Hanc nábytek

Ručně tkaná vlněná deka Nara III Merino – bílá

Diskontní produkt Ručně tkaná vlněná deka Nara III Merino - bílá od odblíbeného výrobce Biano je k sehnání zde nyní ve výprodejové akci. Aktuálně za 1 690 Kč.
Ručně tkaná vlněná deka Nara III
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 690

Deka Nara Merino dobře splývá a je lehká, patří mezi vůbec nejlehčí v naší nabídce. Zároveň není objemná, takže je velmi skladná. To z ní činí ideálního kumpána na cesty. Jinak Vám samozřejmě velmi dobře poslouží doma – je velmi vhodná jako deka pro přikrytí na gauči. Deka Nara je určena pro milovníky tradiční řemeslné kvality. Jde o textilii, jejíž výroba probíhá ze 100% ručně od přípravy přízí po tkaní. Proto i při bližším pohledu na její strukturu můžeme ve vazbě odhalit malé nepravidelnosti, které z každého kousku činí unikát. Elegantní bílá barva deky je dána skutečností, že je vyrobena z nebarvené světlé vlny plemene merino a je oproti ostatním dekám řady Nara daleko jemnější, jde o jemnost srovnatelnou s bavlnou, takže se nemusíte bát, že by deka byla nepříjemná na dotek.
Vzhledem k ruční výrobě je u dek řady Nara třeba počítat s možností, že reálné rozměry deky se od deklarovaných mohou lišit o ±8%.