Hanc nábytek

Dětská patrová postel se stolem 4v1 JOYDEN + matrace ZDARMA

Tento exkluzivní výrobek Dětská patrová postel se stolem 4v1 JOYDEN + matrace ZDARMA od výrobce s dlouholetou historií Biano jde sehnat momentálně na webu ve výprodejové akci! Výhodně za super cenu 9 900 Kč.
Dětská patrová postel se stolem 4v1
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
9 900

Návod na sestavení Aplikace BILT poskytuje usnadňuje sestavení tím, že značně zkracuje čas potřebný k montáži nebo instalaci a zajišťuje, že návody zůstávají neustále aktuální.

Aplikace nabízí interaktivní funkce, které uživateli usnadňují sestavení , jako jsou výzvy pro použití správného nářadí a materiálu v jednotlivých krocích. Uživatelé mohou snadno přiblížit nebo oddálit obraz pomocí tapnutí a otáčet obrázky táhnutím pro lepší orientaci.

Pro detailnější informace o jednotlivých částech stačí na ně klepnout.

Navíc aplikace umožňuje jednoduché opakované přehrání každého kroku , což je ideální pro uživatele, kteří potřebují instrukce přezkoumat vícekrát. Materiál Impregnované cedrové dřevo Rozměry postele Šířka: 1,98 m Hloubka: 2,54 m Výška: 1,95 m Rozměr matrace: 190 x 100 x 12 cm Rozměry balení Krabice 1: 227,07 x 56,26 x 15,87 cm (hmotnost 62,86 kg) Krabice 2: 227,07 x 56,26 x 15,87 cm (hmotnost 61,87 kg) Provedení Matrace ZDARMA Doporučené pro děti od 6 do 14 let Včetně lamelového roštu S úložnými policemi, žebříkem, psacím stolem a houpací sítí Psací stůl lze využít jako přistýlku Deska stolu z dřevotřísky Nastavitelné nožičky Dodávané v demontu K montáži doporučujeme 2 dospělé osoby Dopřejte dětem dny plné zábavy a zdravého pohybu. Dětské patrové postele se opět vrací do dětských pokojů. Multifunkční patrové postele se žebříkem, sítěmi a dalšími herními prvky naučí děti základní fyzické dovednosti a utuží i jejich schopnosti. Sáhněte po postelích z kvalitních materiálů. Vždy dbejte na bezpečnost , kterou zajišťují zábrany a zábradlí. Veselé dovádění těch nejmenších mějte stále pod kontrolou. Právě dohled dospělých je často nezbytnou součástí. Nechte se zapojit do fantazie vašich ratolestí i vy. Nejenže je budete mít na očích, ale užijete si spoustu společné zábavy. Údržba hřiště Nepokládejte horké, studené nebo vlhké předměty přímo na dřevěný povrch, protože mohou způsobit vznik zabarvených kruhů a dalších stop. Vždy co nejrychleji utřete rozlité tekutiny. Při čištění a údržbě použijte jemný hadřík a prostředek na čištění nábytku, poté použijte čistý a suchý bavlněný hadřík, abyste utřeli jakoukoli zbývající vlhkost na povrchu. Odolnost proti počasí Aplikovaná impregnace se postupem času snižuje kvůli absorpci vody a slunečnímu světlu. Aplikujte impregnaci nebo lazuru jednou ročně. Bezpečnost Umístěte tuto jednotku na rovný povrch. Pokud bude postel umístěna vedle zdi, měla by být umístěna tak, aby zábradlí vedoucí po celé délce postele bylo umístěno proti zdi, čímž se zabrání uvěznění mezi postelí a zdí. Vyvarujte se umístění jednotky přímo pod oknem nebo na přímém slunci, protože sluneční svit může časem způsobit vyblednutí barvy. Pokud je to možné, držte jednotku daleko od topení, větracích otvorů a klimatizačních jednotek, jelikož to může časem poškodit dřevo. Pravidelně kontrolujte, zda je zábradlí, žebřík a ostatní součásti ve správné poloze, bez poškození a že jsou všechny spoje pevné. Děti by neměly tento produkt používat před jeho úplnou montáží a kontrolou způsobilým dospělým. Jednotka musí být před použitím plně sestavená, správně nainstalovaná a zakotvena. Umístění na tvrdé povrchy představuje riziko vážného zranění. Kontrolujte povrchové praskliny ve směru vláken dřeva. Kontrolujte deformaci z původní roviny desky, obvykle nastává z vlhnutí a sušení dřeva. Kontrolujte přirozenou změnu barvy dřeva, kvůli vystavení slunečnímu svitu. Dřevo může časem šednout.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,