Hanc nábytek

Goldea dětské bavlněné napínací prostěradlo – šedí oslíci 90 x 200 cm

Unikátní kus Goldea dětské bavlněné napínací prostěradlo - šedí oslíci 90 x 200 cm od předního výrobce Goldea pohodlně seženete právě extra výhodně! Stojí teď u nás 479 Kč.
Goldea dětské bavlněné napínací prostěradlo - šedí
Ověřit dostupnost
Značka: Goldea
479
Detaily produktu

Popis produktu

Bavlněné napínací prostěradlo (hladká 100% bavlna) s dlouhou životností a stálebarevností i po mnoha vyprání, a to na základě vysoké gramáže (145 g/m2) a kvality použité bavlněné látky. Prostěradlo splňuje certifikaci o nezávadnosti látky Oeko-tex Standard 100, třída 1.

Bavlněné prostěradlo se vzorem šedých oslíků

Prostěradlo s oblíbeným vzorem šedých oslíků bude krásnou ozdobou do dětského pokojíčku. Toto bavlněné prostěradlo (s napínací gumou) je vyrobeno ze 100% hladké bavlny o gramáži 145 g/m2. Podkladem prostěradla je smetanová barva.

Prostěradlo je kvalitní český výrobek s dlouhou životností.

Dokonalé obepnutí matrace

Díky všité napínací gumě v tunýlku prostěradlo dokonale obepne matraci bez záhybů a vlnek. Prostěradlo je určené pro matrace o rozměru 80×160, 80×200, 90×200, 120×200, 140×200 cm a do výšky matrace 20 cm.

 

Prostěradlo ušité v našich dílnách

Tohle prostěradlo naměří, ustřihnou a ušijí naše švadlenky, přímo tady v České republice. Vaše zakázka přistane na některé z našich šicích dílen, hned na druhý den po objednání.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,