Hanc nábytek

Koberce Breno PVC NEROKTEX Sherwood 2278, šíře role 400 cm

Nejprodávanější kus Koberce Breno PVC NEROKTEX Sherwood 2278, šíře role 400 cm od oblíbené značky Biano snadno můžete pořídit momentálně za báječnou cenu. Aktuálně stojí u nás 499 Kč.
Koberce Breno PVC NEROKTEX Sherwood 2278
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
499

Kolekce PVC NEROKTEX kombinuje vkusný design s vysokou kvalitou a odolností. Výsledkem je stylová krytina, která hravě obstojí i v nejfrekventovanějších prostorech. Jde o zátěžové PVC, vhodné do všech komerčních a veřejných prostor i vysoce namáhaných továren s lehkým průmyslem. Výbornou volbou bude také do domácnosti, a to právě pro svůj líbivý vzhled v přesvědčivé imitaci dřeva a betonu. Jako bytové PVC Vám bude sloužit dlouhá léta.
Vyšší životnost a snadnou údržbu poskytuje povrchová úprava PUR, která zaceluje a chrání svrchní vrstvu. Pro vysoký komfort a skvělou tepelnou a akustickou izolaci je podklad opatřen filcem. Podlaha je proto příjemnější na došlap, tlumí kročejový hluk a nestudí. Vhodná je navíc i do prostor s podlahovým vytápěním.
Nezapomeňte podlahy doplnit o praktické lišty s kabelovým kanálkem. Vhodnou lištu naleznete níže mezi doporučenými produkty.
________________________________________
POZOR: Toto PVC je standardně baleno opačně, tedy pochozí vrstvou (dekorem) navrch, aby se…