Hanc nábytek

Koberce Breno Vinylová podlaha MODULEO S. – Classic Oak 24844, velikost balení 3,881 m2 (15 lamel)

Hodně prodávaný výrobek Koberce Breno Vinylová podlaha MODULEO S. - Classic Oak 24844, velikost balení 3,881 m2 (15 lamel) od spolehlivého výrobce Biano lze koupit nyní za báječnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 569 Kč.
Koberce Breno Vinylová podlaha MODULEO S. - Classic Oak
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
569

Vinylová podlaha MODULEO SELECT je perfektním řešením pro Vaši domácnost. Vysoká odolnost materiálu zaručuje krásný vzhled. Krytina Vám dobře poslouží i v nejvíce frekventovaných bytových prostorech. Podlaha je vhodná také do kanceláří a pracoven, používání kolečkové židle nepředstavuje žádný problém. Vybírat můžete z nejrůznějších odstínů věrné imitace reálného dřeva. Dřevěný dekor lamel je skutečně přesvědčivý, od originálu byste jej stěží rozlišili pohledem i na dotyk. Oproti své předloze z přírody však vinyl vyniká řadou praktických vlastností.

Podlaha se pokládá metodou lepení (dekor ale nabízíme i ve variantě click), velmi snadno se čistí, čemuž napomáhá také kvalitní povrchová úprava PUR. Ta zaceluje mikropraskliny a poskytuje ochranu, díky které krytina získává delší životnost a krásný vzhled. Náklady na údržbu této podlahy jsou skutečně nízké. Vinylové dílce MODULEO SELECT můžete bez obav položit do prostor s podlahovým vytápěním. Oproti dřevěným parketám je vinyl tišší a vyniká také atestem…