Hanc nábytek

Koberce Breno Kusový koberec Skákací panák – blue, Modrá, Vícebarevné, 110 x 160 cm

Tento kvalitní a žádaný produkt Koberce Breno Kusový koberec Skákací panák – blue, Modrá, Vícebarevné, 110 x 160 cm od výrobce s dobrým jménem Biano snadno můžete najít momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte od 1 269 Kč.
Koberce Breno Kusový koberec Skákací panák – blue
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 269

Dětský hrací koberec SKÁKACÍ PANÁK nabízí Vašim dětem jedinečný prostor pro hru, a to bez ohledu na počasí, tohoto panáka jim déšť jen tak nesmyje. Vaše ratolesti budou nadšeny z pestrých barev a veselých motivů, které rozvíjejí dětskou fantazii a pozornost. Hrací koberec dětem poslouží nejen při hře, ale i při následném odpočinku a lenošení. SKÁKACÍ PANÁK je ideální kusový koberec do dětského pokoje, který je hrací, dekorativní, určený pro odpočinek a relaxaci a pro lepší bezpečnost je samozřejmě protiskluzový.
Koberec pro děti je vyroben z polyesteru, který se velmi snadno udržuje a je odolný. Protiskluzový podklad koberce zajišťuje maximální bezpečnost Vašich dětí při hře. Navíc se snadno se čistí, tlumí kročejový hluk a v neposlední řadě jsou tyto koberce pro děti bakteriostatické. Lze je snadno přenést a v případě znečištění přeprat v ruce.
Dětský koberec SKÁKACÍ PANÁK vytvoří v dětském pokoji či herně příjemný a bezpečný hrací koutek, který si Vaše děti zamilují.
Nabídka platí do vyprodání…