Hanc nábytek

Koberce Breno Kusový koberec JENEEN 1527/C78R – PAZYRYK, Červená, Vícebarevné, 160 x 235 cm

Oblíbený a kvalitní produkt Koberce Breno Kusový koberec JENEEN 1527/C78R - PAZYRYK, Červená, Vícebarevné, 160 x 235 cm od skvělého výrobce Biano je k získání momentálně na webu za výborné peníze. Nabídka od 11 806 Kč.
Koberce Breno Kusový koberec JENEEN 1527/C78R - PAZYRYK
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
11 806

Kusové koberce JENEEN na Vás dýchnou atmosféru historické elegance a orientální exotiky. Konkrétně model JENEEN – PAZYRYK je kopií údajně nejstaršího koberce na světě nalezeného v roce 1949 v údolí Pazyryk na Altaji. Stáří originálu se odhaduje na 2 500 let. Tradiční vzor s precizními detaily nikdy nevychází z módy. Klasické koberce dokonale podtrhnou luxusní starožitné interiéry, v poslední době je ovšem díky jejich vysoké popularitě vídáme také v modernějších stylech bydlení.
Přepychový design doplňuje luxusní materiál. Koberce JENEEN jsou vyrobeny z kvalitní novozélandské vlny, která poskytuje nejideálnější možné vlastnosti. Vlna je odolná, vykazuje nejdelší životnost, a zůstává proto dlouhá léta jako nová. Každý došlap je naprosto komfortní, tichý a příjemně hřejivý. Pro maximální pohodlí můžete koberec položit na podlahové vytápění.
Charakteristická barevnost a propracovaná zdobnost dělá z koberců JENEEN perfektní doplněk, který upoutá pozornost každé návštěvy a Vás nikdy neomrzí.
Chcete vědět víc…