Hanc nábytek

Koberce Breno Kusový koberec LIFE 1500 Cream, Béžová, 60 x 110 cm

Tento kvalitní a žádaný produkt Koberce Breno Kusový koberec LIFE 1500 Cream, Béžová, 60 x 110 cm od skvělé značky Biano lze nakoupit v naší nabídce téměř zdarma! Nyní za 488 Kč.
Koberce Breno Kusový koberec LIFE 1500 Cream
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
488

Koberce z kolekce LIFE nabízí populární vlas typu shaggy, který se v posledních letech těší velké oblibě. Není divu, dlouhý huňatý vlas působí moderně a okamžitě zútulní interiér domova. Díky širokému výběru pestrých barev jsou koberce vhodné do všech typů místností v nejrůznějších stylech.
Hlavním poznávacím znakem koberců LIFE je bezpochyby vysoký vlas o délce 30 mm. Vlákno je vyrobeno z polypropylenu, který vyniká snadnou údržbou a tím, že vytváří nepřátelské prostředí pro mikroorganismy. Shaggy provedení dodává koberci skvělé komfortní vlastnosti, došlap je v tomto případě skutečně příjemný a měkký.
Trendy bytový doplněk v podobě huňatého koberce oceníte například v ložnici. Vstát do měkkého příjemného koberce přece potěší více než na studené parkety. V obývacím či dětském pokoji vytvoří pohodlný koberec oblíbené místo k posezení.