Hanc nábytek

Police MOBIUS 110 cm přírodní ořech

Tento výjimečný produkt Police MOBIUS 110 cm přírodní ořech od kvalitního výrobce Halmar lze sehnat právě teď ve výhodné akci. Výhodně za super cenu 1 219 Kč.
Police MOBIUS 110 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
1 219

Tato police je součástí geniální série MOBIUS. Prohlédněte si celou kolekci MOBIUS zde a začněte plánovat, kreslit a tvořit!

Informace k produktu
Materiál desky: laminovaná dřevotříska
Hrany: ABS
Barva: přírodní ořech (hikora)
Hrubost desky: 18 mm

Rozměry
Šířka: 110 cm
Hloubka: 41 cm
Výška: 8 cm
Váha: 7 kg
Nosnost police: 5 kg

MOBIUS je modulární nábytkový systém, který nabízí nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru.
Skvěle si dle vašich preferencí sestavíte kolekci nábytku, která dokonale zapadne do vašeho interiéru. Výběr ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor pro práci, hraní nebo vám MOBIUS vytvoří nepřeberné množství úložného prostoru. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

MOBIUS vás nezklame! Čela jsou k dispozici v 5 různých barvách: přírodní ořech (hikora), alpská bílá, šedá, starorůžová a nebesky modrá. Barvy jdou krásně kombinovat.
Měřte, plánujte, tvořte a zařizujte!. Vyberte si z řady hotových sad nebo se nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat.

Více o této kolekci MOBIUS včetně inspirací naleznete na našem blogu – ZDE

Série: Mobius, Materiál: Dřevo, Tvar: Obdélníkové, Typ: Kusové