Goldea dětské bavlněné povlečení do postýlky – vzor 037 barevné duhy na bílém 90 x 120 a 40 x 60 cm

Tento kvalitní kus Goldea dětské bavlněné povlečení do postýlky - vzor 037 barevné duhy na bílém 90 x 120 a 40 x 60 cm značky Biano snadno můžete pořídit právě nyní za parádní cenu. Akční cena od 499 Kč.
Goldea dětské bavlněné povlečení do postýlky - vzor 037 barevné
Značka: Biano
499 Dostupnost: není skladem
Více informací »

Detaily produktu

Popis produktu

Bavlněné povlečení do dětské postýlky s dlouhou životností a stálebarevností i po mnoha vyprání, a to na základě vysoké gramáže a kvality použité bavlněné látky. Povlečení splňuje certifikaci o nezávadnosti látky pro děti do tří let Oeko-tex Standard 100, třída 1.

Povlečení do postýlky s motivem barevných duh

Povlečení s motivem barevných duh, srdíček a mráčků vykouzlí úsměv na tváři Vašim dětem. Podkladem povlečení je bílá barva. Je ušito z kvalitní a hladké 100% bavlny o gramáži 145 g/m2.

Snadné zapínání na zip

Žádné nebezpečné knoflíky ani otlačené tvářičky. Povlečení pro děti šijeme se zapínáním na zip, proto je převlékání peřinky i polštáře rychlé a praktické. Zip je navíc bezpečně ukrytý v lemu, takže nepřekáží ani nestudí.

 

Povlečení ušité v našich dílnách

Povlečení pro děti si zaslouží tu nejlepší péči a nejvyšší kvalitu. Proto je odměřují, stříhají i šijí naše švadlenky v českých dílnách.