Hanc nábytek

Koberce Breno Kusový koberec LIFE 1500 Cream, Béžová, 120 x 170 cm

Velmi oblíbený produkt Koberce Breno Kusový koberec LIFE 1500 Cream, Béžová, 120 x 170 cm od kvalitního výrobce Biano jednoduše pořídíte tady teď levně. Teď v akci 1 509 Kč.
Koberce Breno Kusový koberec LIFE 1500 Cream
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 509

Koberce z kolekce LIFE nabízí populární vlas typu shaggy, který se v posledních letech těší velké oblibě. Není divu, dlouhý huňatý vlas působí moderně a okamžitě zútulní interiér domova. Díky širokému výběru pestrých barev jsou koberce vhodné do všech typů místností v nejrůznějších stylech.
Hlavním poznávacím znakem koberců LIFE je bezpochyby vysoký vlas o délce 30 mm. Vlákno je vyrobeno z polypropylenu, který vyniká snadnou údržbou a tím, že vytváří nepřátelské prostředí pro mikroorganismy. Shaggy provedení dodává koberci skvělé komfortní vlastnosti, došlap je v tomto případě skutečně příjemný a měkký.
Trendy bytový doplněk v podobě huňatého koberce oceníte například v ložnici. Vstát do měkkého příjemného koberce přece potěší více než na studené parkety. V obývacím či dětském pokoji vytvoří pohodlný koberec oblíbené místo k posezení.