Goldea dětské bavlněné povlečení – tančící králíčci 140 x 200 a 70 x 90 cm

Hodně oblíbený kousek Goldea dětské bavlněné povlečení - tančící králíčci 140 x 200 a 70 x 90 cm od značky s dlouholetou historií Biano máte možnost pořídit na našich stránkách nyní extra výhodně! V akci za cenu 799 Kč.
Goldea dětské bavlněné povlečení - tančící králíčci 140 x 200
Značka: Biano
799 Dostupnost: není skladem
Více informací »

Detaily produktu

Popis produktu

Dětské bavlněné povlečení s dlouhou životností a stálebarevností i po mnoha vyprání, a to na základě vysoké gramáže a kvality použité bavlněné látky. Povlečení splňuje certifikaci o nezávadnosti látky pro děti do tří let Oeko-tex Standard 100, třída 1.

Bavlněné povlečení s motivem tančících králíčků

Moderní kreslený motiv tančících králíčků vykouzlí úsměv na tváři Vašim dětem. Toto bavlněné povlečení je vyrobeno ze 100% hladké bavlny o gramáži 145 g/m2. Podkladem povlečení je světle lososová barva.

Snadné zapínání na zip

Žádné nebezpečné knoflíky ani otlačené tváře. Povlečení pro děti šijeme se zapínáním na zip, proto je převlékání přikrývky i polštáře rychlé a praktické. Zip je navíc bezpečně ukrytý v lemu, takže nepřekáží ani nestudí.

 

Povlečení ušité v našich dílnách

Povlečení pro děti si zaslouží tu nejlepší péči a nejvyšší kvalitu. Proto je odměřují, stříhají i šijí naše švadlenky v českých dílnách.