Hanc nábytek

Koberce Breno Kusový koberec CAPRI 307/multi, Vícebarevné, 80 x 150 cm

Kvalitní a žádaný kousek Koberce Breno Kusový koberec CAPRI 307/multi, Vícebarevné, 80 x 150 cm od předního výrobce Biano máte možnost nakoupit momentálně na našich stránkách za výborné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 1 248 Kč.
Koberce Breno Kusový koberec CAPRI 307/multi
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 248

Kusové koberce CAPRI na první pohled zaujmou originálními vzory. Jejich pravé kouzlo ovšem poznáte až na pohled druhý. Složení z polypropylenu a materiálová úprava dělají z koberců CAPRI doplněk vhodný nejen do interiéru, ale také do exteriéru Vašeho domova.
Tkané koberce zvané „bukláky“ odolávají zvýšené zátěži, můžete je proto umístit do venkovních prostor, jako jsou terasy či balkony, ale i do frekventovanějších míst Vaší domácnosti, například na chodby. Neabsorbují vlhkost a snadno se čistí, materiál navíc zabraňuje množení bakterií. Pokud se rozhodnete umístit koberec CAPRI do interiéru, oceníte i možnost jeho umístění do prostor s podlahovým vytápěním.
Fantazii se meze nekladou a s kusovými koberci CAPRI to platí dvojnásob. Ať už je umístíte kamkoliv, kromě užitné funkce skvěle splní i tu estetickou.