Hanc nábytek

Magimix | ELM18470F-2 4200 XL kuchynský robot v základnej výbave s využitím šrotovného | biely

Tento výjimečný výrobek Magimix | ELM18470F-2 4200 XL kuchynský robot v základnej výbave s využitím šrotovného | biely od top značky Magimix snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu! Levně za cenu 10 740 Kč.
Magimix | ELM18470F-2 4200 XL kuchynský robot v základnej
Ověřit dostupnost
Značka: Magimix
10 740

MAGIMIX® 4200XL bílý kuchyňský robot v základní výbavě s využitím šrotovného
Kompaktní multifunkční kuchyňský robot v základní výbavě, který je ideální pro 4 členné rodiny, 950 W indukční motor s 30 letou zárukou, v bílé barvě, trojitý bezpečnostní mechanismus, s třemi extrémně odolnými pracovními mísami bez BPA s XL otvorem.
Tato nabídka platí pro ty klienty, kteří chtějí využít nabídky šrotovného. MAGIMIX 4200XL odpovídá parametry RONIC-u 50, 55, 4000.
NYNÍ S VÝROBNÍKEM PYRÉ A CITRUSOVAČEM ZDARMA!

Kuchyňský robot MAGIMIX® 4200 XL vám jednoduše pomůže zbavit se namáhavých úkonů ve vaší kuchyni. Během pár vteřin zamíchá těsto, nasekáte křen bez jakéhokoli odpadu a pláče, nastrouháte dokonce i parmazán, vyrobíte krémové polévky, nakrájíte zeleninu, šunky, salámy, vyrobíte rostlinné másla, mléka, nakrájíte a nastrouháte zeleninu. Poradí si s namletím ořechů, masa, strouhanky, šleháním úžasného sněhu, majonézy a zmrzliny.

OBJEVTE MAGIMIX® 4200 XL

Motorová jednotka této řady je hermeticky uzavřená, což znamená, že i v případě přelití větším množtstvom tekutiny se kuchyňskému robotu MAGIMIX® 4200 XL nic nestane.

DOKONALOST JE SAMOZŘEJMOSTÍ

Díky masivní, ale zároveň spratné motorové jednotce MAGIMIX®4200 XL na lince nenaskakují ani během těch nejnáročnějších úkonů.
Trojitý bezpečnostní mechanismus maximálně ochrání vás i vaše děti.
Díky XL otvoru na víku můžete vkládat suroviny iv celosti.
Speciální nože mixéru se samoostřicí efektem jsou nápomocné při většině úkonů.
Indukční motor zajišťuje maximální výkon, tichý chod a bezporuchovost, což potvrzuje i výrobcem garantovaná 30-letá záruka na motorovou jednotku.
Extrémně silný motor 950 W si poradí s minimálním ale i maximálním množstvím surovin. Stejně dokonale vypracuje pěnu jako z jednoho bílku, tak i těsto z 0,5 kg mouky.
Díky třem tlačídkam má jednoduché ovládání.
3 pracovní mísy s objemy 3, 2,6 a 1,2 l jsou odolné jak extrémnímu fyzickému zatížení, tak i vysokým teplotním výkyvům. Jsou vyráběny tak, aby byly maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné. O vysoké kvalitě svědčí i nadstandardní záruka 3 roky na všechny části kuchyňského robota.

ZÁKLADNÍ VÝBAVA OBSAHUJE

100% -ně izolovaná motorová jednotka kuchyňského robota v bílém obalu, který ho dělá ještě odolnějším dokonce i proti polití tekutinou.
V praktickém úložném boxu jsou vždy po ruce bezpečně uloženy všechny příslušenství (4 kotouče na strouhání a krouhání různých tlouštěk s redukcí, velký diamantový nůž, malý diamantový nůž, hnítící nůž, šlehací metla se zařízením na snížení otáček a praktická stěrka).
Zařízení Blender Mix, které za pár sekund připraví ze všeho nádhernou krémovou konzistenci.
Díky výrobníku na pyré dokážete bez námahy protlačit jakékoliv uvařené ovoce či zeleninu, případně vyhotovit chutné kompoty či džemy.

TECHNICKÉ PARAMETRY

MISA VELKÁ
3,0 litru

MISA STŘEDNÍ
2.6 litru

MINI MISA
1.2 litru

Zpracovatelské kapacity:

TĚSTO NA KOLÁČE
800 g

CHLEBOVÉ TĚSTO
1 kg

KŘEHKÉ PEČIVO
1,2 kg

POLÉVKA / ŠŤÁVY
1,3 litr

maso
1 kg

STROUHÁNÍ / KRÁJENÍ
1 kg

vaječné bílky
6

MATERIÁL
0% BPA

VÝKON MOTORU
950 W

ZÁRUKA
3 roky

ZÁRUKA NA MOTOR
30 let

ROZMĚRY
V425 x S210 x H260mm

Vyrobeno ve Francii

Návod na použití kuchyňského robota Magimix

VÝHODY, které si zamilujete