Hanc nábytek

Látkové úložné boxy ROUIA šedé

Výjimečný a žádaný produkt Látkové úložné boxy ROUIA šedé od společnosti s úžasnou pověstí Songmics snadno najdete v naší internetové nabídce levně! V akci od 1 279 Kč.
Látkové úložné boxy ROUIA
Ověřit dostupnost
Značka: Songmics
1 279

Úložné boxy Rouia jsou praktickým a hravým řešením pro ukládání hraček, knih, a dalších drobností, případně oblečení. S jejich moderním designem a funkcionalitou vytvoříte v pokoji nejen uklizený prostor, ale také prostředí plné kreativity.

Boxy jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a jednoduchost použití. Můžete do nich snadno uložit své věci do příslušných přihrádek a případně avše děti se zároveň naučí organizaci a uklízení.

Rouia dodají vašemu pokoji originální nádech a elegantně ladí s nábytkem. Železný rám o průměru 3 mm, pevná kartonová konstrukce a háčky a smyčky na zadní straně umožňují stohování boxůů na sebe, čímž šetří místo, nedeformují se a nepřevracejí a udržují vaše cennosti v bezpečí.

Na rozdíl od běžných boxů, které musíte pokaždé, když je chcete otevřít, rozkládat, je tento úložný box vybaven předními dvířky, takže máte přehled o obsahu uvnitř; víko může zůstat otevřené, takže si můžete snadno vzít, co potřebujete.

Specifikace produktu:

Kvalitní textilní zpracování
Dostatek prostoru pro věci všech velikostí
Šedé provedení
Stohovatelné

Rozměry:

2 velké boxy:

Šířka: 50 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 25 cm

2 malé boxy:

Šířka: 25 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 25 cm

Druh látky: Linenette, Gramáž textilie: 80 g/㎡, Hmotnost: 5,2 kg, Materiál: Kartónová lepenka, Magnet, Tkanina, Kov, Nosnost každého boxu: 10 kg, Průměr kovového rámu: 3 mm, Sada: Ano, Tloušťka lepenky: 3 mm, Vzor: Jednobarevné, Hloubka: 35 cm, Šířka: 50 cm, Výška: 75 cm