Hanc nábytek

Koberce Breno Kusový koberec ADRIA 37/SGS, Šedá, Vícebarevné, 80 x 150 cm

Designový výrobek Koberce Breno Kusový koberec ADRIA 37/SGS, Šedá, Vícebarevné, 80 x 150 cm od spolehlivého výrobce Biano jednoduše můžete sehnat u nás za super peníze! Cenově vychází na 804 Kč.
Koberce Breno Kusový koberec ADRIA 37/SGS
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
804

Kusové koberce ADRIA na první pohled zaujmou líbivými moderními vzory. Jejich pravé kouzlo ovšem poznáte až na pohled druhý. Složení z polypropylenu a materiálová úprava dělají z koberců ADRIA doplněk vhodný nejen do interiéru, ale také do exteriéru Vašeho domova.
Tkané koberce zvané „bukláky“ odolávají zvýšené zátěži, můžete je proto umístit do venkovních prostor, jako jsou terasy či balkony, ale i do frekventovanějších míst Vaší domácnosti, například na chodby. Neabsorbují vlhkost a snadno se čistí, materiál navíc zabraňuje množení bakterií. Pokud se rozhodnete umístit koberec ADRIA do interiéru, oceníte i možnost jeho umístění do prostor s podlahovým vytápěním.
Fantazii se meze nekladou a s kusovými koberci ADRIA to platí dvojnásob. Ať už je umístíte kamkoliv, kromě užitné funkce skvěle splní i tu estetickou.