Hanc nábytek

Koberce Breno Kusový koberec PRAGUE 32/IB2R, Červená, Vícebarevné, 67 x 120 cm

Tento skvělý produkt Koberce Breno Kusový koberec PRAGUE 32/IB2R, Červená, Vícebarevné, 67 x 120 cm od známé kvalitní značky Biano jednoduše seženete zrovna za výhodnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 1 825 Kč.
Koberce Breno Kusový koberec PRAGUE 32/IB2R
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 825

Kusové koberce PRAGUE na Vás dýchnou atmosféru historické elegance a orientální exotiky. Tradiční vzor s precizními detaily nikdy nevychází z módy. Klasické koberce dokonale podtrhnou luxusní starožitné interiéry, v poslední době je ovšem díky jejich vysoké popularitě vídáme také v modernějších stylech bydlení.
Přepychový design doplňuje luxusní materiál. Koberce PRAGUE jsou vyrobeny z kvalitní novozélandské vlny, která poskytuje nejideálnější možné vlastnosti. Vlna je odolná, má nejdelší životnost a zůstává proto dlouhá léta jako nová. Každý došlap je naprosto komfortní, tichý a příjemně hřejivý. Pro maximální pohodlí můžete koberec položit na podlahové vytápění.
Charakteristická barevnost a propracovaná zdobnost dělá z koberců PRAGUE perfektní doplněk, který upoutá pozornost každé návštěvy a Vás nikdy neomrzí.