Hanc nábytek

Songmics Šperkovnice Amory, Černá

Oblíbený a akční produkt Songmics Šperkovnice Amory, Černá od společnosti s předním postavením na trhu Biano je dostupný teď za akční cenu! Nyní zakoupíte za 2 290 Kč.
Songmics Šperkovnice Amory
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
2 290

Šperkovnice Amory, Černá

Šperkovnice 6 pater, šperkovnice s 5 zásuvkami, velká úložná kapacita, se zrcátkem, uzamykatelná, organizér na šperky, dárek pro blízké, na hodinky, černá.
br>Se 6 úrovněmi a 2 bočními sklápěcími dvířky vám nabízí tato šperkovnice mnoho možností k uložení šperků. Naplňte tuto krabici svými jiskřivými šperky!

Každý šperk si zaslouží čestné místo: náramky, náušnice, prsteny, náhrdelníky, hodinky… Vše najde své místo v této šperkovnici. Takže nemusíte každé ráno namáhavě hledat šperky, protože i váš čas je drahocenný!

Hodí se k vašemu stylu: Jednoduchý design, klasická barva, lesklé kovové prvky. Dopřejte si tedy tento elegantní box a ukažte svůj styl.

Díky robustní struktuře MDF, kvalitnímu polyuretanovému potahu, měkké sametové podšívce a prémiovému uzávěru, nabízí tato šperkovnice vašim cennostem prvotřídní ochranu, abyste ji mohli používat po dlouhou dobu.

S tímto dárkem se nic nedá zkazit: Hledání perfektní dárek? Nedělejte si starosti, tato