Hanc nábytek

Koberce Breno Vinylová podlaha FUTURA LIGHT SPC Click – 1134 Dub Toulouse, velikost balení 2,1838 m2 (10 lamel)

Tento diskontní výrobek Koberce Breno Vinylová podlaha FUTURA LIGHT SPC Click - 1134 Dub Toulouse, velikost balení 2,1838 m2 (10 lamel) od skvělého a známého výrobce Biano lze získat u nás nyní opravdu výhodně! Teď za akční cenu 559 Kč.
Koberce Breno Vinylová podlaha FUTURA LIGHT SPC Click - 1134
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
559

Vinylová podlaha SPC FUTURA LIGHT typu click disponuje integrovanou podložkou a zámkovým spojem, díky kterému jednotlivé dílce lehce zacvaknete k sobě. Nabízí vydařenou imitaci reálného dřeva na pohled i na dotyk, což podtrhuje věrohodná reliéfní struktura. Zaujme Vás nejen dekorem, ale také svým kvalitním zpracováním. V bytových prostorech ji pro vysokou odolnost vůči namáhání můžete pokládat i do nejfrekventovanějších prostor. Poslouží ovšem i v komerčních prostorech s mírným zatěžováním. Tato podlahová krytina kombinuje stylový design s výbornými praktickými vlastnostmi.
Bez obav můžete tuto podlahu umístit do prostor s vodním podlahovým vytápěním s teplotami až do 27 °C. Oproti dřevěným parketám je vinyl tišší, oceníte také atest protiskluznosti, a tedy zvýšení bezpečnosti v prostoru. Podlahová krytina je rovněž vhodná k používání kolečkových židlí v bytových prostorách.
Užijte si vzhled dokonalé imitace dřevěné podlahy v moderním praktickém provedení s vinylovou podlahou SPC FUTURA LIGHT.
Nezapomeňte…