Hanc nábytek

Prostorná šatní skříň Alfa – šířka 180 cm, černý

Oblíbený a akční produkt Prostorná šatní skříň Alfa - šířka 180 cm, černý od známé společnosti Biano lze získat právě zde pořád výhodně. Právě teď jen za 6 966 Kč.
Prostorná šatní skříň Alfa - šířka
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
6 966

Šatní skříň ALFA bude chloubou vaší ložnice, šatny, ale třeba i obývacího pokoje. Má minimalistický design, takže nebude rušit v žádné místnosti. Díky praktickému vnitřnímu uspořádání nabídne dostatek prostoru pro veškeré vaše oblečení.
Šatní skříň ALFA má chytře řešený úložný prostor. Jednu polovinu tvoří policový systém, druhou volný prostor se 2 závěsnými tyčemi. Budete tak mít dostatek prostoru pro uložení oblečení, které může být poskládané do komínků, ale také pro oděvy, které musí viset na ramínku. Pro výrobu bylo zvoleno lamino, které se snadno udržuje a po dlouhou dobu si zachovává barevnou stálost. Před oděrem desky chrání odolné ABS hrany. Posuvné dveře jsou vsazeny v kvalitních vodicích lištách z hliníku. Otevření dveří je tedy skutečně snadné. Odteď už bude mít každý kousek oblečení své přesné místo. Součástí skříně jsou police i šatní tyč.
Rozměry: šířka: 180 cm výška: 215 cm hloubka: 58 cm
Další parametry a vlastnosti: materiál: LTD o síle 16 mm ABS hrany systém posuvných dveří dvoudveřová zrcadlo: ne hliníkové vodící lišty hmotnost: 133 kg počet balíků: 3
Zboží vám dodáme demontované. V balení najdete montážní návod a spojovací materiál.