Hanc nábytek

Home Wohnideen Závěs akustický s podšívkou, Acustico, Přírodní Rozměr textilu: 160 cm (V), 135 cm (Š)

Povedený produkt Home Wohnideen Závěs akustický s podšívkou, Acustico, Přírodní Rozměr textilu: 160 cm (V), 135 cm (Š) od společnosti Biano lze koupit zde teď právě pořád výhodně! Nyní pořídíte jen za 979 Kč.
Home Wohnideen Závěs akustický s podšívkou
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
979

Závěs akustický s podšívkou, Acustico, Přírodní

„Všestrannost“ bez ohledu na to, jak a kde používáte tento závěs „ACUSTICO“. Ať už jako okenní dekoraci nebo třeba v předsíni místo dveří.
Závěs „ACUSTICO“ splňuje to, co slibuje:
-Ochrana proti teplu, chladu a průvanu
„ACUSTICO“ se skládá z těžké akustické látky (líc) spolu s termo látkou (z tepelného rouna) s difuzním efektem (rub). Prostor mezi látkami je ošetřený k zajištění ještě větší ochrany před teplem, chladem a průvanem. Můžete tak aktivně ušetřit za náklady na energiích a soustředit se na udržitelnost.
– Ochrana proti hluku: Tepelná tkanina má perforaci s difuzním efektem, která zabraňuje rušivému hluku (jako staveniště, rušné ulice, hlasití sousedé atd.). Těžká dvojitá látka zároveň zlepšuje akustiku ve vašich místnostech.
– Funkce zatemnění: Látka z líce je vyrobena ze zvláště husté látky a spolehlivě zatemní váš interiér. Díky dvojitým vrstvám obou látek (zatemňovací látka – líc a termofleecová – rub).
S našitou