Hanc nábytek

Zahradní dřevěný set 1+6 pro 6 osob Alfi I.

Akční výrobek Zahradní dřevěný set 1+6 pro 6 osob Alfi I. od odblíbeného výrobce Biano můžete dostat v aktuální nabídce pořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 29 990 Kč.
Zahradní dřevěný set 1+6 pro 6
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
29 990

Zahradní sestava z tvrdého dřeva teak. Sestava nábytku Alfi I nabízí pohodlné sezení pro 6 lidí. Teakové dřevo oplývá skvělými vlastnostmi pro výrobu zahradního nábytku. Má dlouhou životnost, je odolné proti parazitům a škůdcům a vhodné pro použití v náročnějších povětrnostních podmínkách. Sestava je dodávána v přírodní podobě teak natural. Dřevo je bez povrchové úpravy, kde vynikne jeho přirozená kresba. Zahradní rozkládací stůl Alfi a 6 zahradních dřevěných křesel Stucking tvoří dohromady opravdu luxusní sestavu nábytku pro Vaši zahradu.
Komfortní oválný teakový dřevěný stůl Alfi nabízí velice praktickou možnost rozložení stolu a jeho prodloužení ze základní délky 150 cm na 200 cm. Tuto variabilitu zahradního stolu oceníte především při větší zahradní party, kdy je žádoucí větší odkládací prostor na stole. Uprostřed stolu je otvor pro slunečník o průměru 5 cm. Dodáváno včetně dřevěné záslepky.
Zahradní stůl doplňuje 6 pevných stohovatelných křesel Stucking s područkami, která jsou rovněž vyrobena z teakového dřeva. Díky použitému materiálu je křeslo velmi pevné a stabilní. Nosnost činí až 130 kg.
Naše teaková zahradní sestava se stane ozdobou Vaší zahrady či terasy. Luxusní vzhled a vynikající vlastnosti teakového dřeva, to vše oceníte na zahradním setu Alfi.
Pro uchování původní barvy a fyzikálních vlastností dřeva nábytku je nezbytné dřevo pravidelně ošetřovat speciálními čistícími a ošetřujícími přípravky, které jsou k tomu účelu určeny.
Rozměry stolu: 100 cm x 150/200 cm x 75 cm (Hloubka x Šířka x Výška)
Rozměry křesla: 57 cm x 64 cm x 95 cm (Hloubka x Šířka x Výška)
Důležité vlastnosti

Stohovatelné křeslo, nosnost až 130 kg
Rozkládací stůl
Nenáročná na údržbu
Teakové dřevo odolné vůči povětrnostním vlivům
Dlouhá životnost
Vhodná do interiéru i exteriéru