Hanc nábytek

Koberce Breno Kusový koberec Dwinguler Farma, Vícebarevné, 140 x 210 cm

Velmi oblíbený výrobek Koberce Breno Kusový koberec Dwinguler Farma, Vícebarevné, 140 x 210 cm od značky s dlouholetou tradicí Biano seženete tady teď právě až neuvěřitelně levně. Levně za 4 586 Kč.
Koberce Breno Kusový koberec Dwinguler Farma
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
4 586

Dětská hrací podložka DWINGULER si získá děti i rodiče nejen svým originálním provedením, praktičností a bezpečností, za níž vděčí zejména protiskluzové úpravě a použitým moderním materiálům, ale zaujme i její příjemný pěnový povrch. Vaše děti si na první pohled zamilují veselé a hravé motivy, které rozvíjejí jejich fantazii a přímo vybízejí ke kreativitě. Pěnová podložka pro děti je nejen protiskluzová, ale i oboustranná, a tak lze oblíbené motivy střídat dle chuti a nálady. Podložka na hraní DWINGULER vytvoří bezpečné místo pro hru prakticky kdekoliv, navíc je vyrobena ze speciální ECO paměťové pěny, která je zdravotně nezávadná a neobsahuje ftaláty, těžké kovy, formaldehydy, formamidy ani fosfáty. Bezpečný pěnový materiál tlumí případné pády a protiskluzové provedení je ideální pro batolení i první krůčky Vašich ratolestí.
Antibakteriální a voděodolná povrchová úprava přispívá k jednoduché údržbě. Tuto dětskou pěnovou podložku snadno otřete vlhkým hadříkem. V létě ji můžete používat na zahradě u bazénu,…