Hanc nábytek

Koberce Breno Metrážový koberec RE-TWEED 34, šíře role 400 cm, Šedá, Vícebarevné

Tento vynikající kousek Koberce Breno Metrážový koberec RE-TWEED 34, šíře role 400 cm, Šedá, Vícebarevné originál od výrobce Biano seženete momentálně za super cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 635 Kč.
Koberce Breno Metrážový koberec RE-TWEED 34
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
635

Kolekce zátěžových koberců RE-TWEED přináší metráž v sympatickém přírodním vzhledu. Rozhodně Vás nadchne svou kvalitou a odolností. Na svou novou podlahovou krytinu se budete moci spolehnout ve všech domácích prostorech, jako bytový koberec Vám RE-TWEED poslouží dlouhá léta i v nejfrekventovanějších místnostech Vašeho domova. Díky své vysoké odolnosti je ideální také do vysoce namáhaných veřejných a komerčních prostor, jako jsou vstupní haly, butiky či ateliéry.
Pevná smyčka a výborná volba materiálů nabízejí řadu perfektních parametrů. Vlas je vyroben ze směsi polyamidu a polypropylenu, který se snadno udržuje a čistí. Vhodný je také na schodiště a do prostor, kde dochází ke stálému kontaktu s kolečkovou židlí. Bez obav jej můžete pokládat do místností s podlahovým vytápěním.
Kolekce RE-TWEED vnese do Vašeho interiéru přírodní vzhled a ohromí Vás svou odolností.
Pro opravdu jedinečný zážitek doporučujeme pod koberec RE-TWEED položit jednu z podložek FLOORWISE, která Vám zaručí dokonale měkký…