Hanc nábytek

Koberce Breno Běhoun REKORD 802, šíře role 80 cm, Šedá, Vícebarevné

Nejprodávanější produkt Koberce Breno Běhoun REKORD 802, šíře role 80 cm, Šedá, Vícebarevné od dodavatele s dobrým jménem Biano můžete nakoupit právě teď v naší nabídce za akční cenu! Za bezkonkureční cenu 289 Kč.
Koberce Breno Běhoun REKORD 802
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
289

Běhouny REKORD jsou vhodným doplňkem do bytových chodeb a předsíní a kombinují pozitiva dvou produktů – běhounů a částečně splní funkci čisticích zón. Na povrchu koberce nalezneme 3D vzor proužků – podobných těm, jakými disponují čisticí zóny. Plastický povrch není pouze ozvláštňujícím detailem, napomáhá také omezení roznášení nečistot, ovšem ne s takovou účinností, jakou má samotná čisticí zóna. Jedná se o vylepšený běhoun.
Vlas je tvořen polypropylenovým vláknem, které je oblíbené pro svou nenáročnou údržbu, snadné čištění a vytváření nepřátelského prostředí pro mikroorganismy. Běhoun můžete bez obav položit do frekventovanějších bytových prostor, jako jsou právě vstupní místnosti. Spodní stranu tvoří vrstva gelové pěny, ta zajišťuje Vaše vyšší bezpečí a zabraňuje krčení a posouvání koberce.
Neutrální barvy a prostý design zapadnou do všech jednoduchých interiérů, aniž by narušily jejich estetiku.