Hanc nábytek

Koberce Breno Vinylová podlaha MODULEO S. – Classic Oak 24877, velikost balení 3,881 m2 (15 lamel)

Tento nejprodávanější produkt Koberce Breno Vinylová podlaha MODULEO S. - Classic Oak 24877, velikost balení 3,881 m2 (15 lamel) od společnosti s dlouholetou tradicí Biano máte možnost nakoupit na našich stránkách za extra cenu! Za bezkonkureční cenu 405 Kč.
Koberce Breno Vinylová podlaha MODULEO S. - Classic Oak
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
405

Vinylová podlaha MODULEO SELECT je perfektním řešením pro Vaši domácnost. Vysoká odolnost materiálu zaručuje krásný vzhled. Krytina Vám dobře poslouží i v nejvíce frekventovaných bytových prostorech. Podlaha je vhodná také do kanceláří a pracoven, používání kolečkové židle nepředstavuje žádný problém. Vybírat můžete z nejrůznějších odstínů věrné imitace reálného dřeva. Dřevěný dekor lamel je skutečně přesvědčivý, od originálu byste jej stěží rozlišili pohledem i na dotyk. Oproti své předloze z přírody však vinyl vyniká řadou praktických vlastností.
Podlaha se pokládá metodou lepení (dekor ale nabízíme i ve variantě click), velmi snadno se čistí, čemuž napomáhá také kvalitní povrchová úprava PUR. Ta zaceluje mikropraskliny a poskytuje ochranu, díky které krytina získává delší životnost a krásný vzhled. Náklady na údržbu této podlahy jsou skutečně nízké. Vinylové dílce MODULEO SELECT můžete bez obav položit do prostor s podlahovým vytápěním. Oproti dřevěným parketám je vinyl tišší a vyniká také atestem…