Hanc nábytek

Dětská postel s výřezem MÉĎA – přírodní 160×80 cm

Tento vynikající kus Dětská postel s výřezem MÉĎA - přírodní 160x80 cm od známého výrobce Biano naleznete v naší nabídce pořád výhodně! Ve skvělé akci za 3 679 Kč.
Dětská postel s výřezem MÉĎA -
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
3 679

Dětská postel s výřezem MÉĎA – přírodní 160×80 cm
K vytvoření vyřezávaných dětských vzorů na čelní straně této postele byla použita vytříbená technologie trojrozměrného gravírování. V kombinaci s vysoce kvalitním opracováním MDF desky o tloušťce 16 mm tak nábytek získává naprosto unikátní designové efekty, které ocení i ti nejmenší. Trojrozměrné vzory u dětí otevírají také nové brány představivosti tím, že dítě zajede prsty do reliéfu vzorů a dojde tak u něj k představivosti nejen pomocí zraku, ale také díky hmatu. Tato jedinečná technologie se tak stává zdrojem zábavy i rozvoje vašeho dítěte. Nábytek je ošetřen nezávadným ekologickým lakem, který neohrožuje zdraví vašeho dítěte. Hrany postele jsou zaobleny, což zaručuje bezpečnost.
Zboží je dodáváno v demontu.
K výběru máte dvě varianty dekoru dřeva – DUB SONOMA nebo NORSKÁ BOROVICE.
Parametry postele:

délka: 165 cm
šířka: 85 cm
výška: 65 cm
výška lehací části: 26,5 cm

Nosnost postele: do 100 kg
Ložná plocha:

délka: 160 cm
šířka: 80 cm

Pokud chcete svému dítěti dopřát spánek na kvalitní matraci, doporučujeme dokoupit si některou z námi nabízených matrací řady MAX RELAX, jejíchž výška je komfortních 10 cm a patří mezi nejoblíbenější dětské matrace na trhu.
Parametry zábrany:

krátká: 63 cm
dlouhá: 136 cm

Cena zahrnuje postel vč. lamelového roštu.
Co je to gravírování? Jedná se o technologii, která nahrazuje ruční rytí, kdy na povrchu nábytku vznikají jedinečné plastické vzory, nápisy či ornamenty.
Návody ke stažení:

Návod k posteli naleznete ZDE.
Návod k šuplíku naleznete ZDE.