Hanc nábytek

Umyvadlo na desku Rea Demi Mini bílé

Levný výrobek Umyvadlo na desku Rea Demi Mini bílé od společnosti s dlouholetou tradicí Biano jednoduše naleznete na našich stránkách teď extra výhodně. Nyní lze objednat jen za 1 131 Kč.
Umyvadlo na desku Rea Demi
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 131

Umyvadlo na desku Rea Demi Mini je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci moderního vzhledu a praktičnosti. Jeho čisté linie a bílé provedení dodají vaší koupelně moderní svěží vzhled. Právě toto umyvadlo je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je odolný vůči poškrábání, teplotním výkyvům a chemikáliím.

S kompaktními rozměry je toto umyvadlo ideální pro menší koupelny, kde je zapotřebí využít každý centimetr. Přesto ale nabízí dostatek místa pro pohodlné mytí rukou a díky hladké povrchové úpravě je umyvadlo i snadné na udržování. Bílé provedení dodává celkovému vzhledu svěží nádech, který se snadnou snoubí i s ostatním zařízením vaší koupelny.

Vytvořte si i vy svou koupelnu snů s tímto umyvadlem na desku Rea Demi!

Specifikace produktu:

Bílé provedení
Kvalitní zpracování
Snadná intuitivní montáž

Série: Rea Demi Mini, Design: Hranatý, Materiál: Keramika, Otvor pro baterii: Bez otvoru pro baterii, Povrchová úprava: Lesk, Přepad: Bez přepadu, Průměr vypouštějícího otvoru: 4,5 cm, Vzor: Jednobarevné, Délka: 40,5 cm, Hloubka: 11 cm, Šířka: 31 cm, Výška: 14 cm