Goldea oválný luxusní teflonový ubrus – bílý s fialovým nádechem s lesklými obdélníčky 140 x 280 cm

Kvalitní a žádaný výrobek Goldea oválný luxusní teflonový ubrus - bílý s fialovým nádechem s lesklými obdélníčky 140 x 280 cm od naší známé značky Goldea lze získat zde teď za výhodnou cenu. Aktuálně výhodně za 1 029 Kč.
Goldea oválný luxusní teflonový ubrus - bílý s fialovým nádechem s lesklými obdélníčky 140 x
Značka: Goldea
1 029 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Detaily produktu

Luxusní teflonový oválný ubrus v bílé barvě s fialovým nádechem ozdobený lesklými obdélníčky. Je vyhotovený z dekorační látky s teflonovou úpravou ze 100% polyesteru (gramáž 220g/m2). Ubrus velmi dobře drží tvar a hodí se na jakýkoliv oválný stůl. Díky teflonové úpravě se vylitá tekutina nevsákne do ubrusu a zůstane pouze na povrchu ve formě kapek. Ubrus je odolný vůči skvrnám – je snadno omyvatelný. Nečistoty stačí pouze setřít vlhkým hadříkem. Ubrus s ozdobnými lesklými obdélníčky dokonale zkrášlí Váš interiér.

Tento ubrus nabízíme ve většině standardních rozměrech. Pokud Vám požadovaný rozměr schází, zvolte si variantu „Vyhotovení na míru“ a zadejte vlastní rozměry. Švadlenky poté ubrus vyhotoví na míru dle Vašeho přání.

Ubrus doporučujeme prát na max 40°C, můžete jej také sušit v sušičce.

Jedná se o kvalitní český výrobek s moderním motivem, který zakoupíte pouze v našem internetovém obchodě.

Jaký rozměr ubrusu vybrat?

Ubrus by měl z každé strany přesahovat okraj stolu alespoň o cca 15 – 20 cm. Pokud máte oválný stůl o rozměru 90 x 130 cm, doporučujeme zakoupit ubrus o rozměrech alespoň 120 x 160 cm. Vždy ale záleží, kde budete ubrus používat a jaký přesah Vám bude vyhovovat.