Hanc nábytek

Songmics Šperkovnice Alex, černá

Zajímavý výrobek Songmics Šperkovnice Alex, černá od společnosti se zárukou kvality Biano můžete najít na našich stránkách nyní ve slevě! Právě lze objednat jen za 2 090 Kč.
Songmics Šperkovnice Alex
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
2 090

Šperkovnice Alex, černá

O tomto produktu:

Vysoce kvalitní zpracování – ze středně hustých MDF desek, potažených kvalitní umělou kůží je tato šperkovnice stabilní a odolná. S vysoce kvalitním sametem zevnitř, měkký na dotek. Rozměry boxu: 26 x 17 x 18 cm (Š x V x H).
Geniální rozdělení – 3 úrovně s praktickým rozložením. 2 zásuvky s kovovými úchyty. Na levé straně 2. zásuvky (14 x 9 x 3,5 cm), lze používat samostatně. Na bočních stranách se 4 háčky k zavěšení řetízků.
Velký úložný prostor – díky praktickému rozložení, nabízí odkládací schránka různé možnosti pro prsteny, náramky, řetízky a mnoho dalšího. Vše je na svém místě – přehledně a skladně.
Klasický design – zrcátko ve víku vypadá velmi pěkně a elegantně. S praktickým držadlem se dá šperkovnice snadno přepravovat. Vše zůstává vždy po ruce.
Vysoká funkčnost – perfektní pro osobní použití i obchodní využití. Víko je uzamykatelné zámkem. Praktická šperkovnice ochrání vaše šperky před prachem a poškrábáním.

Vlastnosti a