Hanc nábytek

Vasagle Koš na prádlo Key, hnědá / černá

Žádaný kousek Vasagle Koš na prádlo Key, hnědá / černá od dodavatele kvalitních produktů Biano seženete tady a teď výhodně! Nabídky již od 1 790 Kč.
Vasagle Koš na prádlo Key
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 790

Koš na prádlo Key, hnědá / černá

O tomto produktu:

Skladujte tříděné prádlo: Tento koš na prádlo má dvě kapsy z tkaniny Oxford, které vám pomohou skladovat ložní prádlo a oděvy odděleně nebo třídit prádlo podle barev.
Odkládací plocha pro dodatečný úložný prostor: Odkládací plocha tohoto koše na prádlo vám nabízí dodatečný úložný prostor pro umístění koupelnových doplňků nebo čisticích prostředků a aviváží abyste je měli vždy po ruce.
Robustní a stabilní: kombinace robustní ocelové konstrukce a vysoce kvalitní MDF, propůjčuje koši na prádlo vysokou stabilitu. Nastavitelné nohy a ochranné díly proti překlopení zajišťují dodatečnou stabilitu.
Jednoduše výsuvné a odnímatelné pytle na prádlo: 2 přihrádky jsou dole podepřeny plastovou deskou, aby se zabránilo prověšení, lze je jednoduše vytáhnout a díky suchým zipům sundat a prát v pračce
Mnohostranně použitelný: tento koš na prádlo se dobře hodí do prádelny, koupelny nebo ložnice. Umístěte jej tam, kde potřebujete úložný prostor pro