Hanc nábytek

Koberce Breno Vinylová podlaha MODULEO S. CLICK – Brio Oak 22237, velikost balení 1,760 m2 (7 lamel)

Často hledaný výrobek Koberce Breno Vinylová podlaha MODULEO S. CLICK - Brio Oak 22237, velikost balení 1,760 m2 (7 lamel) od spolehlivého výrobce Biano získáte v naší nabídce za skvělou cenu. Na našich stránkách za 1 259 Kč.
Koberce Breno Vinylová podlaha MODULEO S. CLICK - Brio Oak
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 259

Vinylová podlaha MODULEO SELECT je perfektním řešením pro Vaši domácnost. Vysoká odolnost materiálu zaručuje krásný vzhled. Krytina Vám dobře poslouží i v nejvíce frekventovaných bytových prostorech. Podlaha je vhodná také do kanceláří a pracoven, používání kolečkové židle nepředstavuje žádný problém. Vybírat můžete z nejrůznějších odstínů věrné imitace reálného dřeva. Dřevěný dekor lamel je skutečně přesvědčivý, od originálu byste jej stěží rozlišili pohledem i na dotyk. Oproti své předloze z přírody však vinyl vyniká řadou praktických vlastností.
Podlaha se pokládá metodou click (dekor ale nabízíme i ve variantě určené pro lepenou pokládku), velmi snadno se čistí, čemuž napomáhá také kvalitní povrchová úprava PUR. Ta zaceluje mikropraskliny a poskytuje ochranu, díky které krytina získává delší životnost a krásný vzhled. Náklady na údržbu této podlahy jsou skutečně nízké. Vinylové dílce MODULEO SELECT můžete bez obav položit do prostor s podlahovým vytápěním. Oproti dřevěným parketám je vinyl tišší…