Goldea bavlněné napínací prostěradlo – vzor barevné květiny na bílém 120 x 200 cm

Zajímavý kus Goldea bavlněné napínací prostěradlo - vzor barevné květiny na bílém 120 x 200 cm od společnosti s úžasnou pověstí Goldea máte možnost koupit na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Teď za akční cenu 699 Kč.
Goldea bavlněné napínací prostěradlo
Značka: Goldea
699 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Detaily produktu

Popis produktu

Bavlněné napínací prostěradlo (hladká 100% bavlna) s dlouhou životností a stálebarevností i po mnoha vyprání, a to na základě vysoké gramáže (145 g/m2) a kvality použité bavlněné látky. Prostěradlo splňuje certifikaci o nezávadnosti látky Oeko-tex Standard 100, třída 1.

Bavlněné prostěradlo se vzorem barevných květin

Prostěradlo s malovaným vzorem barevných květin oživí Vaši ložnici a díky svým pestrým barvám Vás zaujme na první pohled. Toto bavlněné prostěradlo (s napínací gumou) je vyrobeno ze 100% hladké bavlny o gramáži 145 g/m2. Podkladem prostěradla je bílá barva.

Prostěradlo je kvalitní český výrobek s dlouhou životností.

Dokonalé obepnutí matrace

Díky všité napínací gumě v tunýlku prostěradlo dokonale obepne matraci bez záhybů a vlnek. Prostěradlo je určené pro matrace o rozměru 80×160, 80×200, 90×200, 120×200, 140×200 cm a do výšky matrace 20 cm.

 

Prostěradlo ušité v našich dílnách

Tohle prostěradlo naměří, ustřihnou a ušijí naše švadlenky, přímo tady v České republice. Vaše zakázka přistane na některé z našich šicích dílen, hned na druhý den po objednání.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,