Hanc nábytek

Koberce Breno Kusový koberec PHOENIX 3009 – 0255, Šedá, Vícebarevné, 80 x 150 cm

Zajímavý výrobek Koberce Breno Kusový koberec PHOENIX 3009 - 0255, Šedá, Vícebarevné, 80 x 150 cm od kvalitní společnosti Biano snadno můžete získat zde nyní ve výprodejové akci! Nyní nakoupíte za 780 Kč.
Koberce Breno Kusový koberec PHOENIX 3009 - 0255
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
780

Sháníte luxusní ozdobu a atraktivní kusový koberec pro svoji podlahu? Podle bájného ptáka Fénixe pojmenovaná kolekce PHOENIX u Vás po vzoru svého jmenovce doslova zažehnou jiskru: Samozřejmě zcela bezpečnou a jednoznačně designovou. Vzory mnoha pojetí spojuje imitace stopy času, tedy dnes tolik moderní vzhled mírného opotřebení. Chcete opravdu zajímavý a velmi dekorativní koberec do obýváku nebo jakýchkoli dalších pokojů včetně kuchyně? Patrně jste našli žhavého kandidáta, aby Vaše podlaha byla zkrátka dokonalá.
Koberec se snadno luxuje do čista a jednoduše se udržuje, je odolný a vyrobený z polypropylenu . Můžete jej položit na každou podlahu, i s podlahovým vytápěním. Středně dlouhý vlas tlumí zvuky a zahřeje, což oceníte vždy, když se Vaše chodidla dotknou jemného koberce.
Doplňte svůj domov o pohodlí a eleganci výběrem koberce z kolekce PHOENIX v šedobéžových zemitých barevných tónech protkaných stříbrným leskem. Kolekce vnese do Vašeho domova krásu a útulnost.
Nabídka platí do vyprodání skladových…