Hanc nábytek

Doppler PALOMA set – zahradní ratanová sedací souprava

Unikátní a oblíbený výrobek Doppler PALOMA set - zahradní ratanová sedací souprava od kvalitní společnosti Doppler jde nakoupit v naší aktuální nabídce za výborné peníze! Výhodně za skvělou cenu 9 990 Kč.
Doppler PALOMA set - zahradní
Ověřit dostupnost
Značka: Doppler
9 990

Zahradní sedací souprava PALOMA vytvoří z Vaší zahrady nebo terasy obývací pokoj v přírodě. V naší elegantní a pohodlné zahradní soupravě PALOMA značky DOPPLER můžete strávit chvilky odpočinku během slunečných dnů i příjemných letních večerů.
Souprava PALOMA se skládá z rohové pohovky, křesla a stolu. Stůl je vybavený skleněnou deskou a má i dolní přihrádku, kam si můžete odložit vše, co vás napadne. Má stabilní ocelovou konstrukci, která je ošetřena povrchovou úpravou proti korozi a následně práškovým nástřikem. Konstrukce je opletena odolným umělým ratanem.
Sedáky a opěrky zajišťují velmi komfortní posezení, takže se Vám ani nebude chtít vstávat. Potahy jsou ušité ve variantě se zipem a po vyjmutí výplně je lze jednoduše vyprat. .
Všechny použité materiály jsou bezúdržbové a odolné vůči povětrnostním vlivům.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,