Hanc nábytek

Wok PRESIDENT ø 30 cm, s poklicí

Oblíbený a akční produkt Wok PRESIDENT ø 30 cm, s poklicí od spolehlivého výrobce PRESIDENT máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě za parádní cenu! Za bezkonkureční cenu 3 889 Kč.
Wok PRESIDENT ø 30 cm
Ověřit dostupnost
Značka: PRESIDENT
3 889

Luxusní wok na indukci
Představujeme prémiovou pánev wok. Je ideálním pomocníkem při přípravě asijských jídel a vyniká masivní sklonerezovou poklicí i unikátně zvrásněným nepřilnavým povrchem.
Pánev wok s 3D povrchem
Unikátně zvrásněný antiadhezní povlak s charakterem neleštěného přírodního kamene je maximálně odolný a vhodný pro jakékoliv kuchyňské nářadí – vysoce odolný povrch si totiž si perfektně rozumí nejen s plastovým či dřevěným kuchyňským nářadím, ale spolehlivě odolá i kovovým obracečkám.
A nejen to. Díky němu se pokrmy ve woku nepřipalují, jsou rovnoměrně propečené, křehké a vláčné a zachovávají si svou šťavnatost a přirozenou chuť. V pánvi přitom můžete intenzivně smažit i na minimálním množství oleje.

S pánví wok PRESIDENT s poklicí se navzdory její velikosti velmi dobře manipuluje. Má totiž ergonomickou celonerezovou rukojeť, která je k nádobě woku pevně uchycena dvěma kovovými nýty.

Poklice pro pánev wok, která nemá srovnání
Nepřehlédnutelná je sklonerezová, do detailu promyšlená klenutá poklice – má velký skleněný průhled pro kontrolu během vaření a díky komfortní nerezové rukojeti s opěrkou ji můžete v průběhu přípravy jídel bez obav odkládat, kondenzát zůstane uvnitř poklice a nevytéká na linku.
Wok ani poklice neobsahují žádné plastové části a můžete je používat i v pečicí troubě při dopékání pokrmů.
Wok PRESIDENT je vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukčních, můžete ho bez obav mýt v myčce a dáme vám na něj mimořádnou záruku 5 let.