Hanc nábytek

SEGO CZ Kancelářská židle SEGO AIR PLUS

Zajímavý produkt SEGO CZ Kancelářská židle SEGO AIR PLUS od oblíbené značky Biano jednoduše naleznete zde skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 10 951 Kč.
SEGO CZ Kancelářská židle SEGO
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
10 951

Chcete pohodlně sedět na prodyšném sedáku? Pak kancelářská židle AIR PLUS je pro vás tou nejlepší volbou. Jedná se o ergonomickou a vzdušnou židli nabízející špičkový komfort sezení a užitných vlastností. Díky širokým možnostem nastavení jednotlivých funkcí se přizpůsobí prakticky každému. Výškově nastavitelný síťovaný záhlavník spolu s výškově a hloubkově nastavitelnou bederní opěrkou jsou standardním vybavením vysokého síťovaného opěráku, který vás podporuje ve zdravém vzpřímeném sezení. Zaujme Vás také tvarovaný sedák z kvalitní samonosné síťoviny se speciální měkkou výplní v přední části sedáku, která umocní výjimečnost komfortního vzdušného sezení. Překvapí vás čistý chod jejího kompaktního synchronního mechanizmu, který můžete zablokovat v několika polohách jednoduchým pootočením ovládací páky. Svůj komfort sezení si ještě můžete zvýšit posunutím sedáku směrem dopředu podle toho, jak se budete co nejpohodlněji cítit.
Tato dokonalá fajn židle vám pomocí páčky poskytne nastavení kývání sedáku dopředu. To znamená, že si můžete naklonit sedák mírně dopředu, a tím podpořit správné proudění krve v nohách a při dlouhodobém sezení. Designové 4D područky umožňují nastavení výškové, ale díky pohyblivým měkčeným krytkám natočení do stran, posouvání směrem dopředu a dozadu a také k sobě a od sebe. Pevnost kancelářské židle podtrhuje leštěný aluminiový pětiramenný kříž osazený univerzálními kolečky určenými pro všechny typy povrchů.

Klíčové vlastnosti kancelářské židle AIR PLUS:

výškově nastavitelný záhlavník s kloubem
výškově a hloubkově nastavitelná bederní opěrka
vysoký síťovaný opěrák
prodyšný sedák se samonosnou síťovinou
integrovaný synchronní mechanismus s vícebodovou aretací
hloubkové nastavení sedáku
4D nastavitelné područky s polyuretanovými krytkami
aluminiový pětiramenný kříž
univerzální kolečka Ø 60mm pro všechny typy povrchů
barevné provedení – kvalitní černá samonosná MESH
nosnost 120 kg
záruka 36 měsíců
dodání v demontu v kartonu 84x64x25 cm
váha židle 21,5 kg