Hanc nábytek

Koberce Breno Vinylová podlaha MARAR Ural Oak Light Brown K07, velikost balení 3,591 m2 (16 lamel)

Akční kousek Koberce Breno Vinylová podlaha MARAR Ural Oak Light Brown K07, velikost balení 3,591 m2 (16 lamel) od značky s tradicí a dobrou pověstí Biano máte možnost pořídit na našich stránkách teď napořád výhodně! Cena již od 329 Kč.
Koberce Breno Vinylová podlaha MARAR Ural Oak Light Brown
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
329

Vinylové podlahy MARAR představují skvělé a praktické řešení pro Vaši domácnost. Na první pohled Vás tento vinyl zaujme kvalitním zpracováním a věrnou imitací reálného dřeva či kamene. Dřevěný dekor lamel je skutečně přesvědčivý, od originálu z přírody byste jej stěží rozlišili. Oproti své předloze však tato lepená vinylová podlaha vyniká v řadě praktických vlastností. V bytových prostorech můžete tuto podlahu díky její odolnosti umístit i do těch nejfrekventovanějších místností, poslouží Vám ovšem i v méně namáhaných veřejných a komerčních prostorech.
Dlouhou životnost a vysokou odolnost této vinylové podlahy zajišťuje povrchová úprava PUR, ta zaceluje drobounké praskliny a vytváří kvalitní povrchovou vrstvu, která je navíc opravdu nenáročná na údržbu. Bez obav můžete tuto lepenou vinylovou podlahu umístit do prostor s vodním podlahovým vytápěním. Oproti dřevěným parketám je vinyl tišší, oceníte také atest protiskluznosti, a tedy vyšší bezpečnost v prostoru.
Udělejte si radost s elegantní vinylovou…