Hanc nábytek

Koberce Breno Kusový koberec VICTORIA 8005 – 0644, Šedá, Vícebarevné, 200 x 300 cm

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Koberce Breno Kusový koberec VICTORIA 8005 - 0644, Šedá, Vícebarevné, 200 x 300 cm od předního výrobce Biano můžete koupit zde teď právě za skvělou cenu. V akci za cenu 3 900 Kč.
Koberce Breno Kusový koberec VICTORIA 8005 - 0644
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
3 900

Kolekce kusových koberců VICTORIA nabízí už podle svého názvu doslova vítězství pro Vaši podlahu a skvělý koberec do obýváku nebo jiných místností, které chcete podtrhnout, zatraktivnit a zútulnit. Zaujmou Vás na první pohled elegantní zemité šedobéžové barevné tóny protkané stříbrným leskem. Vzory mnoha pojetí koberců spojuje imitace stopy času, tedy vzhled mírného opotřebení, který je dnes velmi moderní.
Spojením dvou výtečných materiálů, konkrétně polypropylenu a polyesteru, získává koberec skvělé vlastnosti, ať už se jedná o vyšší odolnost vláken nebo snadnou údržbu. Tento nadčasový koberec proto můžete umístit do obývacího pokoje nebo dalších frekventovaných prostor ve svém bytě. Středně dlouhý vlas tlumí zvuky a zahřeje, což oceníte nejen tehdy, když se Vaše chodidla dotknou jemného koberce.
Doplňte svůj domov o pohodlí koberce VICTORIA.