Hanc nábytek

Koberce Breno PVC TOPTEX Cracked Oak 693D, šíře role 400 cm

Oblíbený a kvalitní produkt Koberce Breno PVC TOPTEX Cracked Oak 693D, šíře role 400 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Biano máte možnost nakoupit právě teď u nás za báječnou cenu! Nyní pořídíte za 429 Kč.
Koberce Breno PVC TOPTEX Cracked Oak 693D
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
429

PVC TOPTEX patří mezi vysoce odolné krytiny v oblíbených dekorech přesvědčivě imitujících dřevo. Pro svou vysokou odolnost Vás nezklame ani v nejvíce frekventovaných bytových prostorech, položit jej můžete totiž i do veřejných, komerčních a průmyslových zón. Jedná se o zátěžové PVC, které je však vhodné také jako bytové. I přes vysokou pevnost Vás potěší příjemným došlapem, který poskytuje podkladová vrstva z filcu.
PVC krytiny vynikají snadnou instalací i nenáročnou údržbou. Odolnost a bezproblémovou péči zajišťuje mimo jiné také povrchová úprava PUR, která svrchní vrstvu zaceluje a zaručuje delší životnost. Krytinu můžete bez obav položit do prostor s podlahovým vytápěním, a užívat si tak vyšší komfort. Mezi další vlastnosti PVC TOPTEX patří útlum kročejového hluku.
PVC TOPTEX je spolehlivou podlahovou krytinou, která velmi dobře odolá i ve frekventovaných prostorech. Její moderní a stylový design proto můžete sladit prakticky s jakýmkoli interiérem.
Nezapomeňte podlahy doplnit o praktické lišty…