Hanc nábytek

TESLA Sound RB150 – radiobudík s dobíjecí stanicí

Žádaný kousek TESLA Sound RB150 - radiobudík s dobíjecí stanicí od přední společnosti Biano lze zakoupit na našich stránkách teď za akční cenu. Zrovna teď v akci za 559 Kč.
TESLA Sound RB150 - radiobudík
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
559

Radiobudík TESLA Sound RB150 lze využít několika způsoby. Jako FM rádio pro poslech oblíbených radiostanic, budík, který vás ráno probudí a také jako nabíjecí základnu pro mobilní telefon.

Velký přehledný displej
Led displej s bílými číslicemi je skvěle čitelný ve dne i v noci. Nabízí také možnost změnit intenzitu podsvícení, takže si můžete nastavit takovou hodnotu, která vám bude co nejvíce vyhovovat.

Budík
Nastavení budíku na požadovaný čas je velmi snadné, na výběr máte mezi 5 zvuky alarmu. Lze nastavit buzení v konkrétní čas s možností opakování ve všední nebo všechny dny. Pokud je pro vás vstávání noční můra, jistě oceníte funkci odloženého buzení, která vám poskytne dalších 5 minut v zahřáté posteli – poté se budík aktivuje znovu.

Příjem FM rádia
Chcete poslouchat své oblíbené radiové stanice? Žádný problém! Stačí připojit napájecí kabel, který poslouží jako anténa a zvolit stanici, kterou chcete poslouchat.

Dobíjecí základna pro mobilní telefon
TESLA Sound RB150 neslouží pouze jako budík a FM rádio. Využít lze také pro nabíjení mobilního telefonu, a to hned dvěma způsoby. Moderní bezdrátovou technologií QI (pokud je touto technologií váš mobilní telefon vybaven) nebo prostřednictvím USB kabelu.

Bluetooth pro přehrávání hudby
Využít lze také bezdrátovou technologii Bluetooth, prostřednictvím které lze k radiobudíku snadno připojit mobilní telefon a přehrát si svou oblíbenou hudbu.

Záložní baterie
Pro případ nenadálého výpadku elektrické energie je radiobudík vybaven záložní baterií, která dodá energii až na 2 hodiny přehrávání hudby a při výpadku proudu vám nehrozí, že zaspíte.

Specifikace

vstup: DC 5 V / 2 A
maximální spotřeba: 10 W
vestavěná Li-Ion baterie 1200 mAh
USB vstup, Bluetooth, QI nabíjení
přehrávání hudby na plně nabitou baterii až 2 hodiny
akustický výkon: 4 W
frekvenční rozsah: 150 Hz – 18 KHz

Rozměry

šířka 136 mm
výška 77.5 mm
hloubka 127 mm
hmotnost: 465 g

Balení obsahuje

TESLA Sound RB150 – Radiobudík s dobíjecí stanicí
USB-C kabel
uživatelský manuál (čeština, slovenština)