Hanc nábytek

Koberce Breno PVC AMBIENT Antique Oak 26M, šíře role 200 cm

Tento velmi žádaný kousek Koberce Breno PVC AMBIENT Antique Oak 26M, šíře role 200 cm od značky se skvělou pověstí Biano lze pořídit v naší online nabídce skutečně levně. Aktuálně za super cenu 429 Kč.
Koberce Breno PVC AMBIENT Antique Oak 26M
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
429

Kolekce PVC AMBIENT přináší velmi odolné podlahy přesvědčivě imitující dřevěné podlahy. Dekory mají na omak znatelnou strukturu, která podtrhuje přírodní vzhled. Řada se vyznačuje nadstandardní rezistencí a funkčností, je tedy ideální volbou do frekventovaných prostorů. Jde o zátěžové PVC, které je však zcela vhodné také jako bytové. V obytných prostorech zaručuje extrémní odolnost a své využití najde dokonce ve vysoce namáhaných veřejných a komerčních zónách i továrnách s lehkým průmyslem.
Povrchová úprava PUR dokonale uzavírá mikropraskliny a tím zajišťuje vysokou životnost a snadnou údržbu. Podlaha je vhodná do prostorů s podlahovým vytápěním a díky pevnosti materiálu poskytuje možnost stálého používání kolečkových židlí. Vyšší bezpečí zaručuje svrchní vrstva s ochranou proti uklouznutí.
________________________________________
Nezapomeňte podlahy doplnit o praktické lišty s kabelovým kanálkem. Vhodnou lištu naleznete níže mezi doporučenými produkty.