Hanc nábytek

LED stolní lampička Immax KINGFISHER Qi černá s bezdrátovým nabíjením Qi a USB

Tento akční výrobek LED stolní lampička Immax KINGFISHER Qi černá s bezdrátovým nabíjením Qi a USB od dodavatele zboží Biano máte možnost koupit právě nyní za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte za 1 300 Kč.
LED stolní lampička Immax KINGFISHER Qi černá s
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 300

Kingfisher Qi je vylepšená verze oblíbené LED lampičky s designem imitace černé kůže „s prošíváním“. Kingfisher Qi je ideálním úsporným a funkčním doplňkem nejen do kanceláře. Lampička je vybavena bezdrátovou nabíječkou standardu Qi, nabízející srovnatelnou účinnost s klasickými drátovými nabíječkami.Nově je doplněna i o nabíjení přes USB port. Mobilní telefon s podporou bezdrátového nabíjení se začne nabíjet při pouhém položení na nabíjecí plochu. Dotykové ovládání umožnuje stmívání a volbu barvy světla. Pokud potřebujete zlepšit soustředění na práci, je vhodné použít světlo studené, které více stimuluje mozek a tím zlepšuje pracovní výkonnost. Pokud už máte odpracováno můžete použít světlo přírodní, které je neutrální a je nejvíce podobné světlu dennímu. A na úplnou relaxaci či jen světelný podtón v místnosti slouží barva teplá bílá, která navozuje relaxační atmosféru. Displej na lampičce zobrazuje datum, čas, aktuální teplotu v místnosti. Součástí lampy je i integrovaný budík. Koho by osvětlení displeje rušilo, lze ho snadno zcela vypnout.
Výhody: 80% úspora energie oproti tradičním lampičkám Dotykové ovládání světla Stmívání Změna chromatičnosti světla (2700K-5500K) Funkce: čas, datum, teploměr, budík Bezdrátová nabíječka standardu Qi Naklápěcí rameno Nadčasový design Pokročilá LED technologie, světlo bez blikání, bez oslnění Dlouhá životnost až 50.000hodin
Technické parametry: Jmenovitý příkon LED svítidla: 8,5W Jmenovitý příkon Qi nabíjení: 10W Počet LED: 36ks Svítivost: 400lm Vyzařovací úhel: 120°
Osvětlenost: 2300lux z 30cm Provedení: černá imitace kůže Barva světla: 2700-5500K CRI(Ra) Index podání barev: >80 Vstupní proud: 12V/3A USB výstup: 5V 2.1A Účiník (Power factor): >0.4 Pracovní teplota: -20 až +50 °C Materiál: ABS, PVC Startovací doba: okamžité rozsvícení Rozměry: 18,2*13,9*36 (60)cm-délka kabelu 150 cm Váha: 0,95kg Certifikáty: CE, RoHS Bezdrátové nabíjení: 10W (pro nabíjení mobilních nebo jiných elektronických zařízení)
Obsah balení: lampička, napájecí adaptér, návod
Manuál ke stažení