Hanc nábytek

Koberce Breno Běhoun MURCIA 10, šíře role 100 cm, Červená, Vícebarevné

Unikátní a oblíbený kus Koberce Breno Běhoun MURCIA 10, šíře role 100 cm, Červená, Vícebarevné od známého výrobce Biano máte možnost dostat právě zde téměř zdarma! Zboží pořídíte teď u nás za 429 Kč.
Koberce Breno Běhoun MURCIA 10
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
429

Kobercové běhouny z kolekce MURCIA jsou nejjednodušší cestou k ozvláštnění míst, která poskytují nepříliš prostoru pro kreativitu. Úzké předsíně a dlouhé chodby nejlépe doplníte právě vhodně zvoleným běhounem. Tyto koberce přináší řešení pro ty, kteří hledají vkusný a zároveň funkční doplněk do svých bytových prostor. Příjemné barevné odstíny ozvláštňují pruhy s decentními geometrickými vzory a motivy, které lemují koberec po stranách. Stačí umístit běhoun na podlahu, a rázem se promění celá místnost.
Polyamidový smyčkový vlas účinně odolává vlivu slunečního záření a neztrácí na barevnosti, také se snadno čistí a udržuje. Mezi jeho další výhody patří útlum kročejového hluku. Stabilitu běhounu zajišťuje protiskluzový podklad, díky kterému lépe přilne k podlaze, nevlní se a neposouvá. Prostory budou tišší i bezpečnější.
Zútulnit chodbu a poskytnout jí příjemnější akustické vlastnosti je s kobercovým běhounem MURCIA doslova hračka.