Hanc nábytek

Koberce Breno Vinylová podlaha MOD. IMPRESS Laurel Oak 51102, velikost balení 3,622 m2 (14 lamel)

Hodně povedený výrobek Koberce Breno Vinylová podlaha MOD. IMPRESS Laurel Oak 51102, velikost balení 3,622 m2 (14 lamel) značky Biano je k sehnání právě teď u nás za nejnižší cenu. Momentálně v akci za 999 Kč.
Koberce Breno Vinylová podlaha MOD. IMPRESS Laurel Oak 51102
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
999

Kolekce MODULEO IMPRESS na první pohled zaujme kvalitním zpracováním a věrnou imitací přírodních materiálů. Tvoří neuvěřitelně věrohodný efekt reálného dřeva, rozdíl byste okem ani na dotyk nenašli, najdete ho ovšem ve výhodách vinylu a jeho snadné instalaci.
Nášlapná vrstva je chráněna PUR úpravou, která dokonale uzavírá mikropraskliny, chrání podlahu před opotřebením, a zvyšuje tak její životnost. Vinylová podlaha efektivně odolává znečistění. Nemusíte se děsit ani rozlitého nápoje, vše se dá snadno a rychle setřít bez proniknutí nečistot do materiálu. Dále jistě oceníte atest na použití kolečkové židle, atest protiskluznosti či možnost pokládky do prostor s vodovodním podlahovým vytápěním. Tato podlaha je nejen decentní, ale také odolává vyblednutí barev vlivem UV záření. Tloušťka lamely činí 2,5 mm, nášlapná vrstva je vysoká 0,55 mm, proto MODULEO IMPRESS snese vyšší zatížení a podlaha je odolná.
Udělejte si radost s rafinovanou elegantní podlahovou krytinou MODULEO IMPRESS, která se hodí kamkoli ve…