formátu A4, drobnou techniku nebo osobní předměty. Díky centrálnímu zámku budou v bezpečí. Zásuvky mají hliníkové úchytky a pojezdy a při rovnoměrném zatížení si poradí se zátěží až 15 kg. O pohyb se starají kolečka s možností zabrzdění. Konstrukce je z laminované dřevotřísky o síle 25 mm (horní deska) a 16 mm (ostatní desky) s ochrannou povrchovou úpravou a 2mm ABS hranou. Montáž je jednoduchá – stačí přišroubovat kolečka a madla zásuvek. Pojízdný kontejner SimpleOffice Kancelářský nábytek SimpleOffice Proč právě SimpleOffice? Nábytková řada SimpleOffice představuje chytré řešení pro běžnou kancelářskou práci s počítačem i klasické papírování. A proč utrácet víc, než je třeba? Díky příznivé ceně můžete tímto nábytkem vybavit rovnou celé oddělení, aniž byste udělali díru do rozpočtu. Kromě kontejnerů nabízí řada SimpleOffice bohatý výběr policových skříní i kancelářských stolů. Právě k těm je tento kontejner ideální – zasunete jej pod stůl, kde nebude překážet, a vše potřebné budete mít stále po ruce.

Luxus do vaší kanceláře Nábytková řada Creator se vyznačuje moderním vzhledem a díky autoritativní tváři ji doporučujeme zejména do manažerských kanceláří. Oceníte ji nejen při běžné každodenní práci, ale především pak při jednáních s klienty či obchodními partnery. Nábytek Creator vás bude zkrátka reprezentovat. Získáte navíc mnoho možností, jak si kancelář ke své práci přizpůsobit. Můžete využít třeba konferenčního stolku, skříňové sestavy nebo nejrůznějších doplňků. Prvky Creator nabízíme až ve 12 barevných kombinacích, díky kterým si můžete vybavit kancelář přesně podle vašich představ. Sestava nábytku Creator – wenge Sestava nábytku Creator – ořech Moderní a dokonale funkční Nízká skříň Creator obsahuje 1 polici, která při rovnoměrném zatížení disponuje nosností až 30 kg. Korpus i desky skříní mají sílu 18 mm. Skříně této řady jsou vybaveny systémem otevírání Push-To-Open, tedy otevíráním dvířek pomocí lehkého zatlačení. Díky nastavitelným nožkám můžete změnit výšku skříně až o 10 mm a vypořádat se tak například s nerovnostmi podlahy.

Kam se hodí? Nízkou širokou skříň Manager LUX s rozměry 90 x 43 x 93 cm doporučujeme zejména pro pracovny ředitelů a kanceláře manažerů. Skvěle se tam hodí především díky svému reprezentativnímu vzhledu. Od standardní verze Manager se skříně této řady liší zejména v provedení podstavy a v síle desek. Skříně navíc dodáváme včetně horní obkladové desky. Řada Manager LUX nabízí širokou škálu prvků. Díky tomu lze nábytkovou sestavu optimálně přizpůsobit konkrétnímu prostoru. Třeba prostřednictvím rohových pracovních míst či jednacích stolů. Tuto skříň dodáváme s uzamykatelnými dveřmi. Obdržíte ji také s horní obkladovou deskou ve vybraném dezénu. Skříně součástí sestavy Manager LUX – wenge Skříně součástí sestavy Manager LUX – akát světlý Přizpůsobte si vaši kancelář Nízká široká skříň Manager LUX disponuje jednou policí, která při rovnoměrném zatížení unese až 30 kg. Do této skříně můžete bez problému umístit šanony s dokumenty i drobnou techniku, kterou tak budete mít vždy po ruce. Vrchní deska má sílu 28 mm a je stejně jako ostatní desky vyrobena z laminované dřevotřísky. Skříň je vybavena kolečky, pomocí kterých ji můžete snadno a jednoduše přemístit na potřebné místo. Světlý nebo tmavý dezén? Skříně Manager LUX nabízíme ve třech různých dezénech, které vám zaručí jednotný vzhled vaší kanceláře. Světlé dezény, jako je akát světlý, navozují příjemnou pracovní atmosféru a kancelář se díky nim zdá prostornější. Tmavé dezény, kterými jsou merano a wenge, naopak vyvolávají pocit stability a autority. Dezény: akát světlý, merano, wenge

Ochranné pouzdro na šaty Compactor je vyrobeno z pevné netkané látky (polypropylen), která je lehká a šetrná k vašemu oblečení. Oblečení dokonale chrání proti nepříznivým vnějším vlivům. Především proti vlhkosti a prachu, ale také proti hmyzu a otěru. Ideální pro cestování, vaše oblečení bude vždy připraveno k použití – vždy vyžehlené tak, jak jste do obalu vložili. Obal je pevně uzavíratelný na zip. V horní části je otvor, který je dostatečně velký pro prostrčení jednoho či více ramínek a zavěšení oblečení do skříně. V horní části je průhledné okénko, kterým vždy uvidíte, co daný obal obsahuje. To oceníte hlavně v situaci, kdy používáte více obalů a potřebujete vždy vědět, co který obsahuje. Obal na obleky totiž není určen jen k cestování či transportu, ale také samozřejmě k dlouhodobému uložení.

Šatní skříň je řešením pro uložení potřebných věcí. Skříň je vybavena dvířky, a šuplíky ve spodní částí. Je zhotovená z laminované desky o tloušťce 16 mm. Hrany jsou pokryty ABS. Skříň lze s úspěchem použít jak v kancelářské místnosti, tak i v obytném interiéru, například obývacím pokoji, pokoji pro hosty nebo pokoji pro mládež. Její univerzální charakter umožňuje všestranné využití, které bude dokonalou kombinací efektního vzhledu a velmi praktického využití.

Podívejte se i na další produkty ze série šatní skříň Star.

Specifikace produktu:

Skříň vyrobená z vysoce kvalitní 16 mm laminované desky
Čela zásuvek z akrylové MDF desky
Uvnitř je police a šatní tyč
Barva: bílá/červená lesk
Počet šuplíků: 2
Typ dveří: otevírací
Šuplíky jezdí na kovových válečkových pojezdech
Hrany jsou pokryty ABS
Vlastní montáž
Pokyny jsou součástí
Váha: 56,3 kg

Rozměry:
Šířka: 60,4 cm
Výška: 180 cm
Hloubka: 50,4 cm

Série: Star, Dekor: Bez určení, Design: Moderní, Hmotnost: 56,3 kg, Materiál: MDF, Dřevotříska, Osvětlení: Bez osvětlení, Počet dveří: Dvoudveřové, Počet polic: 1, Počet šatních tyčí: 1, Počet zásuvek: 2, Povrchová úprava: Lesk, Tvar: Přímé, Typ: Bez nožiček, Uzavřené, Úchytky: Bez úchytek, Vnitřní dispozice: Kombinované, Výbava: Bez výbavy, Vzor: Dvoubarevné, Zavírání: Kombinované, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 50,4 cm, Šířka: 60,4 cm, Výška: 180 cm

Kam se hodí? Vysokou úzkou skříň ProOffice s rozměry 40 x 47 x 178 cm doporučujeme zejména do kanceláří zaměstnanců. Tato řada nabízí širokou škálu skříňových prvků, díky kterým si svou sestavu skvěle přizpůsobíte konkrétnímu prostoru. Do těchto skříní můžete bez problému umístit šanony s dokumenty i drobnou techniku, kterou tak budete mít vždy po ruce. Svou kancelář si můžete dovybavit také jinými prvky této řady. Třeba prostřednictvím kontejnerů, jednacích stolů nebo nejrůznějších doplňků. Skříň ve stejné velikosti nabízíme i v provedení pro levou stranu. Skříně součástí sestavy ProOffice Skříně součástí sestavy ProOffice Přizpůsobte si vaši kancelář Vysoká úzká skříň ProOffice disponuje čtyřmi policemi, které při rovnoměrném zatížení unesou až 30 kg. Vrchní deska skříně má sílu 18 mm a je stejně jako ostatní desky vyrobena z laminované dřevotřísky. Skříň je vybavena nastavitelnými nožkami, díky kterým můžete změnit její výšku až o 15 mm a přizpůsobit si ji podle potřeby. Nastavitelné nožky vám také pomohou vypořádat se s nerovnostmi podlahy. Tento typ skříně dodáváme s dřevěnými křídlovými dveřmi, které jsou samostatné pro horní i spodní část skříně. Dveře jsou vybaveny kovovými úchytkami. Světlý nebo tmavý dezén? Skříně ProOffice nabízíme ve čtyřech různých dezénech, které vám zaručí jednotný vzhled vaší kanceláře. Světlé dezény, jako například buk či divoká hruška, navozují příjemnou pracovní atmosféru a kancelář se díky nim zdá prostornější. Tmavé dezény, kterým je třešeň nebo ořech, naopak vyvolávají pocit stability a autority. Dezény: buk, divoká hruška, třešeň, ořech

Skříně · horní půda i police jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm, korpus z lamina o tloušťce 16 mm · všechny hrany jsou opatřeny plastovou ABS hranou · kovová madla z leštěného hliníku, skříně s dveřmi jsou uzamykatelné zámkem se dvěma klíči · pohledová záda skříní umožňují postavení nábytku do prostoru · nosnost police 30 kg při rovnoměrném zatížení · police pevné, vzdálenost mezi policemi 30 cm · skříň se dodává demontovaná

Toužíte po přehledném a útulném domově? S tím vám pomůže mistr organizace Compactor! Kousky této značky přichází s rychlými a inovativními postupy při úklidu, a díky jejich estetickému pojetí je s radostí necháte na očích.Organizace domácnosti nemusí být nuda. Uspořádejte si nejrůznější drobnosti do stylových ručně pletených organizérů z přírodního vlákna. Pro přehledné uspořádání nejrůznějších věcí v celé domácnosti. Lze použít do zásuvek, skříní, špajzů, polic apod. Kovová konstrukce ručně opletená přírodním vláknem. Mírná změna barvy a tvaru je charakteristická, každý košík je jedinečný. Sada obsahuje 2 velikosti kulatých košíků. Materiál: přírodní vlákno.Rozměry velkého košíku: průměr 16 x 12 cmRozměry malého košíku: průměr 14 x 11 cm

Moderní jednoduché svítidlo.
Praktické světlo s jednoduchou montáží, vhodné k osvětlení kuchyňské linky, šatní skříně, botníku či k podsvícení poliček.
Pohodlné bezdotykové ovládáním pomocí zabudovaného pohybového senzoru.
Pro zapnutí mávněte rukou 1 – 6 cm před senzorem, opakovaným mávnutím svítidlo vypnete.
Nastavení jasu držením ruky před senzorem.
Teplota světla: 4000 K.
Zabudovaný úsporný LED zdroj.
Záruční doba: 3 roky.

Svítidlo ze série ASTEN je lineární nástěnné svítidlo, které najde využití v ložnicích, šatních skříních, ale také v místnostech s vyšší vlhkostí.
Díky vysokému stupni krytí IP44, je možné využití v koupelně.
Jednoduché a elegantní svítidlo, které můžeme bez obav montovat nad zrcadlem v koupelně.
Svítí denní bílou barvou: 4000K
Svítidlo obsahuje integrovaný světelný zdroj LED SMD s životností až 25 000h.
Díky LED technologii ušetříte až 80% nákladů za energie – úsporné osvětlení s dlouhou životností.
Svítidla ASTEN se připevňují do zdi nad zrcadlo (viz návod).

Porcelánová kolekce MariaPaula Moderna je poctou polskému designu, který se vrací v modernizované verzi. Kreativní pokračování těch nejlepších vzorů je vyjádřeno jemnými liniemi a světlými formami inspirovanými přírodou. Dokonale bílý a hladký porcelán nejvyšší kvality.Kolekce se perfektně hodí do moderních minimalistických interiérů, protože stejně jako ony vyjadřuje krásu funkčnosti a úsporných forem. Bude to skutečná dekorace pro každodenní stolování a výkladní skříň domu během večírků a slavnostních příležitostí.Doporučení pro mytí porcelánu MariaPaula v myčce na nádobí:

porcelán MariaPaula lze snadno mýt v myčce na nádobí
před vložením porcelánu do myčky odstraňte z povrchu veškeré zbytky jídla
nádobí vložte do myčky tak, aby se vzájemně nedotýkalo
používejte jemné čisticí prostředky, doporučují se gelové tablety
zvolte vhodný mycí programBílý porcelán (bez ozdob) a s barevnými dekoracemi lze mýt v myčce každý den, což značně usnadní jeho použití. Porcelán zdobený zlatem nebo platinou doporučujeme občas mýt v myčkách na nádobí.Obsah kávové sady:

6x šálek – objem 250 ml, šířka 12 cm, průměr 9 cm, výška 7,5 cm
6x podšálek – průměr 15,5 cm, výška 2,2 cm
6x dezertní talíř – průměr 16,5 cm, výška 2,2 cm
1x cukřenka – objem 200 ml, průměr 10,5 cm, výška 10 cm
1x konvička na mléko – objem 250 ml, šířka 13,5 cm, průměr 8 cm, výška 11,5 cm
1x konvička – objem 1 l, šířka 26,5 cm, průměr 15,5 cm, výška 17,5 cm

Krepové povlečení Praktický materiál, který vyniká stejnými vlastnostmi jako bavlna bez nutnosti žehlení . Krep je ideální materiál pro děti i dospělé v každém ročním období. V zimě zahřeje a v létě příjemně chladí , je vhodný i pro alergiky. Snadná údržba, savost, prodyšnost a měkkost je zachována i na typicky zvrásněném povrchu. Vlnitého povrchu je docíleno šetrnou úpravou bavlny, při plném zachování jejích vlastností. Materiál: 100% bavlna Gramáž materiálu : 135 g/m 2 Barva povlečení Bílá Jednoduchost a čistota , symbol bílé barvy. Zahalte ložnici do svěžesti a pocitu svobody. Bílá, dokonale neutrální, zvětšuje prostor a snadno se kombinuje se sytějšími barvami. Zaručeně nikdy nevyjde z módy, ani se neokouká. Hodí se do malých i velkých prostor, kde působí elegantně a vzdušně . Zapínání Knoflíky Příznivců klasického zapínání na knoflíky je stále dost. Tradiční knoflíkový styl našich babiček nebo maminek je možná pro někoho únavný a zdlouhavý. Samotný knoflík je vkusný dekorativní prvek , který neškrábe a vypadá vkusně. Obrovským pozitivem je snadná a rychlá výměna při poškození nebo utrhnutí . Motiv povlečení Příroda Projevte svůj osobitý styl, vneste lásku k přírodě do vašeho interiéru . Roztomilé motivy jarního kvítí, mořské pláže nebo červených máků, vyvolá krásné vzpomínky na slunné letní dny. Nechte květiny promluvit, uklidněte svoji mysl a usínejte s pocitem blaženosti. Oblíbený motiv polární krajiny najde své zastánce hlavně v zimních měsících. Styl povlečení Venkovský Nestárnoucí vzory, které jsou módní a oblíbené u všech generací. Vytvořte útulný domov nebo chalupu, proměňte stereotyp v něco neobvyklého. Klasické motivy květin, šachovnic, proužků nebo prstenců osloví i vás. Venkovský styl zachovává původní hodnoty, maximální funkčnost, jednoduchost a tradici . Návrat k těmto hodnotám je navíc trendy, spojte bohaté motivy a jasné barvy s přírodními materiály, vdechněte domovu novou energii . Můžu povlečení žehlit? Žehlení je vaše noční můra?! Nezoufejte! Krep, jako jediný nevyžaduje žehlení a vypadá pořád skvěle . Zřasený a nemačkající se materiál stačí usušit a pohodlně složit do skříně. Pokud žehlička není váš kámoš, vybírejte z rozmanité nabídky krepového povlečení. Povlečení nemusíte žehlit Na kolik stupňů povlečení prát? Obecně platí, že ložní prádlo pereme v teplotním rozmezí 40 až 60 °C . Bílé nebo bavlněné povlečení lze prát až na 60 °C, zatímco u krepu je vhodné zvolit teplotu nižší. Celkově vysoké teploty praní mohou poškozovat vlákna, působit opotřebovanějším dojmem nebo způsobovat vyblednutí barev. Před prvním použitím by teplota praní měla být min. 40 °C . Doporučená teplota praní : 40 °C Jak často povlečení prát? Výměna i praní ložního prádla je samozřejmostí. Optimálně bychom měli prát povlečení každý týden, maximálně 1x za 14 dní, otočené naruby . Pocení, nemoc nebo teplé letní měsíce přispívají k znečištění, proto je žádoucí povlékat častěji. S tím souvisí i nutnost praní samotných dek a polštářů. Nově koupené ložní prádlo před prvním použitím vyperte, změkne . Každý týden, maximálně 1x za 14 dní Balení klasického povlečení obsahuje: 1 ks přikrývky 140 x 200 cm 1 ks polštáře 70 x 90 cm Balení prodlouženého povlečení obsahuje: 1 ks přikrývky 140 x 220 cm 1 ks polštáře 70 x 90 cm Balení francouzského povlečení obsahuje: 1 ks přikrývky 200 x 220 cm 2 ks polštáře 70 x 90 cm

Krepové povlečení Praktický materiál, který vyniká stejnými vlastnostmi jako bavlna bez nutnosti žehlení . Krep je ideální materiál pro děti i dospělé v každém ročním období. V zimě zahřeje a v létě příjemně chladí , je vhodný i pro alergiky. Snadná údržba, savost, prodyšnost a měkkost je zachována i na typicky zvrásněném povrchu. Vlnitého povrchu je docíleno šetrnou úpravou bavlny, při plném zachování jejích vlastností. Materiál: 100% bavlna Gramáž materiálu : 135 g/m 2 Barva povlečení Hnědá Pocitu jistoty a domova docílíte odstíny hnědé, někdy označované jako symbol domova . Hnědá barva si našla mnoho příznivců, především u milovníků přírody a venkova. Teplý, uklidňující a velmi intimní atmosféru umí navodit v ložnici nebo obývacím pokoji. Neutrální tón je ideální do všech prostor. Chlubí se snadnou údržbou . Zapínání Knoflíky Příznivců klasického zapínání na knoflíky je stále dost. Tradiční knoflíkový styl našich babiček nebo maminek je možná pro někoho únavný a zdlouhavý. Samotný knoflík je vkusný dekorativní prvek , který neškrábe a vypadá vkusně. Obrovským pozitivem je snadná a rychlá výměna při poškození nebo utrhnutí . Motiv povlečení Abstrakce Rozveselte vaše smysly s abstraktním povlečením. Ideální doplněk do nudné ložnice nebo pro lidi, kteří mají rádi změnu, hravost a tvořivost. Dojměte všechny vaše city s barevnými a kreativními motivy. Osvěžte interiér a dodejte mu šmrnc s motivem něžných vln, dlaždic nebo jemných linek. Nalezněte volnost a jedinečné pohodlí v soukromí svého domova. Styl povlečení Orientální Dopřejte si vůni dálek, dobrodružství a exotiky ve vaší ložnici. Bydlení v duchu Orientu si ponechává svůj nestárnoucí půvab a oblibu . Bohatá ornamentální výzdoba, zdobené motivy a mozaika patří neodmyslitelně k východní kultuře. Ozvláštněte svůj pokoj orientálním povlečením v sytých barvách. Přírodní tóny přičarují Dálný východ až k vám . Vintage Klasický styl se stálým půvabem. Vintage styl miluje nedokonalost, historii a vytváří pocit klidu . Přírodní zemité barvy s motivem patchwork, mozaiky nebo pruhů je neodmyslitelnou součástí. Z vaší l ožnice se stane svatyně pohody a oddechu . Své zalíbení nalezne i na chalupách, kde je zanechán zub času. Rustikální Rustikální styl se vrací do venkovských chalup, roubenek nebo horských chat. Tradiční ale zároveň nadčasový design je romantický a elegantní . Návrat ke kořenům dokazují tlumené přírodní barvy a klasické kostkované nebo proužkované motivy. Staré dobré časy jsou stále žádané, vytvořte si pokoj snů, kam se budete každý večer s radostí vracet a klidně usínat. Můžu povlečení žehlit? Žehlení je vaše noční můra?! Nezoufejte! Krep, jako jediný nevyžaduje žehlení a vypadá pořád skvěle . Zřasený a nemačkající se materiál stačí usušit a pohodlně složit do skříně. Pokud žehlička není váš kámoš, vybírejte z rozmanité nabídky krepového povlečení. Povlečení nemusíte žehlit Na kolik stupňů povlečení prát? Obecně platí, že ložní prádlo pereme v teplotním rozmezí 40 až 60 °C . Bílé nebo bavlněné povlečení lze prát až na 60 °C, zatímco u krepu je vhodné zvolit teplotu nižší. Celkově vysoké teploty praní mohou poškozovat vlákna, působit opotřebovanějším dojmem nebo způsobovat vyblednutí barev. Před prvním použitím by teplota praní měla být min. 40 °C . Doporučená teplota praní : 40 °C Jak často povlečení prát? Výměna i praní ložního prádla je samozřejmostí. Optimálně bychom měli prát povlečení každý týden, maximálně 1x za 14 dní, otočené naruby . Pocení, nemoc nebo teplé letní měsíce přispívají k znečištění, proto je žádoucí povlékat častěji. S tím souvisí i nutnost praní samotných dek a polštářů. Nově koupené ložní prádlo před prvním použitím vyperte, změkne . Každý týden, maximálně 1x za 14 dní Balení klasického povlečení obsahuje: 1 ks přikrývky 140 x 200 cm 1 ks polštáře 70 x 90 cm Balení prodlouženého povlečení obsahuje: 1 ks přikrývky 140 x 220 cm 1 ks polštáře 70 x 90 cm Balení francouzského povlečení obsahuje: 1 ks přikrývky 200 x 220 cm 2 ks polštáře 70 x 90 cm

LED osvětlení kuchyňské linky nebo osvětlení skříně apod.Balení obsahuje 2 ks 3W LED lišt po 30 cm, sadu úchytů, trafo a 2 verze spojky.Na jedné z lišt je umístěn vypínač.

Kam se hodí? Pojízdný kontejner Visio doporučujeme zejména pro pracovny zaměstnanců a nižšího managementu. Jedná se o jednu z cenově nejvýhodnějších nábytkových řad a hodí se jak do uzavřených, tak i do open space pracoven. Se svou výškou 59 cm se skvěle vejde pod desku pracovního stolu. Navíc získáte další úložný prostor pro věci, které potřebujete mít vždy při ruce. Tato řada nabízí širokou škálu prvků. Díky tomu lze nábytkovou sestavu optimálně přizpůsobit konkrétnímu prostoru. Třeba prostřednictvím kancelářských židlí, skříní či doplňků. Pojízdný kontejner součástí sestavy Visio – javor Pojízdné kontejnery součástí sestavy Visio – buk Co kontejner nabízí? Pojízdný kontejner Visio je vybaven třemi zásuvkami s nosností 20 kg. Disponuje také elegantními kovovými úchytkami a centrálním zamykáním, díky kterému stačí uzamknout zámek umístěný na horní zásuvce a zamknou se všechny zásuvky najednou. Vrchní deska má sílu 28 mm a je stejně jako ostatní desky kontejneru vyrobena z laminované dřevotřísky. Ty mají sílu 18 mm. Kontejner je vybaven kolečky, pomocí kterých jej můžete snadno a jednoduše přemístit na potřebné místo. Světlý nebo tmavý dezén? Kontejnery Visio nabízíme v 5 dezénech, které vám zaručí jednotný vzhled vaší kanceláře. Světlé dezény, kterými jsou buk a javor, navozují příjemnou pracovní atmosféru a kancelář se díky nim zdá prostornější. Tmavý dezén, jako je ořech nebo třešeň, naopak vyvolává pocit stability a autority. Bílá barva je skvělou volbou např. do ordinací, ale také do moderně zařízených interiérů. Dezény: javor, buk, ořech, třešeň, bílá

Kam se hodí? Nízkou úzkou skříň ProOffice s rozměry 40 x 45 x 73,5 cm doporučujeme zejména do kanceláří zaměstnanců. Tato řada nabízí širokou škálu skříňových prvků, díky kterým si svou sestavu skvěle přizpůsobíte konkrétnímu prostoru. Výška skříně je přizpůsobena kancelářskému stolu typu A, ke kterému ji můžete přistavit a rozšířit si tak pracovní plochu. Navíc získáte další úložný prostor. Do těchto skříní můžete bez problému umístit šanony s dokumenty i drobnou techniku, kterou tak budete mít vždy po ruce. Svou kancelář si můžete dovybavit také jinými prvky této řady. Třeba prostřednictvím kontejnerů, jednacích stolů nebo nejrůznějších doplňků. Skříně součástí sestavy ProOffice Skříně součástí sestavy ProOffice Přizpůsobte si vaši kancelář Nízká úzká skříň ProOffice disponuje jednou policí, která při rovnoměrném zatížení unese až 30 kg. Vrchní deska skříně má sílu 18 mm a je stejně jako ostatní desky vyrobena z laminované dřevotřísky. Skříň je vybavena nastavitelnými nožkami, díky kterým můžete změnit její výšku až o 15 mm a přizpůsobit si ji podle potřeby. Nastavitelné nožky vám také pomohou vypořádat se s nerovnostmi podlahy. Tento typ skříně dodáváme bez dveří. Světlý nebo tmavý dezén? Skříně ProOffice nabízíme ve čtyřech různých dezénech, které vám zaručí jednotný vzhled vaší kanceláře. Světlé dezény, jako například buk či divoká hruška, navozují příjemnou pracovní atmosféru a kancelář se díky nim zdá prostornější. Tmavé dezény, kterým je třešeň nebo ořech, naopak vyvolávají pocit stability a autority. Dezény: buk, divoká hruška, třešeň, ořech

Stojanový věšák Ryan Samostatně stojící stojanový věšák Ryan slouží k zavěšení oděvů, abyste je měli neustále po ruce. Své každodenní oblečení nemusíte pracně skládat a ukládat do skříně, stačí jej zavěsit na věšák a zůstane nepokrčené. Konstrukce je vyrobená z pevné oceli s chromovaným povrchem. Disponuje 10 praktickými háčky pro zavěšení oděvu i věšákem na deštníky a jiné drobnosti. Jaké jsou jeho přednosti? Samostatně stojící Odolná konstrukce z chromované oceli Decentní designové provedení 10 háčků na zavěšení oděvu Věšák na deštníky a jiné drobnosti Stojanový věšák Ryan

Dřevěná šatní skříňka Visio se 2 oddíly Vysoké šatní dvojskříňky Visio s rozměry 60 x 42 x 190 cm doporučujeme zejména pro pracovny zaměstnanců a nižšího managementu. Jedná se o prvek jedné z cenově nejvýhodnějších nábytkových řad a hodí se jak do uzavřených, tak i do open space pracoven. Využijete je také ale v jakýchkoliv prostorech či objektech jako součást šaten. Například ve školách. Skříň je rozdělená do 2 samostatných uzamykatelných oddílů. Uvnitř každého oddílu se nachází 3 úložné prostory oddělené 2 policemi. Spodní prostor slouží k odložení obuvi, prostřední k zavěšení vašich svršků na praktický dvojháček a vrchní úložný prostor vám poslouží k uložení osobních věcí. Záda dvojskříňky disponují praktickými průduchy, aby odložené oděvy lépe dýchaly. Šatní dvojskříňka Visio v oblíbeném dezénu buk Průduchy umožňují snazší cirkulaci vzduchu Čím si vás získá? Šatní dvojskříňka Visio disponuje policemi, které při rovnoměrném zatížení unesou až 10 kg. Je vyrobená z laminované dřevotřísky o síle 18 mm. Dvířka jsou opatřená kovovými úchytkami a cylindrickými zámky, aby vaše oděvy zůstaly v naprostém bezpečí. Řada Visio nabízí širokou škálu prvků. Díky tomu lze nábytkovou sestavu optimálně přizpůsobit konkrétnímu prostoru. Třeba prostřednictvím kontejnerů, jednacích stolů nebo nejrůznějších doplňků.

Praktický a přehledný úložný box s víkem, díky kterému budete mít pořádek v každé skříni. Pro snadnou manipulaci má komfortní úchyty a pro rychlý přehled o uložených oděvech také popisku. Zpevnění dna krabice je odnímatelné. Zajímavostí je dekor s motivem subtropických rostlin. Snadné udržování pomocí vlhké utěrky. Nedoporučuje se praní v pračce.Box je vyroben ze syntetického materiálu, který je zpevněný netkaným fixačním papírem – díky tomu perfektně drží tvar i zcela prázdný.

Bílý úložný/úklidový košík k umístění na polici, například do šatní skříně, spíže nebo úklídové komory.
Do košíku můžete uložit zásoby potravin, úklidové pomůcky a potřeby nebo všechny drobnosti do domácnosti. Úchyty lze složit a rozložit a po složení je můžete položit na košík.

Šatní skříň Monaco s otočnými dveřmi Vám nabízí dokonalý úložný prostor pro Vaše oblečení. Nadčasový design v imitaci dubu bianco vnese teplo a útulnost do každé místnosti a dodá Vaší ložnici nádech rustikálního kouzla. Elegantní chromované lišty rukojetí dodávají skříni atraktivní vzhled a umožňují snadné otevírání a zavírání dveří. Užijte si tiché a jemné zavírání dveří bez nepříjemných zvuků nebo neočekávaných bouchání. Zabudovaná technologie tichého zavírání zajišťuje, že se dveře zavírají jemně a pomalu, bez ohledu na to, jak silně na ně zatlačíte. Za otočnými dvířky se nachází 6 polic v elegantním pruhovaném dekoru a 3 šatní tyče, se kterými si můžete přizpůsobit uspořádání Vaší skříně díky předvrtaným otvorům. Od truhlárny jednoho člověka až po průmyslovou společnost o rozloze 98 000 metrů čtverečních. Společnost Oeseder Möbelindustrie, založená v roce 1900 Heinrichem Wilhelmem Wiemannem, je dodnes rodinným podnikem, jehož výrobní haly denně opouští až 500 ložnic. „Made in Germany“ je upřímným příslibem společnosti svým zákazníkům a znamená vysokou kvalitu výrobků vyznačující se spolehlivostí, bezpečností a zdravým bydlením. Návrh, montáž a testování kvality výrobků probíhá výhradně v Německu. Nábytek z Oeseder Möbelindustrie, oceněný značkou Goldene M, certifikovaným systémem řízení kvality ISO 9001 a TÜV Rheinland, který vylučuje emise škodlivin a ekologicky škodlivé přísady, splňuje vysoký standard kvality. Kromě toho tato průmyslová společnost vyrábí klimaticky neutrálním způsobem, a proto se zavázala snížit svou CO² stopu prostřednictvím cílených opatření na úsporu CO². Podporou vysoce kvalitních projektů na ochranu klimatu se nahrazují výsledné emise a zlepšuje se globální bilance CO². Tato šatní skříň nabízí dostatek úložného prostoru pro každou ložnici a má 3 šatní tyče 6 polic. Šatní tyče a police jsou výškově nastavitelné a splní tak všechny Vaše individuální potřeby. Vyrobeno v Německu

Hledáte něco, co okouzlí vaše smysly a dodá domovu teplý dotek? Představujeme vám designovou komodu MULTİLÜX v provedení dubu sonoma a nádherným dekorem. Tento nádherný kus nábytku je víc než jen úložný prostor; je to umělecké dílo, které se stane srdcem vašeho interiéru. S velkou kapacitou a praktickými 4 dveřmi se tato komoda snadno přizpůsobí vašim potřebám. Najděte pro ni místo uprostřed místnosti a sledujte, jak se stane středem pozornosti.

Je vyrobena z melaminového dřeva, což zajišťuje jeho přírodní a elegantní vzhled. Díky tloušťce 18 mm je nejen krásná, ale také odolná. Design s motivem 50. let na dveřích dodává komodě osobitý šmrnc a historický nádech. Díky čtyřem vnitřním policím získáte nejen krásný kus nábytku, ale i praktický úložný prostor. Výška mezi policemi je 19,8 cm, což vám umožní uspořádat vše, co potřebujete. Dřevěné nohy o výšce 15 cm a možnost připevnění ke zdi dávají této komodě šikovný a moderní vzhled. Ať už hledáte skříň na oblečení s historickým nádechem nebo prostorově úsporný kousek s vintagovými potisky, MULTİLÜX je tu pro vás. Přineste do svého domova závan historie a moderní elegance s touto úchvatnou komodou.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Design 50. let
Možnost připevnění ke zdi

Dekor: Dub Sonoma, Design: Vintage, Materiál: Dřevotříska, Počet dveří: 4, Počet zásuvek: 0 zásuvek, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Na nožičkách, Úchytky: S úchytkami, Výška nožek: 15 cm, Výška police: 19,5 cm, Vzor: Se vzorem, Zavírání: S dvířky, Hloubka: 36 cm, Šířka: 95 cm, Výška: 111 cm

Hledáte funkční nábytek, který zorganizuje vaši předsíň? Představujeme předsíň Tavasz XXVI. Tento model nabízí otevřený i uzavřený úložný prostor. Dvojitá šatní skříň se zrcadlem vám umožní uložit velké množství bund, kabátů a jiných oděvů.Botník se sedátkem nabízí kompaktní police na boty. Velkou předností soupravy je čalouněný sedák, který má také dekorativní funkci. Doplnění o čalouněné panely vnáší do interiéru moderní design a výjimečnou útulnost.Celek doplňují ramínka na zavěšení oblečení. Můžeme na ně zavěsit věci, které často používáme, například oblíbenou bundu, klíče či deštník.RozměrySkříň se zrcadlem 74:šířka: 74 cm, výška: 186 cm, hloubka: 44 cm,Skříňka na boty:šířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 44 cm,Věšák na oblečení 42: 2xšířka: 42 cm, výška: 16 cm, hloubka: 4,6 cm,Čalouněný panel Pag 42×42: 7xšířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 4 cmProvedení:16 mm silná laminovaná deska,okraje jsou zakončeny odolnou 0,5 mm PVC dýhou, která je odolná vůči každodennímu používání,bez úchytů,plastové nohy,obyčejné panty,věšáky obsahují 4 kusy dvojitých háčkůProvedení čalouněného panelu:materiál: základem panelu je deska o tloušťce 8 mm + 3 cm silná pěna T18 + látka,tvar: čtverec,3D efekt,chrání stěny před poškozením,zvukotěsný,aplikace: interiérZáruka: 24 měsíců

Předsíň Tavasz je kombinací dekorativních prvků a funkčnosti. Nábytek se skládá ze tří odlišných prvků. První je botník s několika policemi a pohodlným sedátkem z čalouněných panelů. Čalouněné panely jsou prvkem, který skříň Tavasz odlišuje, jsou nejen pohodlnou oporou při obouvání, ale také zajímavým dekorativním prvkem nábytku. Panely jsou dostupné v módních barevných variantách, které zdůrazní charakter interiéru. Posledním prvkem sestavy je skříň se čtyřmi dvojitými věšáky.Skříňky jsou univerzální, takže je lze namontovat dle přání – vpravo nebo vlevo.Lepidlo na panely není dodáváno s panely.Rozměry:Skříňka na boty:šířka: 84 cm, výška: 42 cm, hloubka: 46 cm,Věšák na šaty 84:šířka: 84 cm, výška: 16 cm, hloubka: 4,6 cm,Čalouněný panel Pag 42×42: 8xšířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 4 cmProvedení:16 mm silná laminovaná deska,okraje jsou zakončeny odolnou 0,5 mm PVC dýhou, která je odolná vůči každodennímu používání,bez úchytů,plastové nohy,obyčejné panty,věšáky obsahují 4 dvojité háčkyProvedení čalouněného panelu:materiál: základem panelu je deska o tloušťce 8 mm + 3 cm silná pěna T18 + látka,tvar: čtverec,3D efekt,chrání stěny před poškozením,zvukotěsný,aplikace: interiér,Záruka: 24 měsíců

Elegantní předsíňová sestava Terospito XXIII se šatní skříní je prostorným a funkčním řešením pro uložení oblečení a obuvi. Součástí tohoto modelu jsou také věšáky a skříňka na boty. Jeho výjimečně dekorativní část je vyrobena z čalouněných panelů, které mají také vlastnosti pohlcující zvuk a ochranné vlastnosti. Nábytek umožňuje pohodlné uložení různých druhů oblečení a obuvi.Šatní skříň je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a elegantní vzhled. Toto řešení umožňuje organizovat prostor a umožňuje stylové uspořádání místnosti. Bude také klíčovým prvkem předsíně, který nás a naše hosty přivítá krásnou vizuální vrstvou.Rozměry:Skříňka 1D na boty:šířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 46 cm,Věšák na oblečení 42: 2xšířka: 42 cm, výška: 16 cm, hloubka: 4,6 cm,Šatní skříň 2D:šířka: 74 cm, výška: 186 cm, hloubka: 46 cm,Čalouněný panel Pag 42×42: 7xšířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 4 cmProvedení nábytku:přední strana: 16 mm silná MDF deska + 16 mm silná dřevotříska,korpus: dřevotříska o tloušťce 16 mm,hrany zakončené 0,5 mm PVC dýhou,zlaté kovové úchyty,plastové nohy v barvě korpusu,obyčejné panty,věšáky obsahují 8 dvojháčkůProvedení čalouněného panelu:materiál: podložkou panelu je deska o tloušťce 8 mm + 3 cm silná pěna T18 + látka,tvar: čtverec,3D efekt,chrání stěny před poškozením,zvukotěsný,způsob montáže: lepidlem, suchým zipem nebo montážní pěnou (v ceně není zahrnuto toto příslušenství, zákazník si jej kupuje sám),aplikace: interiér,panely ideální k dokončení stěnyZáruka: 24 měsíců

Hledáte funkční nábytek, který zorganizuje vaši předsíň? Představujeme předsíň Tavasz XXVI. Tento model nabízí otevřený i uzavřený úložný prostor. Dvojitá šatní skříň se zrcadlem vám umožní uložit velké množství bund, kabátů a jiných oděvů.Botník se sedátkem nabízí kompaktní police na boty. Velkou předností soupravy je čalouněný sedák, který má také dekorativní funkci. Doplnění o čalouněné panely vnáší do interiéru moderní design a výjimečnou útulnost.Celek doplňují ramínka na zavěšení oblečení. Můžeme na ně zavěsit věci, které často používáme, například oblíbenou bundu, klíče či deštník.RozměrySkříň se zrcadlem 74:šířka: 74 cm, výška: 186 cm, hloubka: 44 cm,Skříňka na boty:šířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 44 cm,Věšák na oblečení 42: 2xšířka: 42 cm, výška: 16 cm, hloubka: 4,6 cm,Čalouněný panel Pag 42×42: 7xšířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 4 cmProvedení:16 mm silná laminovaná deska,okraje jsou zakončeny odolnou 0,5 mm PVC dýhou, která je odolná vůči každodennímu používání,bez úchytů,plastové nohy,obyčejné panty,věšáky obsahují 4 kusy dvojitých háčkůProvedení čalouněného panelu:materiál: základem panelu je deska o tloušťce 8 mm + 3 cm silná pěna T18 + látka,tvar: čtverec,3D efekt,chrání stěny před poškozením,zvukotěsný,aplikace: interiérZáruka: 24 měsíců

Moderní šatní skříň Tavasz III je základem pro módní design chodby a předsíně. Jeji umístěním hned vedle dveří si můžete být jisti, že po příchodu domů vás vždy přivítá efektně a prakticky vyzdobená místnost. Maximální funkčnost těchto kusů nábytku zvýhodňuje kombinace šatní skříně s botníkem. Taková kombinace poskytuje optimální prostor pro oblečení i boty a sportovní vybavení. Čalouněné panely dodávají nábytku předsíně zajímavý vzhled. K dispozici v několika barvách, lemují stěny a také vytvářejí oporu, která usnadňuje obouvání bot. Celek doplňuje panel s věšáky – chytré místo k zavěšení bund a kabátů hostů. Šatní skříň je univerzální, lze při montáži zvolit stranu.Skříňky jsou univerzální, takže je lze namontovat dle přání – vpravo nebo vlevo.Lepidlo na panely není dodáváno s panely.Rozměry:Šatník:šířka: 74 cm, výška: 186 cm, hloubka: 46 cm,Skříňka na boty:šířka: 84 cm, výška: 42 cm, hloubka: 46 cm,Věšák na šaty 84:šířka: 84 cm, výška: 16 cm, hloubka: 4,6 cm,Věšák na šaty 42:šířka: 42 cm, výška: 16 cm, hloubka: 4,6 cm,Čalouněný panel Pag 42×42: 11xšířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 4 cmProvedení:16 mm silná laminovaná deska,okraje jsou zakončeny odolnou 0,5 mm PVC dýhou, která je odolná vůči každodennímu používání,bez úchytů,plastové nohy,obyčejné panty,věšáky obsahují 6 dvojitých háčkůProvedení čalouněného panelu:materiál: základem panelu je deska o tloušťce 8 mm + 3 cm silná pěna T18 + látka,tvar: čtverec,3D efekt,chrání stěny před poškozením,zvukotěsný,montáž: lepidlem, suchým zipem nebo montážní pěnou (cena nezahrnuje toto příslušenství, to si zákazník kupuje sám),aplikace: interiér,Poznámka:šatní skříň je možné umístit na pravou nebo levou stranuZáruka: 24 měsíců

Domácí kancelářská skříň JAN – vytvořte si harmonický pracovní prostor Přivítejte novou éru organizace a stylu ve svém pracovním prostoru s kovovou domácí kancelářskou skříní JAN v pudrově růžové barvě. Toto řešení přináší úroveň funkčnosti a jemné elegance, která pozitivně ovlivní vaši pohodu a efektivitu, s níž budete plnit své pracovní úkoly. Kancelářské skříně v oblíbených barvách Kovový kancelářský nábytek je nejčastěji šedý nebo tmavý, takže se v podstatě nehodí do světlých a moderních interiérů. V kolekci Fresh Style jsou tradiční modely Jan Nowak představeny ve výjimečně originálních barvách. Nabízejí kompletní škálu možností, jak vytvořit zajímavý interiér s vkusem, aniž byste se museli vzdát funkčnosti. Vnitřní prostor kovové kancelářské skříně JAN je všestranně využitelný Praktická a přehledná – pokud jde o kancelářské skříně, nejlepší způsob, jak změřit kapacitu, jsou šanony. Model Jan jich pojme až 50 kusů. Příliš mnoho dokumentů? Žádný problém! Robustní police domácí kancelářské skříně JAN jsou upevněny na silných hácích, takže unesou až 50 kg. Dokonalá organizace – uspořádání kancelářské skříně je ve vašich rukou. Do dvou částí skříně můžete například umístit šanony, do třetí části drobné kancelářské potřeby a do čtvrté části knihy. Volné nastavení výšky polic v krocích po 25 mm vám dává širokou škálu možných kombinací. Postará se o bezpečnost – pokud chcete ukládat spisy a dokumenty s osobními údaji, budou v kancelářské skříni JAN v bezpečí, protože je vybavena zámkem, který se uzamyká až ve dvou bodech. Stylové a odolné řešení Jedinečný vzhled – dokázali jsme, že i ten nejjednodušší design může vypadat mimořádně dobře. To vše díky skutečně originální barvě. Pudrově růžová zvýrazní jemnou stránku moderních interiérů. Trvanlivost po mnoho let – komponenty domácí kanceláře JAN jsou vyrobeny z oceli o tloušťce 0,6 mm. Tento materiál zajišťuje pevnost a vysokou odolnost, takže řešení značky Jan Nowak zůstávají po dlouhou dobu v téměř dokonalém stavu. Odolný vnější nátěr – rovnoměrně nanesený práškový nátěr plní dvě funkce. Za prvé chrání před korozí a za druhé dodává této domácí kancelářské skříni překrásnou barvu. Snadná montáž Domácí kancelářská skříň JAN byla navržena tak, aby se dala sama sestavit, což nám umožnilo zmenšit její balení a usnadnit její přepravu na místo určení. Použijte náš papírový nebo videonávod k montáži, abyste se ujistili, že celý proces proběhne hladce a bez problémů. Pokud potřebujete větší bezpečnost, můžete domácí kancelářskou skříň JAN připevnit ke zdi. Stručný přehled domácí kancelářské skříně JAN: Výška: 185 cm Šířka: 90 cm Hloubka: 40 cm Hmotnost: 45 kg Materiál: práškově lakovaná ocel Barva: pudrově růžová – RAL 3015 Prodloužená záruka až 6 let Nastavení police v krocích po 25 mm Nosnost police: 50 kg Dvoubodové zamykání Balení obsahuje 2 klíče

Pastelově zelená kancelářská skříň ALEX – moderní charakter a funkčnost Hledáte inovativní řešení pro svou kancelář? Tato vysoká skříň od značky Jan Nowak promění váš pracovní prostor. Model ALEX je praktickým kusem nábytku, který vám poskytne možnost pohodlně uložit vaše dokumenty. Díky svým kompaktním rozměrům je ideální do každého malého prostoru – od kanceláře přes domácí pracovnu až po kosmetický salon. Zcela jedinečné, poutavé pastelově zelené barevné provedení skvěle podtrhne váš interiér. Nová kvalita v oblasti kovových kancelářských skříní Nastal čas na dobu, v které se kancelářská skříň může stát odolnou a zároveň stylovou. Neobvyklé barvy kovových skříní z kolekce Fresh Style doslova přitahují pozornost. Barevná paleta přizpůsobená potřebám našich zákazníků dodává kancelářským interiérům charakter a živou energii. Když se rozhodnete pro řešení od Jan Nowak, rozhodnete se pro dokonalou organizaci firemních dokumentů a styl, který vám dává možnost plně vyjádřit váš vlastní jedinečný charakter. Trvanlivost konstrukce je krokem vpřed K odolnosti kancelářské skříně ALEX přispívá mimořádně pevná ocel o tloušťce 0,6 mm a vysoce kvalitní prášková povrchová úprava. Dokonale chráněný rám je odolný proti korozi a mechanickému poškození. Navíc se snadno udržuje téměř v dokonalé čistotě. Všechny tyto aspekty zaručují, že tato vysoká kancelářská skříň bude sloužit vašim účelům po mnoho let. O tom svědčí i fakt, že na každou zakoupenou kovovou skříň značky Jan Nowak se vztahuje prodloužená záruka na 6 let. Praktičnost v každém detailu Vnitřní prostor kancelářské skříně ALEX byl navržen s ohledem na pohodlné ukládání. Pět prostorných sekcí umožňuje efektivně uspořádat dokumenty a uložit všechny potřebné předměty nebo nástroje. K naprosté organizační svobodě přispívá praktická možnost nastavení polohy polic (v krocích po 25 mm). Police jsou bezpečně upevněny pomocí robustních ocelových háků a stabilizačních bezpečnostních zařízení. Díky tomu maximální zatížení jedné police dosahuje až 50 kg. Bezpečnost na prvním místě Provozování podniku vyžaduje bezpečné uložení dokumentů nebo jiných cenností a majetku. Dveře kancelářských skříní ALEX mají zabudovaný zámek na klíč. Součástí balení jsou dva klíče, takže se můžete rozhodnout, komu poskytnete další přístup k vnitřnímu obsahu skříně. Dvoubodový uzamykací mechanismus profesionálně chrání cennosti uložené ve skříni. Rychlá instalace, okamžitý efekt Díky inovativnímu montážnímu systému můžete kancelářskou skříň od Jan Nowak sestavit v krátké době a bez problémů. Stačí si přečíst návod, který je k dispozici v papírové podobě v balení nebo na videu (na webových stránkách výrobku). Každý krok tak bude okamžitě jasný a přehledný. Po sestavení je kancelářská skříň ALEX bezpečná, stabilní a připravená k okamžitému použití. Pokud však potřebujete ještě větší bezpečnost, máte také možnost připevnit skříň ke zdi. Klíčové vlastnosti kancelářské skříně ALEX v pastelově zelené barvě: Výška: 45 cm Šířka: 185 cm Hloubka: 40 cm Hmotnost: 30 kg Materiál: práškově lakovaná ocel Barva: pastelově zelená – RAL 6019 Prodloužená záruka až 6 let Tloušťka oceli: 0,6 mm Nastavení polic v krocích po 25 mm nosnost na jednu polici: až 50 kg Dvoubodový uzamykací systém Balení obsahuje 2 klíče

Skříň JAN – šedo-modrá Plechová skříň model JAN – šedo-modrá JAN NOWAK JAN – plechová skříň se zámkem na klíč Nejčastěji použití: kancelářská skříň lékařská skříň skříň na nářadí Spisová skříň JAN – vlastnosti na 50 šanonů, prostorná dveře s rozvorovým ve třech směrech uzávěrem s cylindrickým zámkem (v kompletu dva klíče) odolný – solidní ocelový plech o tloušťce 0,6 mm s povrchovou úpravou práškovou barvou nastavte si ji dle vlastních potřeb – 4 nastavitelné police po 25 mm, nosnost police do 50 kg zadní část kovové skříně se skládá ze dvou částí Parametre výška 185 cm šířka 90 cm hloubka 40 cm hmotnost 45 kg barva šedo-modrá RAL 7035 – RAL 5017 Plechová skříň JAN – proč jí mít? Až 6 let záruční doba Certifikát kvality – vybírejte si produkty pouze se správným certifikátem, univerzální skříň JAN má certifikát PZH (Státní hygienický ústav) Soulad s GDPR 2018 – důležité dokumenty si skladujte ve skříni, která splňuje tyto požadavky Skříň je odosílaná v demontovaném stavu, takže vyžaduje vlastní montáž. Kolekce JAN NOWAK Kancelářský nábytoek JAN NOWAK – kvalita a zkúšenost jednoho z největších dodávatelů kovového nábytku v Evropě.

Skříň KEVIN – šedáPlechová skříň model KEVIN šedá JAN NOWAKKEVIN – kovová skříň se zámkem na klíčNejčastěji použití:kancelářská skříňlékařská skříňskříň na nářadíSpisová skříň KEVIN – vlastnostina 30 šanonů, nízká a prostornádveře s rozvorovým ve třech směrech uzávěrem s cylindrickým zámkem (v kompletu dva klíče)odolný – solidní ocelový plech o tloušťce 0,6 mm s povrchovou úpravou práškovou barvounastavte si ji dle vlastních potřeb – 3 nastavitelné police po 25 mm, nosnost police do 50 kgParametrevýška 140 cmšířka 90 cmhloubka 40 cmhmotnost 35 kgbarva šedá RAL 7035Kovová skříň KEVIN – proč jí mít?Až 6 let záruční dobaCertifikát kvality – vybírejte si produkty pouze se správným certifikátem, univerzální skříň KEVIN má certifikát PZH (Státní hygienický ústav)Soulad s GDPR 2018 – důležité dokumenty si skladujte ve skříni, která splňuje tyto požadavkySkříň je odosílaná v demontovaném stavu, takže vyžaduje vlastní montáž.Kolekce JAN NOWAKKancelářský nábytoek JAN NOWAK – kvalita a zkúšenost jednoho z největších dodávatelů kovového nábytku v Evropě.

Šatní skříň ROBERT – šedá, 20 boxůplechová šatní skříň model ROBERT šedá, 20 boxů, JAN NOWAKROBERT – kovová skříň, 20 boxů každý se zámkem na klíč ideální pro sociální zázemí, dílnyNejběžnější použití:dílnysociální zázemísportovní halyškolyŠatní skříň ROBERT – vlastnostikaždý box má dveře s cylindrickým zámkem (v kompletu dva klíče)větrací otvoryzarážky na jmenovkyodolný – solidní ocelový plech o tloušťce 0,6 mm s povrchovou úpravou práškovou barvouParametryvýška 172 cmšířka 136 cmhloubka 45 cmhmotnost 76 kg (s balením)barva šedá (RAL 7035)Parametry boxuvýška 36 cmšířka 24 cmhloubka 45 cmšatní skříň ROBERT – proč jí mít?Až 6 let záruční dobaSprávné certifikáty – vybírejte si produkty pouze se správným certifikátem, sociální boxová skříň ROBERT má certifikát PZH (Státní hygienický ústav)Soulad s GDPR 2018 – důležité dokumenty a věci si skladujte ve skříni, která splňuje tyto požadavkySkříň je odosílaná v demontovaném stavu, takže vyžaduje vlastní montáž. (jednoduchý montážní návod)Kolekce JAN NOWAKKancelářský nábytek JAN NOWAK – kvalita a zkúšenost jednoho z největších dodávatelů kovového nábytku v Evropě.

Moderní předsíň Esmoltis III je zodpovědná za funkčnost předsíně. Pořádá úložný prostor, poskytuje místo pro každodenní oblečení a navíc zkrášluje interiér.Za výrazný vzhled nábytku je zodpovědná kombinace nejmodernějších barev. Vzor imitace dřeva doplňují tmavé vložky a čalouněné panely. Kostky jsou k dispozici v mnoha módních barvách a jsou útulnou dekorací při vstupu do domu. Zvyšují také pohodlí sedáku při přezouvání.Součástí je i prostorná dvoudveřová šatní skříň. Dodatečná montáž vnější zásuvky usnadňuje ukládání kabátů a bund, jakož i příslušenství.Rozměry:Skříň Esmoltis:šířka: 60 cm, výška: 206 cm, hloubka: 44 cm,Zrcadlo Esmoltis:šířka: 85 cm, výška: 206 cm, hloubka: 44 cm,Čalouněný panel PAG 42×42: 6xšířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 4 cmProvedení pevného nábytku:přední část a korpus: 16 mm silná laminovaná deska,hrany jsou zakončeny PVC dýhou odolnou vůči poškození,zadní část nábytku z HDF desky,kovové úchyty,6 plastových háčků na kabáty,prvky spojené pomocí excentrických spojek,ozdobné lišty v barvě dub artisan, vyrobené z plastu, k samonalepeníČalouněné panely:materiál: podklad panelu tvoří 8 mm silná deska + 3 cm silná pěna T18 + tkanina,tvar: čtverec,3D efekt,chrání stěny před poškozením,zvukotěsnost,použití: pro interiér,panely ideální pro povrchovou úpravu stěnZáruka: 24 měsíců

Předsíňová sestava Tavasz XII se bude dobře vyjímat ve velké předsíni. Mezi ostatními modely se vyznačuje především větší šatní skříní se zrcadlem o následujících rozměrech: šířka: 74 cm, výška: 186 cm, hloubka: 46 cm. Tato varianta jistě potěší početné rodiny. Poskytne další prostor pro bundy, kabáty a další svrchní oděvy.Kromě výše uvedené šatní skříně sestava obsahuje: botník, dva věšáky a čalouněný panel. Ten má zvukově pohltivé vlastnosti a je vynikající povrchovou úpravou stěn (3D efekt). Barevná škála je mimořádně bohatá, což dává široký prostor pro kreativní aranžování.Vyplatí se pořídit si skříň do předsíně, která vnese řád a pořádek do každého interiéru. Zároveň poskytne závan svěžesti a moderního stylu.Rozměry:šatní skříň se zrcadlem 80:šířka: 74 cm, výška: 186 cm, hloubka: 44 cm,skříňka na boty:šířka: 84 cm, výška: 42 cm, hloubka: 44 cm,věšák na oblečení 84:šířka: 84 cm, výška: 16 cm, hloubka: 4,6 cm,věšák na oblečení 42:šířka: 42 cm, výška: 16 cm, hloubka: 4,6 cm,čalouněný panel Pag 42×42 x11:šířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 4 cmDesign nábytku z tvrdého dřeva:16 mm silná laminovaná deska,hrany jsou opatřeny trvanlivou a každodennímu používání odolnou dýhou z PVC o tloušťce 0,5 mm,bez úchytů,plastové nožičky,běžné panty,zrcadlo na přední straně,závěsy obsahují 6 dvojitých háčkůČalouněný panel:materiál provedení: podklad panelu je 8 mm silná deska +3 cm silná pěna T18 + látka,tvar: čtverec,3D efekt,chrání stěny před poškozením,pohlcování zvuku,použití: pro interiér,panely ideální pro povrchovou úpravu stěnSkříňky jsou univerzální, takže je lze namontovat dle přání – vpravo nebo vlevo.Lepidlo na panely není dodáváno s panely.Záruka: 24 měsíců

Chodba nás vítá při vstupu do domu a loučí se s námi před odchodem. Proto se vyplatí vybavit ji funkčním nábytkem. Šatní skříň Frelio je takovým praktickým modelem.Co nám nabízí? Tyč na svrchní oblečení, police a zrcadlo na čelní straně. Díky tomuto uspořádání si můžete roztřídit své každodenní věci a zkontrolovat svůj vzhled před odchodem z domu. Šatní skříň je univerzální typ. Ve fázi montáže se rozhodnete, na které straně bude skříň stát.Rozměry:šířka: 100 cm,výška: 190 cm,hloubka: 33 cmDesign:16 mm silná laminovaná deska,lemování okrajů z PVC,úchyty: černé hladké,nožičky: plastové nožičky v černé barvě,zrcadlo na přední straně,skříň je univerzální – zákazník se při montáži rozhodne, na které straně chce mít skříň a na které straně otevřený prostor s tyčí na šatyZáruka: 24 měsíců

O stylový design předsíně se postará moderní šatní skříň s čalouněnými panely Anrilot I. Kombinace nejmodernějších doplňků současnosti mu dodává jedinečný charakter. U měkkých panelů můžete vybírat z různých módních barev – světlé, tmavé, energické barvy jsou něco, co dodá charakter celé místnosti.Praktická velikost soupravy je dána pečlivě oddělenými úložnými prostory. Ve výklopné skříni čeká na majitele domu místo na boty. Návštěvníci domu si mohou nechat boty ve výklenku pod pracovní deskou. Snadný přístup ke kabátům zajišťují četné věšáky, které jsou připevněny na ozdobném panelu.Rozměry:Skříňka na boty: šířka: 172 cm, výška: 37 cm, hloubka: 42 cm,Panel se zrcadlem: šířka: 88 cm, výška: 168 cm,Čalouněný panel Pag 42×42: x8 šířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 4 cmProvedení nábytku z tvrdého dřeva:tloušťka laminované desky 16 mm,zadní strana nábytku: HDF deska,hrany zakončené trvanlivou a každodennímu používání odolnou dýhou z PVC o tloušťce 0,5 mm,ozdobné lamely a plastové závěsy,lamely jsou plastové pásky, které jsou samolepicí,bezúchytkový systém otevírání,nožičky: 5 mm plastové kluzáky,leštěné zrcadlo na přední straně,panel se zrcadlem a věšákem připevněný ke stěně pomocí věšáku (je součástí dodávky),maximální nosnost botníku: 70 kgProvedení čalouněného panelu:materiál konstrukce: podklad panelu tvoří 8 mm silná deska + 3 cm silná pěna T18 + látka,tvar: čtverec / obdélník,3D efekt,chrání stěny před poškozením,zvukotěsnost,instalace: lepidlo, suchý zip nebo instalační pěna (cena nezahrnuje toto příslušenství, zákazník si jej kupuje sám),použití: interiér,panely ideální pro povrchovou úpravu stěnZáruka: 24 měsíců

O stylový design předsíně se postará moderní šatní skříň s čalouněnými panely Anrilot I. Kombinace nejmodernějších doplňků současnosti mu dodává jedinečný charakter. U měkkých panelů můžete vybírat z různých módních barev – světlé, tmavé, energické barvy jsou něco, co dodá charakter celé místnosti.Praktická velikost soupravy je dána pečlivě oddělenými úložnými prostory. Ve výklopné skříni čeká na majitele domu místo na boty. Návštěvníci domu si mohou nechat boty ve výklenku pod pracovní deskou. Snadný přístup ke kabátům zajišťují četné věšáky, které jsou připevněny na ozdobném panelu.Rozměry:Skříňka na boty: šířka: 172 cm, výška: 37 cm, hloubka: 42 cm,Panel se zrcadlem: šířka: 88 cm, výška: 168 cm,Čalouněný panel Pag 42×42: x8 šířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 4 cmProvedení nábytku z tvrdého dřeva:tloušťka laminované desky 16 mm,zadní strana nábytku: HDF deska,hrany zakončené trvanlivou a každodennímu používání odolnou dýhou z PVC o tloušťce 0,5 mm,ozdobné lamely a plastové závěsy,lamely jsou plastové pásky, které jsou samolepicí,bezúchytkový systém otevírání,nožičky: 5 mm plastové kluzáky,leštěné zrcadlo na přední straně,panel se zrcadlem a věšákem připevněný ke stěně pomocí věšáku (je součástí dodávky),maximální nosnost botníku: 70 kgProvedení čalouněného panelu:materiál konstrukce: podklad panelu tvoří 8 mm silná deska + 3 cm silná pěna T18 + látka,tvar: čtverec / obdélník,3D efekt,chrání stěny před poškozením,zvukotěsnost,instalace: lepidlo, suchý zip nebo instalační pěna (cena nezahrnuje toto příslušenství, zákazník si jej kupuje sám),použití: interiér,panely ideální pro povrchovou úpravu stěnZáruka: 24 měsíců

Kuchyňský nábytek Woodline je kolekce nejfunkčnějších prvků, včetně dřezu. Nutností pro každou kuchyni v této verzi je kombinace jedinečných komponentú, které zajišťují trvanlivost a perfektní vzhled skříně.Z barevné palety, kterou jsme připravili, si můžete vybrat barvu skříně na dřez. Zahrnuje jak světlé tóny, tak tmavé a silné, energické červené. Díky těmto barvám bude vaše kuchyně vypadat vkusně a elegantně.Pomocí doplňkové nabídky si můžete koupit drez určený pro skříňku, díky čemuž budete mít jistotu, že rozměry obou prvků se dokonale hodí.Rozměry:šířka: 80 cm,výška: 82 cm,hloubka: 52 cmBarvy: lze zvolit výšeProvedení:korpus: 16 mm laminovaná deska – barva: dub lancelot – lemování melaminem,front: MDF deska tl. 16 mm, – ABS hrana,plastové úchyty: 19 cm,systém tichého zavírání,interiér skříně v bílé barvě,drez jako další možnost – za příplatek,pracovní deska není zahrnuta v ceně,do skříňky se vejde 80 cm dlouhá pracovní deska; hloubka skříně s horní částí bude 60 cmZáruka: 24 měsíců

Poschoďová postel Tomson 1 je ideálním řešením pro malé nebo multifunkční pokoje pro děti a mládež.Tento model je velmi populární. Poschoďová postel má kromě pohodlného místa na spaní prostorný stůl a spoustu skříní, polic a zásuvek, které dokonale uspořádají oblečení vašeho dítěte a další věci.Postel Tomson je vyrobena z pevných a velmi odolných materiálů, které zajišťují bezpečnost při používání a dlouhodobou spokojenost.Je k dispozici v několika nadčasových barvách, díky čemuž ho určitě přizpůsobíte uspořádání dětského a dívčího pokoje.rozměry:celková délka: 204 cm,celková šířka postele: 107 cm,celková výška: 125 cm,spací plocha: 90 x 200 cmprovedení:nábytek z laminované desky o tloušťce 16 mm,čela vyrobené z lesklého panelu,hrany jsou zakončeny trvanlivou PVC PVC dýhou odolnou vůči každodennímu použití,zadní strana nábytku z HDF desky,vodítka válečků v zásuvkách,Úchyty MDF,bloky jsou spojeny pomocí excentrických spojů a dřevěných hmoždinek,stůl na kolech srolovaných pod postel,zaoblené hranyskříň s výsuvnou lištou na boku,stůl je pohyblivý prvek (na kolečkách), lze jej volně nastavit, není nijak spojen s postelí, je zcela skryt pod postelí,police uprostřed zásuvky za dveřmi,během montáže se zákazník rozhodne, na které straně chce mít psací stůl: vlevo / vpravo,je možné dokoupit matraci Bonell jako další možnost:výška: 15 cm,Bonell – pružinaT25 pěna,potah: látka úpletu 100% polyester,zajištěno fóliínebo možnost vybrat si z naší nabídky zdeZáruka: 24 měsíců

Poschoďová postel Tomson 1 je ideálním řešením pro malé nebo multifunkční pokoje pro děti a mládež.Tento model je velmi populární. Poschoďová postel má kromě pohodlného místa na spaní prostorný stůl a spoustu skříní, polic a zásuvek, které dokonale uspořádají oblečení vašeho dítěte a další věci.Postel Tomson je vyrobena z pevných a velmi odolných materiálů, které zajišťují bezpečnost při používání a dlouhodobou spokojenost.Je k dispozici v několika nadčasových barvách, díky čemuž ho určitě přizpůsobíte uspořádání dětského a dívčího pokoje.rozměry:celková délka: 204 cm,celková šířka postele: 107 cm,celková výška: 125 cm,spací plocha: 90 x 200 cmprovedení:nábytek z laminované desky o tloušťce 16 mm,čela vyrobené z lesklého panelu,hrany jsou zakončeny trvanlivou PVC PVC dýhou odolnou vůči každodennímu použití,zadní strana nábytku z HDF desky,vodítka válečků v zásuvkách,Úchyty MDF,bloky jsou spojeny pomocí excentrických spojů a dřevěných hmoždinek,stůl na kolech srolovaných pod postel,zaoblené hranyskříň s výsuvnou lištou na boku,stůl je pohyblivý prvek (na kolečkách), lze jej volně nastavit, není nijak spojen s postelí, je zcela skryt pod postelí,police uprostřed zásuvky za dveřmi,během montáže se zákazník rozhodne, na které straně chce mít psací stůl: vlevo / vpravo,je možné dokoupit matraci Bonell jako další možnost:výška: 15 cm,Bonell – pružinaT25 pěna,potah: látka úpletu 100% polyester,zajištěno fóliínebo možnost vybrat si z naší nabídky zdeZáruka: 24 měsíců

Poschoďová postel Tomson 1 je ideálním řešením pro malé nebo multifunkční pokoje pro děti a mládež.Tento model je velmi populární. Poschoďová postel má kromě pohodlného místa na spaní prostorný stůl a spoustu skříní, polic a zásuvek, které dokonale uspořádají oblečení vašeho dítěte a další věci.Postel Tomson je vyrobena z pevných a velmi odolných materiálů, které zajišťují bezpečnost při používání a dlouhodobou spokojenost.Je k dispozici v několika nadčasových barvách, díky čemuž ho určitě přizpůsobíte uspořádání dětského a dívčího pokoje.rozměry:celková délka: 204 cm,celková šířka postele: 107 cm,celková výška: 125 cm,spací plocha: 90 x 200 cmprovedení:nábytek z laminované desky o tloušťce 16 mm,čela vyrobené z lesklého panelu,hrany jsou zakončeny trvanlivou PVC PVC dýhou odolnou vůči každodennímu použití,zadní strana nábytku z HDF desky,vodítka válečků v zásuvkách,Úchyty MDF,bloky jsou spojeny pomocí excentrických spojů a dřevěných hmoždinek,stůl na kolech srolovaných pod postel,zaoblené hranyskříň s výsuvnou lištou na boku,stůl je pohyblivý prvek (na kolečkách), lze jej volně nastavit, není nijak spojen s postelí, je zcela skryt pod postelí,police uprostřed zásuvky za dveřmi,během montáže se zákazník rozhodne, na které straně chce mít psací stůl: vlevo / vpravo,je možné dokoupit matraci Bonell jako další možnost:výška: 15 cm,Bonell – pružinaT25 pěna,potah: látka úpletu 100% polyester,zajištěno fóliínebo možnost vybrat si z naší nabídky zdeZáruka: 24 měsíců

Policový regálový systém se závěsnou tyčí DECO je ideální volbou do každé domácnosti. DECO – Jak název napovídá, je významným dekorativním a estetickým prvkem, který se hodí téměř všude. Regálový policový systém, složený z ocelových trubek a dřevěných laminovaných polic, naleznete pouze na e-shopu Majster Regál. Vyzkoušejte dekorativní revoluci i ve Vaší domácnosti. Industriální policový regál využijete i v jiných prostorech, než jen ve Vaší domácnosti, fantazii se meze nekladou. Vaše prostory nebudou jen efektivně organizovány, ale také esteticky upraveny. To vše naleznete v naší nové řadě regálů DECO.
Policový regál DECO CLOSET ze dřeva a kovu se závěsnou tyčí o rozměru 185x85x35 cm a se 3 dřevěnými laminovanými policemi je spolehlivé řešení do místností, jako jsou šatna, ložnice, chodba nebo dětský pokoj. Svojí konstrukcí je výborný pro skladování oblečení a zavěšení bund, kabátů a košilí. Vytvořte si ve Vaší domácnosti moderní šatník! Produkt můžete bezpečně ukotvit do zdi pro lepší stabilitu.
Policový kovovo-dřevěný regál DECO CLOSET je vybaven 3 laminovanými policemi tloušťky 1,6 cm s rovnoměrným zatížením 40 kg na polici, tzn. 120 kg na regál. Police můžete upevnit do jakékoli výšky regálu, každých 2,5 cm jeho výšky. Závěsný systém s ocelovou tyčí vám zaručí pohodlné uložení oblíbeného oblečení. Stačí jej jednoduše pověsit po bocích dřevěné police. Samotné police se upevňují jedinečným způsobem za pomoci bezpečnostních jednotek a plastových závitů, které byly speciálně zhotoveny pro účely regálů řady DECO. Ke každému regálu je přibalen i montážní návod, obsahující konkrétní a detailní kroky, které Vám doporučujeme pečlivě dodržovat.
Stabilitu industriálního dřevěného regálu DECO CLOSET a jeho konstrukci tvoří ocelové kovové trubky s černou povrchovou lakovanou úpravou, tím pádem je tento dekorativní kus nábytku vhodný nejen do domácnosti, ale téměř všude, kam potřebujete postavit policový systém za nízké náklady. Kombinace dřeva a černého kovu nikdy neomrzí.
Skutečný rozměr regálu se dle platné ČSN může z důvodu výrobní odchylky lišit o max. 10 % (+/- 5 %). Pro snazší přehlednost uvádíme velikost v zaokrouhlených rozměrech.
Stručný pohled na výhody policového systému DECO CLOSET se třemi policemi:

Dekorativní a estetický nádech v každé domácnosti
Inteligentní montážní systém
Využití v prostorách jako je: chodba, šatna a dětský pokoj
Dlouhá životnost

Montáž je jednoduchá a bezpečná, avšak pro stavbu regálu doporučujeme alespoň 2 lidi. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí, nanejvýš ochranné rukavice, kvůli bezpečnosti.
Balení regálu DECO CLOSET, rozměru 185x85x35 cm (1850x850x350 mm) obsahuje:

3 laminované dřevěné police (tloušťky 16 mm)
9 ocelových trubek (tloušťka 1,5 mm)
24 bezpečnostních jednotek a 24 plastových závitů pro uchycení police
2 držáky ocelové tyče pro zavěšení
4 závitové spojovníky
2 kusy příslušenství pro ukotvení do zdi
8 plastových krytek (patek)

Představovali jste si ve svém dětství, že ve vašich skříňkách žijí skřítci? Vaše děti to tak jistě taky mají a pokud jim zrovna vybavujete pokoj, můžete této fantazii přispět za pomocí skříně ve tvaru domečku MIRUM!

Obsahuje totiž rozkošná malá okénka, které slouží jako otevírací úchyt. Do poličky uvnitř můžete ukrýt svítící hračku, LED světýlka nebo LED dekoraci, abyste umocnili dojem, že uvnitř skříně opravdu žije nějaká pohádková víla. Kromě této nevšední dekorativní funkce je skříň pratická díky čtyřem odděleným prostorům ideálních k umístění komínků s oblečením, hraček, případně dětských knih.

Skříň je vyrobena z bezpečného a odolného materiálu, tím je 16 mm silná lamino deska s šedým lakem. Vyznačuje se dlouhou životností a navíc je cenově dostupná, tudíž představuje ideální volbu do dětského pokoje, neboť vaší ratolesti se jistě ještě bude měnit vkus. Navíc díky patentovaným spojům panelů, italským pantům a speciálnímu kování nábytek unese až 120 kg, vaše děti mohou stříšku využít jako prolézačku, aniž byste se obávali, že se nábytek sesype. No není to splněný dětský sen? A vy budete moci v klidu odpočívat!

Tento produkt je součástí celé série MIRUM, která zachovává obdobný design. Pořiďte svým dětem celou pohádkovou říši v podobě nábytku za pomocí regálu ve tvaru domečku MIRUM, komody ve tvaru domečku MIRUM, dětskému regálu se zásuvkou MIRUM, otevřenému regálu MIRUM nebo kontejneru na kolečkách MIRUM.

Při koupi všech kusů budete mít kompletní úložný prostor pro dětský pokoj! Navíc místnost bude mít neuvěřitelnou pohádkovou a hravou atmosféru, jakou si pro své děti přeje každý rodič.

Specifikace produktu:

Odolný materiál
Police ideální k umístění hraček nebo oblečení
Ideální pro chlapce
Možnost dokoupit další kusy ze sady MIRUM
16 mm silná lamino deska
ABS hrany
Okénko s funkcí kliky z MDF

Série: Nábytek MIRUM, Materiál: Dřevo, Materiál nohou: Lakovaný plast, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ pantů: Konzervované s nastavením ve třech rovinách (GTV), Vnitřní dispozice: 4 police, Zavírání: Klasická dvířka, Délka: 40 cm, Hloubka: 45 cm, Výška: 126 cm

Hedáte-li spojení elegance a praktičnosti ve svém nábytku, šatní skříň MALWA je tu pro vás. S elegantní kombinací antracitu a dubu artisan, tato skříň nejen zdobí váš interiér, ale také poskytuje praktické řešení pro organizaci vašich věcí. Díky 7 policím na výšku máte dostatek místa pro uložení všech vašich oblíbených kousků oblečení. Nechybí ani místo na ramínka. Už se nemusíte trápit tím, kam zavěsit své šaty, košile a kabáty.

Skříň je vybavena systémem TIP-ON, což znamená, že dvířka skříněk se otevírají po jemném zatlačení čela, což přidává k eleganci a pohodlí otevírání. Skříň je pevná a odolná díky ABS hranám a kvalitní laminované desce o tloušťce 16 mm, která je odolná proti poškrábání a vlhkosti. Můžete ji umístit do ložnice, dětského pokoje, kanceláře nebo ateliéru – kamkoliv, kde potřebujete organizovat své věci. Minimalistický design dodává skříni moderní vzhled, který zapadne do různých interiérů. Spojte moderní design s praktičností s touto šatní skříní. Vaše věci si zaslouží to nejlepší – a tato skříň to poskytuje s elegancí a vkusem. Slaďte váš interiér s nábytkem ze stejné série.

Specifikace produktu:

Odolný materiál – laminovaná dřevotříska 16 mm a ABS hrany
Moderní vzhled
Dostatek úložného prostoru

Barva: Hnědá, Antracit, Dekor: Dub Artisan, Design: Minimalistický, Materiál: Lamino, Osvětlení: Bez osvětlení, Počet dveří: Dvoudveřové, Počet polic: 6, Počet šatních tyčí: 1, Počet zásuvek: 0, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Bez nožiček, Uzavřené, Úchytky: Bez úchytek, Vnitřní dispozice: Kombinované, Výbava: Bez výbavy, Vzor: Dvoubarevné, Zavírání: S dvířky, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 50 cm, Šířka: 90 cm, Výška: 180 cm

Koupelna je obvykle malá místnost, která by měla být uspořádána především funkčně. Jak se do malého prostoru vejít a zajistit dokonalý design interiéru? Perfektním řešením, užitečným zejména v malých koupelnách, bude koupelnová skříňka. Nábytek je vyroben z otěruvzdorné laminované desky 16 mm. Hrany jsou pokryty ABS hranami. Nabízí úložný prostor v podobě dvou uzavřených skříněk, jednoho šuplíku a jedné otevřené police. Návrh jistě osloví všechny milovníky jednoduchých, ale účinných řešení, která se vyznačují především odolností a funkčností. Do koupelnové skříňky se snadno vejde kosmetika, čisticí prostředky, ručníky a mnoho dalších koupelnových potřeb. Skříňka je vybavena úchyty, které velmi dobře splynou s ostatními prvky v koupelně.

Podívejte se i na další produkty ze série skříňka Fin.

Specifikace produktu:

Kvalitní 16 mm laminovaná deska
Uvnitř každých dveří je jedna police
Hrany jsou pokryty ABS
Barva: bílá matná / červená lesklá – čela dvířek a šuplíku
Čela dvířek v lesku
Stříbrné rukojeti
Vlastní montáž
Univerzální skříňka
Součástí jsou nastavitelné háčky na zavěšení a nožičky pro postavení skříně na zem
Pokyny jsou součástí

Rozměry:
Šířka: 30 cm
Výška: 140 cm
Hloubka: 30 cm

Série: Fin, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Lesk, Typ: Závěsné, Stojací, Typ umístění: Vysoké, Zavírání: Se šuplíky i dvířky, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 30 cm, Šířka: 30 cm, Výška: 140 cm

Nádherná dětská postel s matrací ZDARMA
Vybírejte ze stovek vzorů kvalitních obrázkových postelí! Ve stejném motivu jako tuto postel pro děti máme také: boxy na hračky, dětské komody, dětské poličky, psací stoly, úložné regály nebo dětské skříně. Tuto postýlku u nás můžete zakoupit i v jiných rozměrech (180x90cm a 140x70cm), se šuplíkem i bez šuplíku.

Dětská postel tvoří základ každého dětského pokojíčku. Nabízíme Vám dětskou postel z vysoce kvalitní lamino desky, na čelech postele je krásný barevný potisk, který se Vašemu dítěti určitě zalíbí. K tištění obrázků byly použity ekologické barvy, které jsou navíc fixovány laminátovým profilem, a to proto aby nedocházelo k opotřebení nebo vyblednutí barev. Okraje postýlky jsou bez ostrých hran. Zábrana na bocích postele chrání dítě před pádem z postele během spánku. Bariérku lze dle potřeby jednoduše odmontovat nebo přendat. Precizní zpracování a kvalita použitých materiálů zajištuje, že každá dětská postel je velmi odolná a kvalitní.
Rošt postele je vyroben z kvalitních borovicových lišt, které mají tloušťku min. 2 cm. Postel lze sestavit jako pravou i levou. K této posteli dodáváme kvalitní molitanovou matraci ZDARMA! NÁŠ TIP: Ve stejném motivu, jako tuto dětskou postel, můžete u nás zakoupit také dětský nábytek jako: box na hračky, dětská komoda, dětská polička, psací stůl, úložný regál nebo dětskou skříň.
Nosnost postele je do 100 kg. Pokud máte zájem, můžete si u nás k posteli zakoupit matraci kokos/molitan; kokos/molitan/pohanka; popř. chránič matrace.

Představujeme vám předsíňový nábytek s osobitým stylem. Předsíňová stěna HOLDON je velice praktická a kombinovatelná. Jde o kompletní řešení pro vaši předsíň, které pokryje veškeré vaše potřeby. Součástí stěny je botník se sedákem, dvě police a samozřejmě také čtyři háčky připevněné na dvou čtvercových deskách.

Jedním z nejdůležitějších kousků této stěny je s jistotou botník. S kapacitou až 12 párů bot je dostatečně prostorný pro uskladnění vaší celé kolekce obuvi. Je členěn do dvou částí s výklopnými dvířky. Uvnitř uzavřeného prostoru se nacházejí vložené police. Vedle toho je zde také menší otevřený prostor, který můžete využít pro často nošenou či domácí obuv. Na pravé straně botníku najdete také pohodlný polstrovaný sedák pro usnadnění obouvání.

Botník doplňují dvě police, z nichž jedna je čtvercového tvaru a druhá má klasický tvar. Tyto police nabízejí dostatek prostoru pro uložení různých doplňků, jako jsou košíky na klíče nebo dekorativní prvky, které přispějí k útulnému vzhledu místnosti. Díky dekoracím bude vaše předsíň stylově zařízená, což udělá dojem na každého. Prohlédněte si naše dekorace a vyberte si tu, která nejlépe doplní váš interiér.

Na dva věšáky se čtyřmi háčky můžete pověsit různé druhy oblečení, jako jsou kabáty, bundy, šály nebo klobouky. S jejich pomocí budete mít vše, co potřebujete, pohodlně a přehledně uloženo na jednom místě. Už se nebudete muset přehrabovat ve skříních a hledat kousek, který zrovna potřebujete.

Nábytek je vyrobený z dřevotřísky potažené melaminem o tloušťce 18 mm. Materiál slibuje odolnost i snadnou údržbu. Jeho design v univerzální bílé barvě se snadno sladí s různými styly interiéru.

Specifikace produktu:

Kompletní řešení pro předsíň
Dostatečně velký úložný prostor
Moderní vzhled

Stěna obsahuje:

Prostorný botník
2 rozdílné police
2 věšáky – 4 háčky

Rozměry:

Botník

Šířka: 120 cm
Výška: 87,5 cm
Hloubka: 38,3 cm

Věšák

Šířka: 35,5 cm
Výška: 35,5 cm

Police

Šířka: 120 cm
Hloubka: 16 cm

Čtvercová police

Šířka: 32 cm
Výška: 32 cm
Hloubka: 19 cm

Hloubka botníku: 38,3 cm, Hmotnost: 50,58 kg, Materiál: Dřevotříska, Maximální nosnost: 45 kg, Orientační počet párů bot: 12, Šířka botníku: 120 cm, Šířka věšáku: 35,5 cm, Typ: S botníkem, Nástěnné, Výklopné, Bez zrcadla, Výška botníku: 87,5 cm, Výška věšáku: 35,5 cm

Předsíň Tavasz je kombinací dekorativních prvků a funkčnosti. Nábytek se skládá ze tří odlišných prvků. První je botník s několika policemi a pohodlným sedátkem z čalouněných panelů. Čalouněné panely jsou prvkem, který skříň Tavasz odlišuje, jsou nejen pohodlnou oporou při obouvání, ale také zajímavým dekorativním prvkem nábytku. Panely jsou dostupné v módních barevných variantách, které zdůrazní charakter interiéru. Posledním prvkem sestavy je skříň se čtyřmi dvojitými věšáky.Skříňky jsou univerzální, takže je lze namontovat dle přání – vpravo nebo vlevo.Lepidlo na panely není dodáváno s panely.Rozměry:Skříňka na boty:šířka: 84 cm, výška: 42 cm, hloubka: 46 cm,Věšák na šaty 84:šířka: 84 cm, výška: 16 cm, hloubka: 4,6 cm,Čalouněný panel Pag 42×42: 8xšířka: 42 cm, výška: 42 cm, hloubka: 4 cmProvedení:16 mm silná laminovaná deska,okraje jsou zakončeny odolnou 0,5 mm PVC dýhou, která je odolná vůči každodennímu používání,bez úchytů,plastové nohy,obyčejné panty,věšáky obsahují 4 dvojité háčkyProvedení čalouněného panelu:materiál: základem panelu je deska o tloušťce 8 mm + 3 cm silná pěna T18 + látka,tvar: čtverec,3D efekt,chrání stěny před poškozením,zvukotěsný,aplikace: interiér,Záruka: 24 měsíců

Předsíňová stěna Trinity je moderní a originální botník, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jeho nezaměnitelný vzhled zaručí, že bude okamžitě upoutávat pozornost v každé domácnosti.
Jedním z klíčových prvků jsou čalouněné panely, které jsou umístěny na zadní straně předsíňové stěny. Tento prvek je naprosto revoluční na českém trhu a zajisté zaujme pohledy všech návštěvníků. Panely jsou potaženy hebkou látkou Trinity, která dodává panelům luxusní vzhled a jemný pocit při doteku. Látka je vyrobena z kvalitních syntetických vláken, která jsou pevná a odolná proti opotřebení. Tato látka je také snadno udržovatelná a odolává skvrnám a oděru.
Nabízíme možnosti různých barev a druhů látek viz. nabídka zde Předsíňová stěna obsahuje: 1 ks – botník 50 cm, 1 ks – šatní skříň 45 cm 4 ks – čalouněný panel 38×30 cm 1 ks – čalouněný panel 50×40 cm 4 ks – čalouněný panel 50×30 cm 1 ks – čalouněný panel 38×15 cm. Předsíňové stěny Trinity s nástěnnými čalouněnými panely nabízíme v mnoha barevných variantách a nabízíme také možnost dokoupit i jednotlivé části samostatně dle naší nabídky. Barevná varianta botníku a lišty věšáku lze změnit viz. varianty níže. SONOMA BÍLÁ GRAFIT DUB ARTISAN/ČERNÁ Rozměry botníku naleznete na poslední fotografii v galerii produktu. Dvířka botníku jsou opatřena plynovým pístem, který umožňuje plynulé a snadné otevírání a zavírání.

Nábytek předsíňové stěny je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm , která je zakončena odolnou ABS dýhou.
Uvnitř šatní skříně se nachází police a věšák na ramínka, který lze vysunout. Variabilní rozložení předsíňové stěny: Panely lze na zeď upevnit například těmito způsoby: Upevnění montážním lepidlem Zakoupením speciálních suchých zipů, díky kterým panely perfektně drží na zdi a samotnou zeď žádným způsobem nepoškodí (můžete zakoupit v příplatku produktu viz. výše). Zakoupení speciáln í NANO lepící pásky (můžete zakoupit v příplatku produktu viz. výše) U předsíňové stěny není součásti balení upevňovací materiál na zeď a lze jej přikoupit viz. výše v příplatkovém parametru.

Předsíňová stěna je dodávána v demontu v kartonové krabici, součásti balení je návod a spojovací materiál.

Správný kus nábytku může mít zásadní vliv na organizaci a pořádek v prostoru. Čtyři prostorné zásuvky a dvě police v uzavřeném prostoru této skříňky jsou více než dostatečné pro všechny Vaše koupelnové potřeby, ať už jde o péči o pleť, make-up, různé čisticí prostředky nebo toaletní potřeby. Tato skříňka je vyrobena z robustních dřevotřískových desek střední hustoty, má klasický styl a bílou barvu, a proto se hodí nejen jako koupelnová skříňka, ale také jako skříňka do předsíně, ložnice, obývacího pokoje nebo dokonce kuchyně, podle vašich osobních potřeb.
Péče o výrobek: otírejte vlhkým hadříkem – nedoporučujeme používat chemikálie.
Technické údaje:

typ montáže: volně stojící/na stěnu
počet zásuvek: 4
barva: bílá
počet polic: 2 (*1 odnímatelná přepážka, kterou lze nastavit do tří výšek)
hmotnost: cca 13,65 kg
nosnost celkem: cca 4 kg
nosnost zásuvky: cca 10 kg
nosnost regálu: cca 10 kg
materiál:
deska: MDF s NC povlakem
rukojeť: plastová
rozměry:
celkem: cca 55 x 30 x 82 cm (š x d x v)
výška nohy: cca 3,5 cm
přední strana zásuvky: cca 25 x 27,5 cm
vnitřní prostor zásuvky: cca 23 x 24, 5 x 11,5 cm (š x d x v)
dvířka skříně: cca 23,5 x 73,2 cm
vestavěná police:
celkové rozměry: cca 23,7 x 27 cm (d x š)
tloušťka: 0,9 cm
nastavitelná na: cca 30,5/37,5/42,5 cm

Obsah balení:

1 x skříňka vč. montážního materiálu

Botník na boty s lavicí k sezení , která je pokryta kvalitní umělou kůží. Pokud máte příliš mnoho bot v předsíni a chybí Vám pohodlné sezení při obouvání, botník s lavicí k sezení je to pravé řešení.

VLASTNOSTI

Botník se sedákem je velmi praktický a elegantní kus nábytku , který najde své využití v předsíni, chodbě, kanceláři, recepci, předsíni či obchodě
Výrobek je vyroben převážně z dřevotřísky – je to odolný materiál, odolný vůči vlhkosti a deformaci. Botník určitě zapadne do dekorace mnoha interiérů
Botník má tři police na boty, kam se vejdou i boty velikosti 44 a prostorný úložný prostor na šály, komínky, čepice, rukavice a jiné drobnosti
Botník pomáhá udržet pořádek, ale také šetří místo v místnosti
Skvělá je kombinace botníku a sedačky , která výrazně usnadňuje obouvání. Vsaďte na pohodlí a eleganci u vás doma nebo v obchodě.
Dokonale sladěné prvky a rustikální rám skříně dodají vašemu interiéru kouzlo. Postarejte se o estetiku své předsíně, chodby nebo prodejny
Skříňka na boty je navíc vybavena úchyty pro rychlý transport.

ROZMĚRY

Barva: bílá
Materiál skříně: dřevotříska
Výplň sedáku: pěna
Materiál sedáku: PU kůže
Rozměry: 80 x 30 x 44 cm (šířka x hloubka x výška)
Rozměry sedáku: 80 x 30 cm (šířka x hloubka)
Vzdálenost mezi policemi na boty: od 13 cm do 27,5 cm
Hmotnost: 15,9 kg
Max. nosnost sedáku: 150 kg

Stylový televizní stolek z kolekce MODERN, vytvořený pro lidi, kteří ocení moderní styl a eleganci, obnoví interiér každého obývacího pokoje, kanceláře nebo pokoje pro mladé. Design je minimalistický, ale pevný a odolný. Ergonomické rozměry zajišťují snadné vybavení místnosti. Moderní design.
Vysoká kvalita
Inovativní řešení barev.
Montážní návod součástí.
Skříň se perfektně hodí do moderního i klasického interiéru.
Funkční police, ideální pro knihy nebo noviny
Pohodlné otevírání čel bez úchytů. MATERIÁL: Korpus a čela – laminovaná deska, díky které má nábytek silnou a pevnou strukturu.
Hrany – povrchová úprava vysoce kvalitním PVC materiálem s vysokou mechanickou a chemickou odolností.
Celá je v BÍLÉ MATĚ.
Zadní část skříně je bílá. DŮLEŽITÁ INFORMACE:
Nábytek by měl být čištěn měkkým hadříkem. Nepoužívejte silné čisticí prostředky. V balení najdete potřebné montážní příslušenství a montážní návod.

Čím si vás získá?Pojízdný kancelářský kontejner SimpleOffice se 4 zásuvkami je díky svému praktickému zpracování a příznivé ceně skvělým kandidátem na administrativní pracoviště.Každá zásuvka má vnitřní rozměr 31,2 × 37 × 12,8 cm (šířka × hloubka × výška), bez problému si sem tedy uložíte dokumenty ve formátu A4, drobnou techniku nebo osobní předměty. Díky centrálnímu zámku budou v bezpečí.Zásuvky mají hliníkové úchytky a pojezdy a při rovnoměrném zatížení si poradí se zátěží až 15 kg. O pohyb se starají kolečka s možností zabrzdění.Konstrukce je z laminované dřevotřísky o síle 25 mm (horní deska) a 16 mm (ostatní desky) s ochrannou povrchovou úpravou a 2mm ABS hranou.Pojízdný kontejner SimpleOfficeKancelářský nábytek SimpleOfficeProč právě SimpleOffice?Nábytková řada SimpleOffice představuje chytré řešení pro běžnou kancelářskou práci s počítačem i klasické papírování.A proč utrácet víc, než je třeba? Díky příznivé ceně můžete tímto nábytkem vybavit rovnou celé oddělení, aniž byste udělali díru do rozpočtu.Kromě kontejnerů nabízí řada SimpleOffice bohatý výběr policových skříní i kancelářských stolů. Právě k těm je tento kontejner ideální – zasunete jej pod stůl, kde nebude překážet, a vše potřebné budete mít stále po ruce.

Botník na boty s lavicí k sezení , která je pokryta kvalitní velurovou látkou . Pokud máte příliš mnoho bot v předsíni a chybí Vám pohodlné sezení při obouvání, botník s lavicí k sezení je to pravé řešení.

VLASTNOSTI

Moderní forma, minimalistický design
Dvě prostorné skříňky s policemi
Další dvě police na pantofle a spodní obuv
Otevření dveří „push to open“ je jednoduché a moderní řešení otevírání dvířek nebo zásuvek. Otevírání bez úchytů je dnes velmi moderní a podtrhuje celkový minimalistický design nábytku. Princip otevírání je opravdu jednoduchý. Po stlačení přední části dvířek skříňky nebo zásuvky dojde k otevření.
Velurová látka
Pevná konstrukce (18 mm laminovaná deska + 0,6 mm ABS hrana)
Jednoduchá montáž

Rozměry skříně:
šířka: 100 cm
výška: 50 cm
hloubka: 37 cm
výška sedáku: 5 cm
výška prostoru pro boty: 31 cm
výška přídavných polic: 8 cm

Smrková skříň Country New 19I výběr skříně je velmi důležitý. Jedná se o druhé nejdůležitější vybavení ložnice po lůžku. Jednou z nejoblíbenějších skříní je šatní skříň s dveřmi. Je to zejména z toho důvodu, že skříně s dveřmi vám usnadní přístup k vašemu oblečení či potřebám. A co je nejlepší? Kvalitní a hezká skříň může změnit vzhled z moderního na tradiční styl či naopak. Tato šatní skříň Country New 19 dokáže kombinovat obojí. Jak rustikální, tak i moderní styl.K výrobě skříně bylo použité smrkové dřevo, které se řadí k měkkým dřevinám. Nelekejte se slovnímu spojení “měkká dřevina”. Tento použitý materiál je velmi houževnatý a pevný. Navíc má jednu z nejkrásnějších přírodních struktur, kterou milovníci přírody jistě ocení. K závěrečnému ošetření byla použitá šedá barva, která ale přírodní kresbu nepřekrývá, naopak ji zvýrazní. Použitá barva je originální a několik let byla míchána a zkoušena, než se namíchal požadovaný odstín, který by tomuto typu materiálu vyhovoval na 100%. Proto jsme si jistí, že totožně barevný nábytek jistě nikde jinde nezahlédnete. Skříň je na pouhý pohled velmi jednoduchá, ale plně funkční. Za dveřmi najdete tyč na zavěšení oblečení a vespod jednu polici. Aby byl úložný prostor více využitý, na pravé části dveří byly umístěné tři litinové háčky v krásném provedení.S touto skříní dokonale doplníte rustikální styl v nadčasovém designu. Hodí se jak do ložnice, tak i do předsíně, kde její vzhled můžete podpořit s krásnými industriálními dekoracemi či květinovými textiliemi a dalším nábytkem z této kolekce, jako je nízké lůžko nebo jedna z našich komod.Skříň je dodávána již smontovaná.

Smrkový příborník Country New 31Máte krásnou jídelnu, kterou byste chtěli řádně vybavit a zkrášlit? Také máte spoustu porcelánových sad, jenž byste chtěli efektivně vystavit? Jestliže ano, máme pro vás příborník Country New 31 v zajímavém a originálním řešení. Spojte funkční, estetické a praktické dohromady a pořiďte si jeden z našich dokonale propracovaných příborníků, který bude krášlit váš prostor v kuchyni či jídelně.Tradičně konstruovaný příborník v rustikálním či retro stylu vyrobený z masivního smrkového dřeva, uloží vaše oblíbené sady talířů a ostatní předměty na dlouhou řadu let. Jak jistě víte, smrkové dřevo patří k dřevinám, které jsou velmi krásné díky své přírodní kresbě. Aby byla naplno využita krása dřeva, nábytek je jemně vyfrézovaný, a jako konečný nátěr je použitá lehká šedá barva, která nábytku prodlouží životnost a chrání jej před nepříznivými vlivy, jako jsou drobné oděrky a škrábance. Příborník se skládá ze dvou částí, které se dají pro pohodlné přenášení oddělit. Vrchní část příborníku obsahuje skříňku s nádherným litinovým kováním a třemi zásuvkami. Spodní část je skříň jednou s policí. Jste nadšení z příborníku Country New stejně jako my? Není divu, protože tento příborník dokáže v interiéru nevídané. 190 centimetrů vysoký příborník vyzdobí interiér v moderním rustikálním, ale i retro stylu, kde stačí pouze přidat nádhernou zelenou rostlinku a nádherný obraz se zobrazenou přírodou.

Předsíňová stěna RustykVLASTNOSTI PRODUKTU:- hlavním výrobním materiálem je masivní borovicové dřevo- zadní část nábytku a dna zásuvek jsou vyrobeny z překližky na bázi dřeva.- povrch dřeva je upraven voskem s antistatickými vlastnostmi- zásuvky se pohybují na spolehlivých dřevěných pojezdech- masivní kované úchytky a háčky zaručují odolnost a zvyšují komfort používání- jemně zaoblené hrany dodávají vizuální lehkost- nadčasový design umožňuje volné uspořádání nábytkuPOPIS PRODUKTU:Předsíňová stěna Rustyk je nezbytnou součástí každé stylové předsíně. Díky výjimečnému designu, špičkové kvalitě a funkčnosti naplní tento kus nábytku i ten nejnáročnější vkus. Předsíňová stěna se osvědčí v předsíni, vestibulu nebo chodbě. Lze ji úspěšně použít jako samostatný kus nábytku i v sestavě s dalším nábytkem do předsíně. Dokonalým doplňkem předsíňové stěny bude botník, který pojme všechny druhy obuvi pro celou rodinu. K dispozici je v kolekci Rustyk také další věšákový panel, nízký botník a zrcadlo ve dvou velikostech.Předsíňová stěna je vyrobena z masivního borovicového dřeva a natřena přírodním voskem v krásné hnědé barvě, která zdůrazňuje kresbu dřeva a jeho surový půvab. Za povšimnutí stojí tloušťka prvků, kterými se předsíňová stěna Rustyk rozhodně odlišuje. Dřevo o tloušťce 26 milimetrů zaručuje vysokou kvalitu a odolnost nábytku, zatímco ručně kované háčky a úchytky dodávají skříni retro nádech.Předsíňová stěna je vybavena pěti věšáky, policí a dvěma prostornými zásuvkami na dřevěných pojezdech. To poskytuje prostor pro svrchní oděvy, šály, šátky či klobouky, ale i další doplňky a oblečení. Funkčnost nábytku navíc zvyšuje sedátko, které umožňuje pohodlné přezouvání. Sedací plochu doplňuje polštářek v neutrálním snímatelném potahu.Nábytek z kolekce Rustyk je inspirován tradicí a přírodou. Proto k jejich povrchové úpravě používáme přírodní vosk, který jim dodává krásnou barvu a vytváří jemný, hladký povrch. Pro zachování původního vzhledu nábytku stačí pro každodenní péči používat suchý nebo velmi mírně navlhčený měkký hadřík, kterým nábytek otíráte podél vláken. K čištění nepoužívejte čisticí prostředky ani nadměrné množství vody. V rámci údržby je vhodné čas od času zopakovat proces voskování.

Smrková komoda Insustrial 2Nepořádek a chaos ve vašem domě může být během pár minut minulostí. Potřebujete uvolnit prostor ve vaší skříni? Nebo byste rádi efektivně uspořádali svoji porcelánovou jídelní soupravu? Nebo jednoduše potřebujete nějaký kus nábytku, který bude vyčnívat mezi ostatními kousky a dokáže spojit dva styly? Smrková komoda Industrial 2 vám může zajistit veškeré vaše požadavky. 200 centimetrů dlouhá komoda bude skvělým a funkčním nábytkem do vašeho obývacího pokoje nebo jídelny. Na výrobu bylo použito prvotřídní masivní smrkové dřevo, které jsme ve finální fázi ošetřili přírodním olejem v barvě medu. Komoda je vybavena čtyřmi prostornými zásuvkami a čtyřmi skleněnými dvířky, za kterými se ukrývají police. Pro zvýraznění celého celku jsme impozantním způsobem využili kovové rukojeti a lišty, do kterých jsou vsazené skleněné dvířka. Díky tmavým detailům skříň vyniká svým výjimečným designem pro průmyslový styl bydlení, který je pro letošní rok velký trend a zároveň v malé míře ponechá kouzlo hřejivého rustikálního vzhledu.

Skříň ze smrkového dřeva Mexicana 5Dřevěný příborník v folklorním stylu s dveřmi s motivem srdce, uzavřený na dřevěném skobelu. Má dveře, otevřené police a osm zásuvek.Nábytek Mexicana je vhodným řešením pro lidi, kteří chtějí vytvořit útulnou retro atmosféru v idylickém, idylickém stylu.Doplňují interiér zdobený tóny zemin, hnědé a zelené a vytvářejí je vřelým a útulným prostorem. Perfektně pro ně jsou kožené, načechrané, ručně tkané koberce, tlusté sklo a keramika, stejně jako bohatě zdobené zrcadla a tradiční sochy ze dřeva a hlíny.Nábytek z kolekce Mexicana byl vyroben ručně ze smrku zkušení tesaři, specializující se na vytvoření tradičního, jedinečného nábytku. Zaručuje dokonalý výkon a pozornost každému detailu. Přírodní olej, který byl zajištěn dřevem, vytváří na povrchu jemný, teplý, medový povrch.

Doplňte svoji šatnu o zajímavý stojan na oblečení Tento originální stojan na oblečení je inspirovaný estetikou skandinávského nábytku. Pomůže Vám uskladnit oblečení, které se vám již nevejde do klasické skříně, nebo v případě, že skřín vůbec nemáte. Stojan lze také samozřejmě umístit třeba do haly či předsíně, aby například kabáty při špatném počasí řádně proschly a vy jste je poté mohli uklidit do skříně řádně suché. Nebo stojan můžete použít například v pokoji pro hosty, který chcete mít zařízený jednoduše a který je používán jen několikrát do roka. Je ideální pro vybavení studentských bytů, malých bytů a všude tam, kde z nějakého důvodu chybějí skříně. Jednoduché a elegantní tvary Jednoduchá a čistá linie osloví milovníky designu. Černá barva podtržená dvěma kovovými šatními tyčemi s dekorem dřeva se hodí do jakohokoliv stylu vybavení domácnosti. Stojan se dodává rozložený pro snadnou dopravu a doručování přímo k vám a jeho složení podle přiloženého návodu zabere jen několik málo minut. Nosnost stojanu je zhruba 5 kg, což je dostatečné pro běžné zatížení stojanu. Parametry Výška : 140 cm Šířka : 40 cm Hloubka : 40 cm Materiál : ocel

O skříni

Ideální poměr ceny a kvality

Součástí šatní tyč a police
Prvky z masivního dřeva
Doplňte o komodu KUBI ze stejné kolekce
2 letá garance
Radost v očích vašeho dítka zaručena
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.

O kolekci KUBI
Luxusní design s prvky z masivního dřeva. To je kolekce nábytku KUBI, která padne do oka rodičům s vysokými nároky na vzhled dětského pokojíku. Postele, skříně i noční stolek korunují nožky a úchytky z masivu. KUBI můžete zařídit jak pokojík pro miminko, tak dětský pokoj.
→ ZDE si stáhnete montážní návod

Borovicová komoda Tennessee 3Nepořizujte si nábytek, který je pouze vizuálně krásný, moderní a postrádá dostatek úložného prostoru, je úzký a nepraktický. Pořiďte si krásnou skříň Tennessee 3, která je praktická, funkční, prostorná a originální. Skříň na první pohled působí jemným a lehkým dojmem. Na druhou stranu její zásuvky umístí mnoho důležitých potřeb. Ať už je to ložní prádlo, oděvy, dokumenty či nějaké jiné potřeby.Skříň je vyrobena z masivního borovicového dřeva, a pro svou přitažlivou vizuální podobu byl materiál ponechán tak, aby zdůraznil svůj charakter. Navíc přírodní malba dřeva zdůrazní tóny ošetření a celek vypadá jako dvoubarevný. Díky těmto tónům bude nábytek jednoduše kombinovatelný s jinými barvami – šedou, černou, tmavě modrou, béžovou, ale i s oblíbenou čistou bílou. Skříň Tennessee je vhodná do interiérů různých stylů. Především však: moderní, eklektický, rustikální, venkovský i městský. S doplňky doporučujeme šetřit, protože sám nábytek z této kolekce je po své vizuální stránce bohatý. Pro doplnění jsou perfektní volbou proutěné koše nebo zelené rostliny.Skříň obsahuje šest prostorných zásuvek, na kterých jsou upevněné jednoduché ocelové úchyty.

Šatní skříň Megy bez zrcadla o šířce 90 cm v provedení Chinchilla šedá/lesklá šedá představuje elegantní a funkční úložný prvek pro vaši ložnici. Skříň je vyrobena z kvalitní dřevotřísky o tloušťce 1,6 cm s barvou korpusu v šedém odstínu činčila a fasádou v lesklém provedení též barvy.

Zadní stěna je opatřena laminátovou deskou HDF o tloušťce 0,25 cm v bílé barvě, což vytváří kontrastní vizuální efekt. Hrany skříně jsou zpracovány s PVC a melaminem pro estetiku a zvýšenou odolnost.

Šatní skříň disponuje dvěma dveřmi, dvěma šuplíky, jednou poličkou a jednou šatní tyčí. Kovová chromovaná rukojeť dodává skříni moderní vzhled a umožňuje snadné otevírání. Přídavné kování pro upevnění ke stěně zajišťuje stabilní umístění skříně a zvyšuje její bezpečnost.

Tato šatní skříň Megy spojuje stylový design s praktickým uspořádáním, což ji činí ideální volbou pro ty, kteří hledají funkční a vkusné řešení pro svou ložnici.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Šedé lesklé provedení
Dostatek úložného prostoru

Poznámka:

Pokud byste si rádi zakoupili nábytek ve stejném stylu a vytvořili tak celou sestavu do ložnice, prozkoumejte celou sérii Megy.
Přikoupit můžete třeba ještě komodu, postel, nebo další skříň.

Série: Ložnicová sestava Megy, Dekor: Bez určení, Design: Moderní, Materiál: Dřevotříska, Osvětlení: Bez osvětlení, Počet dveří: Dvoudveřové, Počet polic: 1, Počet šatních tyčí: 1, Počet zásuvek: 2, Povrchová úprava: Lesk, Tvar: Přímé, Typ: Uzavřené, Úchytky: S úchytkami, Vnitřní dispozice: Kombinované, Výbava: Bez výbavy, Vzor: Jednobarevné, Zavírání: S dvířky, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 55 cm, Šířka: 89,6 cm, Výška: 210,6 cm

Potřebujete do své domácnosti moderní kousek nábytku? Je důležité najít takový, který padne stylu a především vaší nátuře a zároveň splní všechny vaše požadavky. Šatní skříň z kolekce Multi32 je přesně to, co do svého domova hledáte. Skvěle se hodí do ložnice, dětského i studentského pokoje, pracovny, kanceláře a mnoha dalších. Její jemné linie nijak nevybočují z davu a spolu s elegantním provedením podpoří každý styl a také každou místnost.

Šatní skříň je vyrobená z lamino desky. Hrany získávají komplexní ošetření ABS dýhy a posilují celkovou odolnost. Rozdělená je na celkem čtyři stejně velké části, které nabízí dvě závěsné tyče, na které je možné oblečení pověsit, a také prostorné police. Hliníkové kolejnice propůjčují dveřím posuvný systém. Přední strana disponuje nezbytným zrcadlem, které opticky rozšiřuje místnost a pomůže s výběrem outfitu. Dodáváno v demontu spolu s podrobným návodem.

Specifikace produktu:

Skříň rozdělená na 4 části
Elegantní vzhled
Dodáváno v demontu
Hrany ošetřeny ABS dýhou

Série: MULTI, Dekor: Dub Kathult, Design: Moderní, Materiál: Lamino, Osvětlení: Bez osvětlení, Počet dveří: Dvoudveřové, Počet polic: 10, Počet šatních tyčí: 2, Počet zásuvek: 0, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Kombinované, Úchytky: Bez úchytek, Vnitřní dispozice: Kombinované, Výbava: Bez výbavy, Vzor: , Zavírání: S posuvnými dvířky, Zrcadlo: Se zrcadlem, Hloubka: 61 cm, Šířka: 233 cm, Výška: 218 cm

Tato koupelnová skříňka je skvělou volbou jak do menších tak do větších místností. Model je dvoudveřový. Má větší horní dvířka a menší spodní dvířka. Vyznačují se elegantními poutavými otvíracími úchyty. Za těmito dveřmi se nacházejí funkční police. V horní části můžete uložit předměty jako prací prášky, tekutiny nebo ručníky. Dolní část je perfektním místem pro drobné doplňky a kosmetiku. Elegantní barvy rozzáří každý interiér a budou skvěle ladit s barvou obkladů či jiného nábytku. Optimální šířka a hloubka skříňky znamená, že nebude překážet při pohybu po koupelně. Konstrukce skříňky je vyrobena z vysoce kvalitní laminované desky. Proto je odolná vůči poškození a intenzivnímu používání. Hrany pokryté ABS plastem zajišťují estetický vzhled tohoto kusu nábytku po celou dobu jeho životnosti.

Podívejte se i na další produkty ze série skříňka Fin.

Specifikace produktu:

Kvalitní 16 mm laminovaná deska
Uvnitř jsou 4 police
Barva: bílá matná / grafitová lesklá – čela dvířek
Čela dvířek v lesku
Hrany jsou pokryty ABS
Stříbrné rukojeti
Vlastní montáž
Univerzální skříňka
Součástí jsou nastavitelné háčky na zavěšení a nožičky pro postavení skříně na zem
Pokyny jsou součástí

Rozměry:
Šířka: 30 cm
Výška: 140 cm
Hloubka: 30 cm

Série: Fin, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Lesk, Typ: Závěsné, Stojací, Typ umístění: Vysoké, Zavírání: S dvířky, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 30 cm, Šířka: 30 cm, Výška: 140 cm

Kam se hodí? Vysokou skříň Impress s rozměry 74 x 37 x 190 cm doporučujeme zejména pro administrativní kanceláře a kanceláře zaměstnanců. Jedná se o cenově nejvýhodnější nábytkovou řadu. Hodí se jak do uzavřených, tak i do open space pracoven. Umístit do ní můžete šanony s dokumenty i drobnou techniku, kterou tak budete mít vždy po ruce. Skříň je dodávána společně se spodními dřevěnými dveřmi i skleněnými dveřmi, které jsou určeny pro horní část. Skříně součástí sestavy Impress Skříně součástí sestavy Impress Přizpůsobte si vaši kancelář Vysoká skříň Impress disponuje čtyřmi policemi, které při rovnoměrném zatížení unesou až 20 kg. Skříň je vybavena nastavitelnými nožkami, díky kterým můžete změnit její výšku až o 10 mm a přizpůsobit si ji podle potřeby. Nastavitelné nožky vám také pomohou vypořádat se s nerovnostmi podlahy. Desky kancelářské skříně z laminované dřevotřísky jsou nejvyšší kvality. Vrchní deska má sílu 22 mm, ostatní desky pak 16 mm. Na jejich výrobu bylo použito maximální množství dřeva a minimum lepidla. Jsou proto zdravotně nezávadné a vhodné pro umístění v interiéru. Vybavení nábytku Impress Řada Impress nabízí širokou škálu prvků. Díky tomu lze nábytkovou sestavu optimálně přizpůsobit konkrétnímu prostoru. Třeba prostřednictvím konferenčních židlí, kontejnerů či doplňků. Pro lepší uspořádání skříně vám doporučujeme pořídit si niku. Její jednoduchá konstrukce vytvoří v prostoru skříně 9 menších poliček, vhodných například na organizaci pošty, ale i jiných tiskovin. Šířka jedné poličky je zhruba 24 cm, vejde se do ní tedy i papír A4. Nika pro skříně řady Impress Dezény: hruška, javor, tmavý ořech, bílá Světlý nebo tmavý dezén? Skříně Impress nabízíme ve čtyřech různých dezénech, které vám zaručí jednotný vzhled vaší kanceláře. Světlé dezény, jako například bílá, hruška či javor, navozují příjemnou pracovní atmosféru a kancelář se díky nim zdá prostornější. Tmavé dezény, kterým je tmavý ořech, naopak vyvolávají pocit stability a autority.

Dopřejte si na chvilku vímání dětskýma očima. Jaký byste si přáli pokojíček? Líbilo by se vám, kdyby jeho součástí byla pohádková chaloupka? Uričtě ano! Sobě už to bohužel dopřát nemůžete, ale svým ratolestem můžete splnit přání za pomocí dětského regálu se zásuvkou MIRUM!

Je totiž krytý stříškou. Navíc dvířka od vrchní police mají malé roztomilé okénko. Můžete do něj své ratolesti ukrýt svítící hračku či lampu na baterky, aby měla dojem, že se uvnitř skrývá obydlí nějakého skřítka. V podobném duchu můžete nadekorovat i zbylé dvě otevřené police. Zásuvka je poté ideální pro tajemství, co chce vaše dítko skrýt před světem, nebo na oblečení či sešity. Upusťte uzdu své fantazii!

Regál je vyroben z odolného materiálu, který navíc zaručuje bezpečnost používání. Jedná se o 16 mm lamino desku s bílým a šedým lakem, jež vám vydrží doma celou věčnost, navíc je cenově dostupná, tudíž se skvěle hodí k vybavení dětského pokoje, neboť vkus vaší ratolesti se bude časem měnit. Navíc díky patentovaným spojům panelů, italským pantům a speciálnímu kování nábytek unese až 120 kg, vaše děti mohou stříšku využít jako prolézačku, aniž byste se obávali, že se nábytek sesype. No není to splněný dětský sen?

Tento produkt je součástí celé série MIRUM, která zachovává obdobný design. Pořiďte svým dětem celou pohádkovou ulici v podobě nábytku za pomocí regálu ve tvaru domečku MIRUM, komody ve tvaru domečku MIRUM, skříně ve tvaru domečku MIRUM, otevřenému regálu MIRUM nebo kontejneru na kolečkách MIRUM. Při koupi všech kusů budete mít kompletní úložný prostor pro dětský pokoj!

Specifikace produktu:

Odolný materiál
Police ideální k umístění hraček
Ideální pro chlapce
Prostorná zásuvka na oblečení
Možnost dokoupit další kusy ze sady MIRUM
16 mm silná lamino deska
ABS hrany
Okénko s funkcí kliky z MDF

Série: Nábytek MIRUM, Materiál: Dřevo, Materiál nohou: Lakovaný plast, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Kombinace, Vnitřní dispozice: Police, 1 zásuvka, Záruka bezpečnosti REACH: Ano, Zavírání zásuvky: Kulička s plným prodloužením (GTV), Hloubka: 45 cm, Šířka: 47 cm, Výška: 152 cm

Co bylo vaším největším přáním, když jste byli malí? Bezesporu vymazlený pokoj na hraní! Toho můžete nyní docílit pro své ratolesti za pomocí regálu MIRUM a tím potěšíte i vnitřní dítě, co ve vás dřímá!

Tento produkt se podobá podlouhé chaloupce díky policím krytým stříškou. Vnitřní prostor je členěn na pět přihrádek, které se dokonale hodí k umístění plyšových hraček, knih nebo jiných dekorací. A vzhledem k tomu, že se jedná o obdobu domečku, dětská fantazie se postará o to, aby jakýkoliv předmět, co je uvnitř, ožil! Můžete své dítko překvapit hravým dekorováním s jejich oblíbenými figurkami, tím jim vdechnete život!

Regál je vyroben z odolného materiálu, který navíc zaručuje bezpečnost používání. Jedná se o 16 mm lamino desku s bílým a šedým lakem, jež vám vydrží doma celou věčnost, navíc je cenově dostupný, tudíž se skvěle hodí k vybavení dětského pokoje, neboť vkus vaší ratolesti se bude časem měnit. Navíc díky patentovaným spojům panelů, italským pantům a speciálnímu kování nábytek unese až 120 kg, vaše děti mohou na stříšku lézt, aniž byste se obávali, že pod nimi deska praskne. A to je pro malé průzkumníky splněný sen!

Tento produkt je součástí celé série MIRUM, která zachovává obdobný design. Pořiďte svým dětem celou pohádkovou ulici v podobě nábytku za pomocí regálu ve tvaru domečku MIRUM, komody ve tvaru domečku MIRUM, skříně ve tvaru domečku MIRUM, otevřenému regálu se zásuvkou MIRUM nebo kontejneru na kolečkách MIRUM. Při koupi všech kusů budete mít kompletní úložný prostor pro dětský pokoj!

Specifikace produktu:

Odolný materiál
Police ideální k umístění hraček
Ideální pro chlapce
Možnost dokoupit další kusy ze sady MIRUM
16 mm silná lamino deska
ABS hrany

Série: Nábytek MIRUM, Materiál: Dřevo, Materiál nohou: Lakovaný plast, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Otevřené, Záruka bezpečnosti REACH: Ano, Hloubka: 45 cm, Šířka: 57 cm, Výška: 172,3 cm