Hanc nábytek

Vinylová podlaha Brased Ecoline lepený 9592 Dub královský přírodní 4,26 m²

Výjimečný kousek Vinylová podlaha Brased Ecoline lepený 9592 Dub královský přírodní 4,26 m² s pečetí kvality od značky BRASED jednoduše získáte právě teď u nás za parádní cenu. V současnosti za 2 892 Kč.
Vinylová podlaha Brased Ecoline lepený 9592 Dub
Ověřit dostupnost
Značka: BRASED
2 892

Ecoline lepený 9592 Dub královský přírodní je vícebarevný vzor a má synchronní reliéf = struktura nášlapné vrstvy vystihuje kresbu dřeva.
Lepené vinylové podlahy Ecoline jsou v domácnostech vhodné pro všechny místnosti včetně koupelny, chodby a kuchyně. Tam oceníte její 100% voděodolnost a bezpečnost – povrch je protiskluzný. Snadnou údržbu zaručuje povrchová úprava PUR, na níž se nezachycuje prach a nečistoty se snadno odstraňují.Je vhodná i do komerčních prostorů a lehkého průmyslu (třída zátěže 23/32/41).
Celková tloušťka 1,8 mm a nízký tepelný odpor z ní dělají ideální podlahu na podlahové topení:
Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.

Podlaha je zcela šetrná k životnímu prostředí, 100% recyklovatelná, naprosto bezpečná, nemá žádný negativní vliv na přírodu nebo lidi. Lepená podlaha neobsahuje formaldehyd, těžké kovy ani ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu GREENGUARD Gold. Emise jsou nižší, než mají přírodní podlahoviny, jako jsou dřevěné podlahy, parkety, linoleum nebo tzv. ekologické podlahy. Oproti tzv. „ekologickým podlahám“ s certifikátem Blue Angel (Modrý anděl) je certifikát GREENGUARD Gold výrazně přísnější, ale především je vinylová podlaha přezkušovaná opakovaně během platnosti certifikátu.